God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
برا من ديروز اومد خيليم قشنگه 3 مگ هم هست

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها دمو رو دانلود كردم عالي بود كيف كردم 3 بار پشت سر هم بازي كردم بازم سير نشدم عالي بود عالي!!!!!

چقدر با فن R1 حال كردم من !
R1 + O
R1 + مثلث
R1 + مربع
برداشتن سلاح دشمنا
با اپگريد كردن شمشير شكلشونم عوض ميشه
گرافيكم كه ديگه حرف نداشت رفتم God of War III رو بازي كردم حالم به هم خورد البته نصبت به اين
در كل شاهكار به تمام معنا بود به خدا ! من كه كيف كردم بد جور !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
و مثل همیشه،من بدشانس ترین بدشان ها میباشم:-" آخرش میدونم که اون زره انحصاری بتابازها هم گیرم نمیاد! :((

خوب،بالاخره دوستان ما رو هم خام کردن و تریلر رو دیدم :-" بسیار هایپ گشتم و خفن بود و این چیزا! :d
همینطور که آریا هم گفته بود، این بشر روح مشکیه بسیار صدای آرامش بخشی داره! :x اگر تا آخر بازی صداش همینطور بمونه و مثل آتنا یکهویی تغییر نکنه، بسیار کاراکتر دوست داشتنی خواهد بود! :d
دومین خواهر رو هم نشون دادن! توی آرت ها هم بودش البته :

وسطی
با Megaera هم مثل اینکه دوبار در گیر میشیم! یکبار توی اون مرحله ی شب و یکبار هم هکاتون! (توی مرحله ی شب هم کریتوس یک دستش رو قطع میکنه:-" ) بسیار هم خفن زنجیرها رو ترکوند کریتوس >:)
آها در مورد هکاتون...من واقعا نگرفتم بالاخره این قراره هکاتون باشه یا Hecatonchires ، یا شایدم جفتش با هم :p سر و بدن اصلیش که شبیه همون طرح های هکاتون بود! ولی از اونطرف یک عالمه دست های کوچکتر هم توی تصویر دیده میشد! جایی ندیدم که نوشته شده باشه،هکاتون از اون موجوداست! (البته کلا هیچ توصیفی ازش ندیدم :d پس اگرم باشه مشکلی ایجاد نمیکنه:-" )
در مورد ان سرباز،با اینکه قبلا توی تریلر معرفی Megaera هم دیده بودیمش(ـشون! چون یکدونه سرباز که نیست! :d ) ولی چرا اسپارتان ها کلاه خود با پرهای آبی دارن؟ قاعدتا باید قرمز باشن! سرباز ویژه ـن مثلا؟ :d
اون موجود عاج دار (یکمی هم شبیه اون اسب های پوسایدون اول GOW III بود! ) هم خفن به نظر میومد >:)

فقط امیدوارم مشکل رنگ کریتوس و همچنین سلاح ها حل بشه! :-s

من GOW میخوام! :((

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
یه ویدیو هم قبل از آخرین ویدیو ( طراحی Empusa ) اومده بود که ظاهرا بیشتر افراد ندیدن ، چیز خاصی هم نشون نمی داد اما در یک صحنه کراتوس 2 تا سلاح حمل می کنه که به تفکیک عکسش گرفتم و مشاهده می کنید.

سیستم درجه بندی جان ، جادو و سلاح کماکان دارای سه رنگ سبز ، آبی و زرد هست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقای IZZY که طراح Empusa هست.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این 2 تا هم تو نت پخش شده بود که دومی خیلی تابلو هست که از تصویر فیبل کپی شده اما فعلا تنها جعبه بازی که تأیید شده همونی هست که با باندل PS3 قرمز قراره عرضه بشه که وقتی دیروز دیسک بازی رونمایی شد آقای Todd Papyیک عکس هم از قاب اصلی نشان دادند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کفش هایی با طرح کچل

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه ویدیو هم قبل از آخرین ویدیو ( طراحی Empusa ) اومده بود که ظاهرا بیشتر افراد ندیدن ، چیز خاصی هم نشون نمی داد اما در یک صحنه کراتوس 2 تا سلاح حمل می کنه که به تفکیک عکسش گرفتم و مشاهده می کنید.

اینا همون سلاح های دومند که کریتوس از روی زمین برشون میداره. چقدر هم تنوع دارن، نکنه واقعا جای سلاح های اصلی رو گرفته باشن :(

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان اینکه فردی بازی رو زود تر گیرش اومده و هم چنین قاب و دیسک هم نشان داده شده یعنی بازی کامل کامل شده یا اینکه اون فردم نسخه نهایی رو نداشته و این هم دیسک بازی هم خام بوده !!!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
دوستان اینکه فردی بازی رو زود تر گیرش اومده و هم چنین قاب و دیسک هم نشان داده شده یعنی بازی کامل کامل شده یا اینکه اون فردم نسخه نهایی رو نداشته و این هم دیسک بازی هم خام بوده !!!

بازی آماده آماده ست فقط مونده بفرستن فروشگاه ها و ملت بریزن بخرن و حماسه آفرینی کنن :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بازی آماده آماده ست فقط مونده بفرستن فروشگاه ها و ملت بریزن بخرن و حماسه آفرینی کنن :d
منم میخوام کاشک قیمتش در حدی باشه که بشه خرید خود در حالت عادی که 60 دلار میشه 60*3700
میشه 222 هزار تومن نا قابل !!!!!
که هیچ کس هم حاضر نیست دسته 2 بفروشش 100% پس به این نتیجه میرسیم که خدا کنه که همراه بازی آپدیت جدید ندن که حد اقل بشه بازی رو انجام داد
همه با هم آمین .......

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم میخوام کاشک قیمتش در حدی باشه که بشه خرید خود در حالت عادی که 60 دلار میشه 60*3700
میشه 222 هزار تومن نا قابل !!!!!
که هیچ کس هم حاضر نیست دسته 2 بفروشش 100% پس به این نتیجه میرسیم که خدا کنه که همراه بازی آپدیت جدید ندن که حد اقل بشه بازی رو انجام داد
همه با هم آمین .......

نا امید نشو منم کپی خور بازم انشاالله بازی اپدیت دیگه ای نداشته باشه وبتونیم با همین 4.30 کپی بازیش کنیم امین
{دوستانی که امین می گویند ومثل من نارحت هستند لایک کنند پستم را}

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
100% که حدود 6 گیگ :)
آخه دوست من این چه سوالی هست میپرسی مگه زمانی که یه دمو کوتاه 3 گیگ هست اونم که کامل نبوده از نظر گرافیک گویا !!
خوب مثل gow3 حدود 50 گیگ هست دیگه ......

ربطی به حجم دمو نداره الان دمو رزیستنس ویتا حدود 3 گیگ حجم داره و خود بازی هم 4 گیگه
البته اکثر بازیای سونی فشرده سازی هم نمیشن

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
دوستان یه انسان خیّری بیاد این دموی جدید خدای جنگ رو واسم روی DVDرایت کنه....پول پست وDVDرو خودم میدم.
هر جایی رو توی کرمانشاه گشتم این دمو رو نداشتن....:-/.
حساب کردم اگه بخوام با اینترنت خودم دانلود کنم 27 روز و4 ساعت طول میکشه=))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,682
نام
حسین
100درصد بالای 40گیگ خواهد بود گاو3 حدود 39 گیگ بود!
مخصوصا که الان دیگه مولتی پلیر هم داره
الله اکبر باو من جونم در اومد تا تونستم mgs:r رو دانلود کنم خدایا خودت به ما رحم کن
دوستان یه انسان خیّری بیاد این دموی جدید خدای جنگ رو واسم روی DVDرایت کنه....پول پست وDVDرو خودم میدم.
هر جایی رو توی کرمانشاه گشتم این دمو رو نداشتن....:-/.
حساب کردم اگه بخوام با اینترنت خودم دانلود کنم 27 روز و4 ساعت طول میکشه=))
یه چند روز تحمل کن تا خود بازی بیاد

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
BC :d
من باز قاطی کردم این دوتا فرقشون چیه؟:-/

Hekatonkheires (صد دست ها، خدایان غول پیکر طوفان های سهمگین و گردبادها)

از هم آغوشی زمین (گایا) و آسمان (اورانوس) دوازه تایتان (Titans)، سه قول یک چشم (Cyclops) و سه غول صد ـ دست (Hekatonkheires) زاییده شدند این ها نسل ابتدایی خدایان بودند.

اورانوس تمام پسران خود را به رحم مادرشان بازگرداند و باعث دشمنی با پسران خود شد در ادامه گایا به پسران خود دستور داد تا پدر خود را تنبیه کنند اما فقط یکی از فرزندان او یعنی کرونوس (kronos) به جنگ پدر رفت و او را شکست داد و به گایا قول داد که زمانی که خدای خدایان شود (cyclope) ها و همچنین (Hekatonkheires) ها که فرزندان دیگر گایا بودن را آزاد کند.
اما کرونوس هم پیمان شکنی کرد و بعد از آزادی برادران دوباره تمام آنها را به زندان انداخت( در بعضی روایات آنها را خورد).

زئوس پس از بزرگ شدن و رسیدن به قدرت با مشورت (متيس) به جنگ پدرش یعنی کرونوس رفت و او را شکست داد و نيروهای کرونوس را در اختيار خود گرفت و معجوني به کرونوس خورانيد كه برادران خود را كه خورده بود مجدداً به دنيا آورد اما زئوس بعد از مدتی به جنگ با تایتان ها رفت اما در جنگ با تیتان ها هیچ نتیجه ای نگرفت این باعث شد که زئوس به تارتاروس برود.

زئوس به كمك خواهران و برادران خود تيتان‌ها را دور کرد و براي رسيدن به پيروزي از سه غول صددست (Hekatonkheires) و سایکلاپ ها کمک خواست. سایکلاپ ها رعد و برق و صاعقه را (كه از اختراعات خود آن ها بود) در اختيار زئوس گذاشتند و به هیدس( خداي مردگان و برادر زئوس) كلاه سحر آميزي دادند كه هركس آن را به سر مي‌گذاشت از دیده ها پنهان مي‌شد و به پوزئيدون (خداي درياها و برادر زئوس) سه شاخه مخصوص دادند كه مي‌توانست صخره‌هاي بزرگ ساحل را از جاي خود بلند کند و با آن چشمه‌ها را جاري سازد.

Hecate
به شكل بدن به هم چسبيده سه زن (عجوزه يا زن فرتوت + زن + باكره) نشان داده شده است و الهه‎اي زميني و از سرچشمه الهه‎هاي مادر است كه «خاستگاهي آسياي ميانه‎اي دارد و باز بعدها تبديل به الهه جادو، ماه، شب، فرمانده ارواح (قانون‎گذار ارواح) ، الهه‎ متعلق به دنياي زيرين و در نهايت حامي و پشتيبان جادوگران و پيش‎گويان شده است.

سه‎گانگي هكاته بيشتر متعلق به فرهنگ هلني است اما در مصر باستان تصاوير وي بر روي پاپيروس‎ها سه‎گانه نقش شده است كه يك سر سگ، يك سر مار و سر ديگر اسب نمايانده شده است.
بهترين شكل تقديم كردن به هكاته گذاردن گوشت بر سر دوراهي‎ها بود و گاه سگ‎ها را براي وي قرباني مي‎كردند كه نشانه خوبي براي بازشناخت عدم اصالت او به عنوان الهه‎اي يوناني است زيرا سگ‎ها به سختي چنين نقشي را در آيين‎هاي قرباني یونان بازي مي‎كردند.
هكاته اصالتا الهه وحش (سرزمين‎هاي بكر) و زايمان است كه توسط ميسنه‎اي‎ هاي كهن و در ميان مردمان آناتولي پرستيده مي‎شده است. نام‎هايي كه هكاته را بدان مي‎خواندند مانند هكاتئوس (Hecataesus) يا هكاتومنوس (Hecatomnus) از نياي خود يعني مائوسولوس (Mausollus) بر آمده‎اند.
او در شمار نوزادان گايا (Gaia) و اورانوس (Uranus)، زمين و آسمان بوده است و هكاته تنها فرزند دختر آسترايا (Asteria)، ستاره- الهه كه خواهر لتو، مادر آرتميس و آپولو نيز خوانده شده ، بوده است. مادر بزرگ اين سه (آرتميس، آپولو و هكات) فوئبه (Phoebe) بود كه تيتاني باستاني به شمار مي‎رفت و ماه را از آن خود كرد. هكاته به عنوان كامل كننده فوئبه در شب‎هايي كه ماه نبود نمود پيدا مي‎كرد و در حقیقت وي را الهه نيمه تاريك ماه دانسته‎اند.

-----------------------------------------------------------------------------------
اینا همون سلاح های دومند که کریتوس از روی زمین برشون میداره. چقدر هم تنوع دارن، نکنه واقعا جای سلاح های اصلی رو گرفته باشن :(

تو این نسخه دست کراتوس در انتخاب سلاح بازتر هست ، همینکه می تونه یک سلاح دیگری به صورت فرعی و کمکی داشته باشه باعث جذاب تر شدن کمبوها و پیشرفت در حرکات میشه .
چند حرکت با اون شمشیری که در دموی قابل بازی اولی بود می تونست بزنه که واقعا قدرت زیادی در ضربات انتقال می داد.
ضرباتی که با یک گرز می زنه می تونه جالب باشه از این نظر که گرز یک سلاح قدرتی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر