God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

دوستانی که بازی رو انجام دادید، بگید که مدت زمان بازی چقدر بود؟ با توجه به حجم بازی که ظاهرا یه چیزی حدود 1.7 گیگ هست به نظرم نباید بیشتر از 5-6 ساعت بشه!!! کاش خیلی بیشتر از اینا باشه...​

دیشب موفق شدم بازی را تهیه کنم .
حدود نیم ساعت هم بازی کردم .
بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده و در مقایسه با دیگر بازی های psp با یک اثر فوق العاده مواجه هستیم .
مبارزه با غول آخر ها خیلی هیجان انگیز تر از نسخه قبل شده .
این افکتی که تو بازی گذاشتند و بعضی وقت ها تصویر برای چند ثانیه مات میشه خیلی جالب از کار دراومده .

بازی عالیه
گرافیکش محشره!!!
خیلی هم هیجانی شده
راستی نصبت به تمام GOW هایی که بازی کردم. مینی گیم این بازی از همه خنده دار تر بود :d
من الان اون مرحلم که تو شهرمون یهو یاد داداشش میوفته و بعد با هم میجنگن بعد ZEUSE و اتنا میان داداشش رو میبرن... چقدر دیگه مونده؟؟

بلاخره تموم شد بازی رو روی hard با ماجراجویی که کردم با توجه به سیوهام 9 ساعتو 42 دقیقه به پایان رساندم.
یعنی اینو بگم هرکی بازی نکنه تمام عمرش بر فناست توصیه من به تک تک شما این بازی رو از دست ندید

نه روی نرمال رفتم البته از روی سیو گفتم حدود 6 ساعت شد جای خاصی هم زیاد گیر نکردم یه سره رفتم نمیدونم چرا ولی به نظرم نسبت به نسخه های قبلی که بازی کردم راحت تر بود برام !
شما بذار روی هارد بعد بیا صحبت کنیم!:d

سلام

اصلا این بازی نیست ادم از هیجان نمیتونه کاری کنه هیچ جوری نمیتونم توصیف کنم

اقای تریسم بلاخره ما هم مجبور به استفاده از پرومیس شدیم من اون لینک مستقیم هست که شما هم گذاشتید رو دانلود کردم که پچ نشده اقا اول که زدم بازی کنم حالم گرفته شد بد زود پرومیس رو اجرا کردم دوباره زنده شدم

اقا اصلا این بازی به تنهایی ارزش خریدن پی اس پی رو داره

گرافیک داستان کیفیت مبارزات اصلا ادم با ورش نمیشه داره با یک کنسول دستی بازی میکنه من به شخص خیلی هیجان زده هستم

من psp 2000 دارم ولی وقتی میخوام بازی god of war ghost of sparta را اجرا کنم میزنه the game could not be started (80020148 مشکلش چیه تورو خدا کمک کنید رویه یه psp عین خودم امتحان کردم اومد و روشم بازی رو تموم کردم ولی نمیدونم چرا اینطور شده
کمکم کنید ثواب داره :((:-s

من psp 2000 دارم ولی وقتی میخوام بازی god of war ghost of sparta را اجرا کنم میزنه the game could not be started (80020148 مشکلش چیه تورو خدا کمک کنید رویه یه psp عین خودم امتحان کردم اومد و روشم بازی رو تموم کردم ولی نمیدونم چرا اینطور شده
کمکم کنید ثواب داره :((:-s
این جا رو ببین راحت اجرا میکنی:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33291

تمام کردم-کاش سونی بیشتر اینجور بازیا واس پی اس پی میداد-به جرات میگم هیچی از گاد او وار 3 کم نداشت خیلی خیلی حال داد کاش تمام نمیشد-بازی نکردید نصف کهچه عرض کنم تمام عمرتون بر فناس

خیلی خوب!!!

به همه کسانی که PSP دارن تسلیت میگم!!

با تمام کردن این بازی شما عملآ PSP خود تون رو کنار گزاشتین!!

چون این بازی آخرین بازیی بود که واقعآ عرزش داشت! دیگه بازی درست حسابی برای PSP تعطیل شد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or