God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
به نظر منم داداشش رو توی این بازی زنده نگه میدارن که اگه جواب داد و طرفدار پیدا کرد , توی نسخه های بعدی تبدیل بشه به شخصیت اصلی !

یک جا هم نشون داد که همون بچگیش پرید و مشت زد به کریتوس! قضیش چی بود ؟ بازم سفر تو زمان ؟ :d
احتمالآ توهم و اینا هست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
نه ... ببین نه ... تا همین الانشم کافیه:(
من که از خدامه این استودیوی سانتامونیکا یه مدت بی خیال GoW بشه و یه سری جدید بسازه ! ولی متآسفانه بعیده :D
البته همون طور که بارها گفتم منتظر 12 خان هرکول هم هستم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
اون خالکوبی Kratos به خاطر کشتن همسر و فرزندش ـه شایان که به نوعی خاکستر ننگ کشتن اوناست.احتمالا برادرش هم یکی از عزیزانش رو کشته که اینطور شده ...

علی رضا اشتباه میکنی! اگر یادت باشه قبل از اینکه اونا رو بکشه هم این خالکوبی رو داشت! وقتی زن و بچش رو کشت خاکستر اونا نشست رو بدنش و خاکستری شد! اون خالکوبی ربطی به این قضیه نداشت! :d

البته همون طور که بارها گفتم منتظر 12 خان هرکول هم هستم
از وقتی این پیشنهاد رو دادی ما هم منتظرشیم! :d برند سراغ IP جدید! :d

• Like
Reactions: Kainé

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اون خالکوبی Kratos به خاطر کشتن همسر و فرزندش ـه شایان که به نوعی خاکستر ننگ کشتن اوناست.احتمالا برادرش هم یکی از عزیزانش رو کشته که اینطور شده ...
نه علیرضا اون خالکوبی از قبل از کشتنِ زن و بچش رو تنش بود . اون خاکسترِ زن و بچش روی تنش میشینه که رینگ پوستش سفید میشه

• Like
Reactions: Kainé

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
من که از خدامه این استودیوی سانتامونیکا یه مدت بی خیال GoW بشه و یه سری جدید بسازه ! ولی متآسفانه بعیده :D
البته همون طور که بارها گفتم منتظر 12 خان هرکول هم هستم :D

بابا این کریتوس عالم و ادم و زمین و هوا رو به خاک و خون کشید دیگه کافیه واسه این سری:d
انگار میخواد میلک بشه این بازی،شبح اسپارتا تموم شد پروندش رو ببندن بره دیگه.:(

علی رضا اشتباه میکنی! اگر یادت باشه قبل از اینکه اونا رو بکشه هم این خالکوبی رو داشت! وقتی زن و بچش رو کشت خاکستر اونا نشست رو بدنش و خاکستری شد! اون خالکوبی ربطی به این قضیه نداشت! :d

مطمئنی ؟ باو رفت معبد زد همسر و دخترش کشت بعد اومد بیرون اون پیرزنه گفت : بهت گفتم بری داخل تاوان سختی میدی،بعدم که اون خالکوبی نشست رو بدنش.
نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم:-b

ویرایش:
نه علیرضا اون خالکوبی از قبل از کشتنِ زن و بچش رو تنش بود . اون خاکسترِ زن و بچش روی تنش میشینه که رینگ پوستش سفید میشه
انگار راست میگین ، حافظم تکون خورده:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaDrA-HhH

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این دمو رو دیدم واقعا ناراحت شدم=((
نه به خاطر بازی به خاطر psp که اگه بازی سازان دیگه حتی نصف گرافیک این بازی رو برای بازیایی که میسازن رو این کنسول کار میکردن این کنسول فروشش خیلی بیشتر از کنسول های دیگه بود و خیلی بیشتر طرف دار داشت.=((این نشان از قدرت psp میده و همچنین خارق العاده بودن این بازی و به احتمال 99/99 درصد خدا حافظی باشکوهی با psp و معرفی psp2 تو همین نزدیکی ها.
من psp کپی خور دارم اما این بازی رو اورجینال میخرم.>:d<:x:x

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مطمئنی ؟ باو رفت معبد زد همسر و دخترش کشت بعد اومد بیرون اون پیرزنه گفت : بهت گفتم بری داخل تاوان سختی میدی،بعدم که اون خالکوبی نشست رو بدنش.
نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم:-b
اونقتی که زن و بچش را کشت و از معبد اومد بیرون خالکوبی را داشت، فقط خاکستر زن و بچش روی پوستش نشست و نفرین اون را گرفت
برای همین اینقدر رنگش پریده
پ.ن: الان دیدم جواب داده بودن :D

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
هرکی دمو رو بازی نکرده هنوز زود اقدام کنه چون اگر بازی نکنه از کفش رفته البته یه بدی داره تا اومدن نسخه اصلی تو خماریش می مونه!
نسخه قابل اجرا روی پی اس پی های هک درست شده!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
wow
فقط میتونم بگم فوق العاده بود دمو
حال اومد تمام عضلات انگشت هام :D
هر کی بازی نکنه نصف عمرش بر فناست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند