God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بابا اینجورم که شما میگید نیست هنوز بازی های بزرگی مثل 3rd bithday و ff agito 13 مونده .
کلا به نظر من مشکل psp نداشتن بازی های بزرگ بود .همش ورژن های سطح پایین بازی های ps3 و 360 یا پورت بازی های ps2 دامن این کنسول را گرفته بود.
الان شما همین god of war را نگاه کنید چقدر بازی بزرگی بود چون فقط وفقط برای کنسول psp طراحی شده و باعث شد من و امثال منی که psp شون ماهها خاک خورده بود دوباره استفاده بشه

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
دوستان من که اینترنت پر سرعت ندارم و باید برم بازی رو بخرم! یه وقت بازی رو ناقص بهم نندازن؟ الان بازی کامل اومده! یعنی با توجه به اینکه 2 نوامبر قرار بود بیاد این بازی که شما ها بازی کردین کامل کامل بوده؟

سوال دوم اینکه قیمت​
UMD این بازی چنده؟ من فکر میکنم آدم که PSP داره باید حداقل یه UMD هم داشته باشه...

سوال سوم اینکه آیا
UMD روی PSP های کپی خور دائم جواب میده! یکی از دوستان میگفت نمی ارزه آدم UMD بگیره، حکم دکوری پیدا میکنه... حالا چه کنم به نظر شما...

davod20774

کاربر سایت
Oct 27, 2010
2
نام
dgshark
پی اس پی بینوا

نمی دونم وقتی پی اس پی قابلیت ساپورت بازیهایی با این گرافیک حیرت آور نظیر خدای جنگ و دانته اینفرنو را دارد ، به چه دلیل بازیهای بزرگ وبا گرافیک بالا کمتر برای این کنسول تولید می شوند؟ یه جا خوندم که قابیلیت چندضلعی سازی پی اس پی در حد پی اس تری است!!

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام

PSP من تو همون دموی اول بازی روی کشتی هنگ میکنه و مجبورم باطری رو در بیارم
همه تنظیمات هم درسته...
رم هم با PSP فرمت کردم درست نشد....

به نظر دوستان مشکل از PSP هست یا از رم......؟

تا حالا با هیچ بازی یک همچین مشکلی نداشتم....

ممنون

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
واقعاً هرچی بیشتر بازی می کنم بیشتر از PSP و سونی بدم میاد، بازی عالیه ولی PSP و فقط همین بازی و 1-2 عنوان دیگه بقیش فقط یسری عناوین ژاپنی مزخرف هست که غیر ژاپنیا هیچ کس دیگه بازی نمیکنه.
واقعاً PSP بعد از این بازی یه کنسول مردست، هیچ بازی امیدوار کننده ای هم برای سال آینده وجود نداره.

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
سلام

PSP من تو همون دموی اول بازی روی کشتی هنگ میکنه و مجبورم باطری رو در بیارم
همه تنظیمات هم درسته...
رم هم با PSP فرمت کردم درست نشد....

به نظر دوستان مشکل از PSP هست یا از رم......؟

تا حالا با هیچ بازی یک همچین مشکلی نداشتم....

ممنون
CFWتون چیه؟

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
من به یه مشکل مسخره برخوردم.همون اوایل بازی جایی که همه جا مواد مذاب هستش و باید از یه قسمتی که با دو بار پرت کردن زنجیرها باید رفت به اون طرف گیر کردم.کریتوس اولین قسمت رو میپره ولی به قسمت بالاتر نمیره( نمیدونم درست تونستم مرحله بازی رو توضیح بدم یا نه) دوستان کمک کنید

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام
من به یه مشکل مسخره برخوردم.همون اوایل بازی جایی که همه جا مواد مذاب هستش و باید از یه قسمتی که با دو بار پرت کردن زنجیرها باید رفت به اون طرف گیر کردم.کریتوس اولین قسمت رو میپره ولی به قسمت بالاتر نمیره( نمیدونم درست تونستم مرحله بازی رو توضیح بدم یا نه) دوستان کمک کنید

اقا چند تا عکس از اونجا بگیر بفرست ای کی سانیه جواب بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر