God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
درسته ولی کریتوس پرشش فقط برای بازی هست (اگه توجه کرده باشید 2 پرشه شدن دانته فقط زمانی هست که براش این ایتم رو میخرید (بعضی از وسیله هاشم مثل گیتاره 2 پرش نداشت ) و بعدش هم دانته هیکل به اندازه کریتوس نداره و معمولا" با جا خالی دادن و چالکی مبارزه میکنه برعکس کریتوس که به صورت مستقیم مبارزه میکنه و زیاد پرش نمیکنه و جا خال نمیده ( در شخصیتشم نیست ) .... پس این طور جالب تر هست (یه لحظه فکرش رو بکن که کریتوس برات داخل بازی ملاق بزنه !!!!!
امید که متوجه باشی چی میگم ( من خودم از 2 پرش دانته خوشم میاد حتی برای این داخل 3 یه قسمت مخفی هم داشت که باید 20 ثانیه داخل هوا بموندی و این با پرش روی دیوار و 2 پرش و ..... انجام میشد)

میفهمم منظورت رو (بحث اُبُهت و . . . :d)

اما پرشش دقیقا مثل گرشاسب هست و خیلی رو اعصاب ! یه جوری میپره انگار زیر پاش یه چیزی هست :|

در کل از نسخه اول این قضیه ازار میده منو :d

خف ۳۰ دقیقه-ی اول بازی رو دیدم . ولی بنظرم اصلا در حد و اندازه-های هیچکدوم از نسخه-های اصلی نبود :(
البته خب مثل اینکه اصل قضیه واسه بعد این ۳۰ دقیقست . ولی تا اینجا که خیلی نتونست نظرم رو جلب کنه :(

خف ۳۰ دقیقه-ی اول بازی رو دیدم . ولی بنظرم اصلا در حد و اندازه-های هیچکدوم از نسخه-های اصلی نبود :(
البته خب مثل اینکه اصل قضیه واسه بعد این ۳۰ دقیقست . ولی تا اینجا که خیلی نتونست نظرم رو جلب کنه :(

من هم خواستم همین رو بگم ؛ دیدم همه از دمو خوششون اومده پارازیت میشه یه وقت :دی:|! اما در کل من هم با شایان موافقم اصلاً نظرم رو جلب نکرد ...

خف ۳۰ دقیقه-ی اول بازی رو دیدم . ولی بنظرم اصلا در حد و اندازه-های هیچکدوم از نسخه-های اصلی نبود:(
لبته خب مثل اینکه اصل قضیه واسه بعد این ۳۰ دقیقست . ولی تا اینجا که خیلی نتونست نظرم رو جلب کنه:(
من هم خواستم همین رو بگم ؛ دیدم همه از دمو خوششون اومده پارازیت میشه یه وقت:d:|! اما در کل من هم با شایان موافقم اصلاً نظرم رو جلب نکرد ...

خب خوشحال میشیم انتظارات شما رو از بازی جدید بدونیم، و اینکه بنظر شما نمایش ها چه چیزی کم دارند که توجه شما رو جلب نکردند؟
شاید نظر من هم برگشت
:dمیشه توضیح بدید؟

به نظرم من كه فوق العاده بود از لحاظ گرافيك ، فوق العاده بود :d بسيار با كيفيت و با جزئيات .
سخت افزار PS3 كه ميتونه به اين شكل بازي رو اجرا كنه واقعاً برام قابل هضم نيست مدل باس ها بسيار زيبا كار شده در اين 30 دقيقه روند گيم پلي پويا و هميشه در حال تغيير بود هيچي از داستان براتون اسپويل نميشه فقط با ديدن تريلر به عظمت سانتا مونيكا بيشتر پي ميبريد.

منم نگاه کردم دوستان اینو نگاه کنید هیچ مشکلی نیست .... حتی بازی 30 دیقه اولیه به صورت کاملم نیست (از نظر گرافیک میگم چون بهتر ازاین خواهد بود) .... ممنون از دوستان ......

چیزی که ما دیدیم فعلا از تمامی نسخه ها هم از نظر هیجان - هم گرافیک و هم گیم پلی سرتر بود !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or