God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
بازي رو امروز صبح تموم كردم....فوق العاده بود مثل هميشه:d

فقط داستان اين گوي ها كه توي اتاق زئوس هست چيه؟ كسي هست همه رو باز كرده باشه؟
اين همه بلور قرمز از كجا گير بياريم؟:-/

با داشتن Red orb میتونین اونهارو بخرین و کلی ویدیو و Concept آزاد کنین...
واسه Red Orb هم من پیشنهاد میکنم 2-3 بار بازی رو تموم کنید و یا اینکه تو Treasures تو قسمت Combat Arena میتونین با بی نهایت موجود بجنگین و دریافت کنید! هرچند تا به 70000 برسه حوصله سر رفته و فازی نمیده! با این کار ارزش تکرار_ بازی رو بردن بالا که شما 3-4 بار مجبور باشین بازی رو تموم کنید تا به همه ویدیو ها دسترسی داشته باشین!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
وااااااو !
خفن بود شدید ! بعضی جاهاش از GOW III هم بیشتر حال داد !
کلا الان من تو کفم شدید!

کاش میشد اسکین دیموس برای GOW III رو STORE میومد ! عکس هاش رو که دیدم (نسخه ی PS3 ) شدیدا خفن بود! همون ابهت کریتوس رو داشت!

ویرایش :
الان میخوام برم تو قسمت گنج ها ولی یک مشکلی پیش اومده! وقتی میزنم روش تا نصفه وارد میشه و نوشته ها که میاند(هنوز به صورت کمرنک هستند) یکهو دستگاه هنگ میکنه و بعد از چند ثانیه خاموش میشه! مشکل از چیه ؟

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ميشه در مورد اين يه توضيحي بدي؟

مگه رو موبايلم هست؟

God of War: Betrayal
تاریخ عرضه: June 20, 2007
پلتفرم: JAVA - Mobile
خلاصه داستان: داستان بازی قبل از GOW II اتفاق میافتد، کریتوس که به طور اشتباه به قتل محکوم میشود، در سرتاسر یونان به دنبال قاتل اصلی راهی میشود و سرانجام موفق میشود Ceryx پسر هرمس (یکی از خدایان یونان – خدای تجارت) را شکست داده و بکشد و با این کار خود را از تبعیت از خدایان جدا میکند.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان کسانی که بازی را تموم کردن خواهشنچیزی از پایانش نگن .
منم فکر میکنم تقریبا آخرای بازی هستم . بازی اینقدر جذابه که فکر میکنم بار اول که تموم شد بلافاصله بار دوم را شروع خواهم کرد .

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
منم فکر کنم اخراشم تا اینجا که عالی بوده دیگه فکر کنم این اخره زوره پی اس پیه باور کنین از نسخهایه ps2 گرافیکش بیشتره گیم پلیشم خیلی بهتر از نسخه قبلیه psp با این تیکه دویدنشم خیلی حال کردم :x

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوستانواسه من همون اولش گیر میکنه جریان چیه هی کرش میکنه همون غولی هست اول بازی . فریمورم هم 5.3 هست prometheus هم روش نسبه کمک کنید ممنون میشم

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
این باس اول بازی خوب پیچوندا.یهویی غیب شد،من گفتم اولین باسی هست که باهاش مواجه میشیم و میکشیمش ولی همون یه بار باهاش جنگیدیم و زخمیش کردیم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
[FONT=&quot]دیشب ساعت 11.30 شب موفق شدم بازی را تموم کنم . در یک کلام باید گفت بازی به معنای واقعی شاهکار و بی نظیر بود . تا به حال همچین چیزی را روی پی اس پی ندیده بودم .

[/FONT]
[FONT="]مبارزه با اون غول پرنده که کریتوس سوارش شده بی نظیر بود ، مبارزه با برادره کریتوس که فوق العاده بود ، تا حالا کریتوس را این قدر خونی مالی ندیده بود . فوق العاده ترین قسمت بازی هم مبارزه کریتوس و برادرش با غول آخره بازی بود و به خصوص جایی که دیموس به شدت کتک خورد و کریتوس خشمگین شد . خیلی باحال غیرتی شده بود ، کلی حال کردم . [/FONT]

[FONT=&quot]بازی نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده اما به شدت آسون تر شده . مبارزه با غول آخرها و خیلی راحت شده بود اصلا چالش برانگیز نبود . خبری هم از معماها ی سخت نبودش . کلا برای اتمام بازی زیاد به فکر کردن احتیاجی نیست . [/FONT][FONT=&quot]در کل باز هم شاهکاری دیگر از سونی را روی پی اس پی دیدیم و فکر میکنم خداحافظی باشکوهی با این کنسول دوست داشتنی انجام شده است . [/FONT]

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب منم بعد از 6 ساعت و نیم بازی رو روی درجه سختی Hard تموم کردم. خیلی شبیه God of War III شده بود. معما هم که کلاً نداشت. اما بهترین Final Boss این سری بازی بود آخرین مبارزش.
وقتی با دیموس داشتیم میکشتم غولرو، یاد مرحله آخر DMC 3 افتادم که با ویرجیل میرفتیم غولرو بکشیم، در کل خیلی فاز داد
از درس افتاده بودم تو این دو روز:D

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
كسي بازي رو با كاراكتر ديموس (برادر كريتوس) تموم كرده؟

آخر بازي چي ميشه؟ بايد كريتوس رو نجات بديم يا اين كه خود ديموس خودشو نجات ميده؟:-/

در ضمن من بازي رو 1 بار ديگه با كاراكتر كريتوس كه زره داره و جونش خيلي زياده تموم كردم...همه ي گلوله هاي قرمز رو هم جمع كردم كه نهايتا" شد 140000 (همه اسلحه ها رو تو دور اول تا آخر آپگريد كرده بودم)...بازم نمي صرفه.... با اين حساب بايد 5-6 بار تا آخر بري تا همه گوي ها رو بدست بياري...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر