God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
psp من مرد انقدر خاك خورد پس كي مياد اين بازي
دوم نوامبر یا همون یازدهم آبان خودمون

افکت آب و جرکت سیالات توی این دمو فوق العاده بود
یه صحنه ای اونجا که کریتوس سنگ را باید برداره و روی سکو بذاره، که دشمنا شمشیر پرت میکنن، یکیشون را توی این دو تا آبروی کنار کشتم و قشنگ خون توی آب پخش شد و جریان پیدا کرد

فکر کنم دوم نوامبر یازدهم آبان میشه .
او اوه اوه چخ سوتی خوفناکی دادم
آره درستش کردم

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
منم دمو رو بازی کردم، به نظر من تنها مشکلی که داره اینه که بازی رنگ و رو نداره، همین خیلی رو اعصابه :D
همین مشکل رو Chains of Olympus هم داشت، یا ایراد از انجینه یا تیم طراح... سری GOW همیشه به طراحی مراحل خوش آب و رنگ معروف بوده اما این نسخه های PSP اینطور نیستند. جدا از این، مبارزات مثل همیشه عالی بود و آدم رو راضی میکنه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دمو رو دان کردم بریزم تو iso بعدش بازی کنم؟همین؟
بعد اینکه لطفا یه لینک دیگه برای دانلود دموی بازی بدید.ممنون میشم
:):)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
واقعا اسم این بازیه به اون یکی ها هم میگن بازی.:-&
واقعا بازی سازان دیگه این بازی رو میبینن چه جوری روشون میشه بازیای حال بهم زن رو این کنسول بسازن؟
اینم بازیه need for speed هم رو این کنسول بازیه؟؟؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز نسخه دمو را دانلود کردم و محسور عظمت بازی شدم .
اصلا نمیشه تا روز عرضه بازی صبر کرد به نظرم هر روز باید این نسخه دمو را تکرار کرد .
بازی خیلی با عظمت و بزرگ شده . نوع حرکات موج دریا واقعا بی نظیر بود .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب چیزی بود دموش ! علاوه بر حرکت آب و ... خیلی مشابه GOW III درست کردنش که خیلی عالیه ! مثلا عین شماره ی 3 خون دشمنا روی بدن کریتوس می موند که خیلی برام جالب بود ! :-o

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
خوب اگه اینقدر کیفیت گرافیک بازی رفته بالا پس احتمالا" مدت زمان بازی هم اومده پایین دیگه؟..اون COO خیلی زود تموم شد..امیدوارم این حداقل به همون اندازه باشه!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب اگه اینقدر کیفیت گرافیک بازی رفته بالا پس احتمالا" مدت زمان بازی هم اومده پایین دیگه؟..اون COO خیلی زود تموم شد..امیدوارم این حداقل به همون اندازه باشه!

به گفته سازندگان، 25% افزایش داشته نسبت به نسخه قبلی

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
بچه ها به نظرتون می ارزه آدم
UMD این بازی رو بخره؟ UMD قیمتش چنده؟
فکر میکنید این دیگه آخرین GOW باشه کلا برای PSP؟ ممکنه بعده ها بازم GOW جدید بسازن... آخه کریتوس
که توی شماره 3 خودکشی میکنه!
گذشته اش رو هم توی
COO و همین نسخه یعنی GOS بازگو میکنه دیگه بعید میدونم چیزی باشه واسه ساختن! اون نظریه که ممکنه برادره خط داستان رو ادامه بده هم بعید به نظر میرسه چون
همه Godها رو کریتوس توی 3 از بین میبره
دیگه این بابا با چی میخواد بجنگه...

آخرین ویرایش:

Observer

کاربر سایت
Apr 3, 2008
51
بچه ها به نظرتون می ارزه آدم​
UMD این بازی رو بخره؟ UMD قیمتش چنده؟
فکر میکنید این دیگه آخرین
GOW باشه کلا برای PSP؟ ممکنه بعده ها بازم GOW جدید بسازن... آخه کریتوس که توی شماره 3 خودکشی میکنه! گذشته اش رو هم توی COO و همین نسخه یعنی GOS بازگو میکنه دیگه بعید میدونم چیزی باشه واسه ساختن! اون نظریه که ممکنه برادره خط داستان رو ادامه بده هم بعید به نظر میرسه چون همه Godها رو کریتوس توی 3 از بین میبره دیگه این بابا با چی میخواد بجنگه...

اگه یه نفر شماره ۳ رو بازی نکرده و این پست زیبای شما رو می‌خونه چرا باید از آخر داستان با خبر بشه؟! اون اسپویلر رو برای این اونجا گذاشتند. ادیت کنید تا یک نفر دیگه رو بیچاره نکنید!

در ضمن عناوین PSP قبل از داستان شماره ۳ اتفاق می‌افتند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر