God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
دوستان یه خبری خوشحال کننده توی یکی از این سایت ها خارجی خوندم که سال 2012 یه​
GOW جدید برای PSP میاد با عنوان God Of War: Mother of Titans وقتی خوندم خیلی خوشحال شدم ولی بعدش کلی تحقیق کردم دیدم خبر شایعه ای بیش نبوده...

راستی توی چند پست قبل سوال کرده بودم که توی این نسخه
CG هست یا نه؟ من هنوز بازی رو نخریدم...

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان مااونجایی که یه زن حالت پرنده ست و هی میر بالا و جادو میکنه و سه پرنده هی درست میکنه گیر کردیم ! اگر میشه دوستان بگن اونجا چطور میشه رد کرد ؟؟؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان مااونجایی که یه زن حالت پرنده ست و هی میر بالا و جادو میکنه و سه پرنده هی درست میکنه گیر کردیم ! اگر میشه دوستان بگن اونجا چطور میشه رد کرد ؟؟؟
اون غوله دختر خدای مرگه، کشتنش هم یکم مهارت میخواد :D شما سعی کن از جادوهات به موقع استفاده کنی و اون پرنده هایی رو که میسازه سریع با دکمه O بکش، بجای سپر هم بیشتر از جاخالی استفاده کن، البته چند بار بمیری خودت دستت میاد:D

Amir Sadjad

کاربر سایت
Jan 16, 2008
20
نام
امیرسجاد
پرنده ها رو که همونطور که اون دوستمون گفت با O.

اما کشتن خودش، بهترین راهش اینه که خیلی راحت یک گوشه وایستی ، منتظر باشی تا بهت ضربه بزنه و ضربه رو لحظه آخر دفاع کنی. بلافاصله R رو نگهداری(تا تیغت آتشین بشه) و یک مثلث بزنی.

اگر تو مهاجم باشی و ضربه بزنی اون دقیقا در لحظه آخر دفاعت میکنه و یک جادو به سمتت ول میکنه که باید بلافاصله جاخالی بدی. در ضمن هر از چند گاهی با جادو تورو به سمت خودش میکشونه. اما با این روش که گفتم هیچکدوم ازین دو کار رو نمیکنه.

چقدر زود تموم شد بازی !!

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوستان همونطور که تو پسته قبلیم گفتم سیو بازیه من بدست یه نامردی از بین رفت:d خودش میدونه کیو میگم یکی از بچها لطف کنه اگه بازی رو تموم کرده سیوش رو واسم بفرسته منم بتونم با اون یکی کاراکترم بازی کنم ممنون میشم:x

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام من میخوام این بازی را برای psp دانلود کنم اون جا که میخوام دانلود کنم نوشته PARCHEADO-FIX مشکلی نیست؟
psp من m33-3 5.0 هست.
PARCHEADO یعنی چی جلو بازی هاش نوشته بود(بعضی هاش)

mhsarm

کاربر سایت
Nov 7, 2010
2
|آپديت مورد نياز

سلام دوستان و خسته نباشيد. با عرض معذرت من تازه كارم و يه سوال داشتم.
من psp slim 3004 دارم(كپي خور موقت) و نوع فريمور اون MHU 5.51 هست.و بازي GOD OF WARS:GHOST OF SPARTA رو نميتونم بازي كنم. ميشه لطفا منو كامل راهنماييكنيد از چه آپديتي بايد استفاده كنم و اينكه چجوري بايد آپديت كنم؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من میخوام این بازی را برای psp دانلود کنم اون جا که میخوام دانلود کنم نوشته PARCHEADO-FIX مشکلی نیست؟
psp من m33-3 5.0 هست.
PARCHEADO یعنی چی جلو بازی هاش نوشته بود(بعضی هاش)
بازی پچ شده هست دانلود کن اگر نیامد خبرم کن!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان و خسته نباشيد. با عرض معذرت من تازه كارم و يه سوال داشتم.
من psp slim 3004 دارم(كپي خور موقت) و نوع فريمور اون MHU 5.51 هست.و بازي GOD OF WARS:GHOST OF SPARTA رو نميتونم بازي كنم. ميشه لطفا منو كامل راهنماييكنيد از چه آپديتي بايد استفاده كنم و اينكه چجوري بايد آپديت كنم؟
منظورتون 5.03 MHU هست دیگه!!!!!؟؟؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
فكر كنم كاراكترهاي جديد رو از اتاق زئوس و گوي هاي بلورين مي توني بدست بياري...

رو همون درجه ي سختي كه اولين بار رفتي بايد دوباره بري....در اين صورت 2 تا سوال ميپرسه:

1- انتخاب كاراكتر
2-آيا مايلي كه اسلحه ها و جادوهايي كه در اولين بار تا آخر آپگريد كردي رو از اول بازي به همراه داشته باشي يا نه...

بازم تاكيد مي كنم روي همون درجه سختي كه بار اول رفتي دومين بار هم برو...

با همون درجه سختی قبلی رفتم و حالا تونستم کاراکترها رو انتخاب کنم .
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر