God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
من یه psp 3000 دارم که gen 5.03 C روشه به همراه prome3.
بازی برای من باز میشه. ولی وقتی تو مرحله اول غول کنار دریا رو میکشم بعدش بالا میرم و یه طنابی هستش. بعد میپرم و با طناب میرم تو یه غاری. تو غار میرم یه چیز نورانی هست میرم کنارش یه عکس قرمز میاد نوشته god of war بعدش هنگ میکنه. فک کنم اونجا آخر مرحله اول باشه
در ضمن وقتی تو منو اول گزینه load game رو میزنم باز هنگ میکنه و ریست میشه.

یعنی با psp3000 نمیشه اینو بازی کرد درست یا یه جای کار من مشکل داره؟
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33291
ویرایش 2

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17

ممنون.
من این prom که تو ویرایش 2 گذاشته بودید هم نصب کردم ولی بازم اونجا که رسیدم هنگ کرد.

در ضمن نه فقط این بازی، بازی dantes inferno هم که دارم تو منو اولش که میرم load game هنگ میکنه و خاموش.

کلا 4 تا بازی دارم، 2 تاش که نمیان اصلا. 2 تای دیگم اینجوری قاط می زنن :(

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ممنون.
من این prom که تو ویرایش 2 گذاشته بودید هم نصب کردم ولی بازم اونجا که رسیدم هنگ کرد.

در ضمن نه فقط این بازی، بازی dantes inferno هم که دارم تو منو اولش که میرم load game هنگ میکنه و خاموش.

کلا 4 تا بازی دارم، 2 تاش که نمیان اصلا. 2 تای دیگم اینجوری قاط می زنن :(
اینو نصب کرددید؟
Custom Firmware 5.03 Prometheus v3 Révision 4 for HEN
منظورم از ویرایش 2 این هست ها !!:
Custom Firmware 5.03 Prometheus v3 Révision 4 for HEN

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17
دکمه SELECT رو تو محیط XMB بزنید و UMD ISO MODE رو روی M33 DRIVER تنظیم کنید و CPU و XMB رو روی 333 بزارید
اگر روی M33 DRIVER بود خودش شما روی SONY تنظیم کن!

این کار رو هم کردم ولی تاثیری نداشت.

شما ادامه بازی رو بخواید load کنید از همون load game تو منو اول بازی استفاده می کنید؟ چون من اونجا می رم هنگ میکنه و خاموش می کنه. نه فقط این، تو dantes inferno هم که دارم این جوریه.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
این کار رو هم کردم ولی تاثیری نداشت.

شما ادامه بازی رو بخواید load کنید از همون load game تو منو اول بازی استفاده می کنید؟ چون من اونجا می رم هنگ میکنه و خاموش می کنه. نه فقط این، تو dantes inferno هم که دارم این جوریه.
شما پلاگینی چیزی روی کنسولت نصب نیست؟اگر هست دیسیبل کن!
اگر کلا درست نشد یه بکاپ از مموریت بگیر از خود پی اس پی یه فرمتی بکن!(شاید درست شه!!)

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17
شما پلاگینی چیزی روی کنسولت نصب نیست؟اگر هست دیسیبل کن!
اگر کلا درست نشد یه بکاپ از مموریت بگیر از خود پی اس پی یه فرمتی بکن!(شاید درست شه!!)

پلاگین که نصب نکردم. تو recovery menu هم که میرم تو قسمت plugins فقط یه دونه x is assigned نوشته و activate wma و activate flash که منم همونجوری ولشون کردم.

مموری هم فرمت کردم ولی باز مشکل هنگ رو داره وقتی تو منو اول بازی میرم رو load game. تو همه بازیا :(

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
پلاگین که نصب نکردم. تو recovery menu هم که میرم تو قسمت plugins فقط یه دونه x is assigned نوشته و activate wma و activate flash که منم همونجوری ولشون کردم.

مموری هم فرمت کردم ولی باز مشکل هنگ رو داره وقتی تو منو اول بازی میرم رو load game. تو همه بازیا :(
بازیتون مشکل نداره؟!

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17
بازیتون مشکل نداره؟!

نه فکر نکنم. آخه هم تو god of war و هم تو dantes inferno وقتی میرم رو load game هنگ+خاموش میکنه.
2تا بازی دیگم دارم bleach heat the soul 7 و tekken 6 اونم که اصلا تا میزنم برم تو بازی هنگ+خاموش میکنن.

یعنی کلا از 4 تا بازی که دارم هیچ کدومش رو نمیشه بازی کرد!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
نه فکر نکنم. آخه هم تو god of war و هم تو dantes inferno وقتی میرم رو load game هنگ+خاموش میکنه.
2تا بازی دیگم دارم bleach heat the soul 7 و tekken 6 اونم که اصلا تا میزنم برم تو بازی هنگ+خاموش میکنن.

یعنی کلا از 4 تا بازی که دارم هیچ کدومش رو نمیشه بازی کرد!
شما بازی هات رو از کجا تهیه می کنید؟!دانلود می کنید!

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ...

لطف بفرمایید یه لینک ترجیحاً مستقیم برای دانلود یه نسخه سالم GOW معرفی کنید ...

ممنون ... (تشکر مخصوص از حمید عزیز )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر