God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تمام دوستانی که تشکر کردند یا تشکر خواهند کرد :

86021226479316640175.gif

از همگی ممنون
@ امیر :
353 چیه ! (شکلک خنده) همین مونده بود منو با 343 هم پیوند بزنی (شکلک خنده)
اون یوزرم به زبان ژاپنی هست (از اونجایی که خط رایج ژاپنی خط کانجی هست و بچه های سایت خط کانجی ژاپنی رو با گوگل ترنسلیت خز کردن منم با خط هیراگانا نوشتم ! یو ها ها ها)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
این فیل مظلوم توی بازی که تبدیل به کله پاچه شد و اینجا هم که به خاطر توجه همه به The Last of Us کسی به این نگاه نکرد ! :( پدیده E3 بود این فیل ! :D

این تیکه هم واقعآ جالب بود ، مخصوصآ حالت صورت Kratos !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
کل کنفرانس سونی یک طرف این فیل یک طرف اصلا قبلا اژدها و انواع اقسام باس دیده بودیم ولی و ابدا تو باز ی ها فیل ندیده بودیم :d
حقیقتا که کشتن این فیل چه حالی می ده :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
kyvd6pk6beqh29e2xc14.jpg

خبر خبر خبر!
روز وصال یار 12 مارچ 2013 اعلام شده! (همون تاریخ عرضه :d )

و خبرهایی از special Collector’s Edition بازی اومده! (یا کالکتر یا اسپیشال دیگه! جفتش پشت سر هم چه وضعشه :d )
محتوایتش ایناست :
1.مجسمه ی 8 اینچی از کریتوس!!!
2. steel book game case (همینجوری بهتر منظور رو میرسونه :d )
3. آهنگ های بازی! (البته دیجیتالی! باید دانلود کنید!)
4.یک تم متحرک برای PS3
5.یک باندل آواتار برای PSN
6. XP دوبرابر برای MP (چند روزش رو نگفتن!)
7. و یک DLC pass که تمام DLCهایی که براش در آینده میاد رو به طور رایگان در اختیارتون میزاره!
قیمتش 80 دلار هست. و همون 12 مارچ منتشر میشه! عکس و اینا هم بعدا میزارن! فعلا خبری نیست!

یک مورد دیگه که باید در حسرتش بمونیم :d با پیش خرید بازی یک سری پک کاراکتر برای بخش MP بازی بهتون میدن! تو سایت بازی زده بودن! فکر کنم 3یا4 نفر بودن! یکیشونم آشیل بود! :-s

-----
در مورد بازی هم شدیدا باهاش حال کردم! اینکه سلاح ها رو از رو زمین بر میداشت عالی بود!!! کلا همه چی غیر از یک مورد عالی بود! نحوه ی کشتن اون غول سنگی شدیدا شبیه GOW III بود! :|
ولی در کل بازی دیشب من رو ترکوند :d انتظار سخت است! :d

این عکس بالای پست هم کسی بزرگش رو پیدا کرد خواهشا بزاره!

توی این اسپیشل کالکچر خود بازی نیست؟
:|

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,281
نام
محمد
من که اصلا خوشم نیومد . یعنی خوب بودا . مشکلی نداشت ولی دقیقا مثل Gow 3 بود با یه سری تغییرات جزئی . کاش این بازی رو هیچ وقت نمیساختن ...

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سرعت گیم پلی احساس میکنم خیلی بالا رفته خیلی نفس گیر تر از GOW III شده (تازه من تو همون GOW III ـش اخراش داشتم خفه میشدم از بس نفس گیر بود) از نظر هیکلی یکم نحیف نبود؟تو GOW III لامصب بادبیلدینگی بود داشت از شدت عضله میترکید جناب کریتوس ولی اینجا ! ولی در کل خیلی حال کردم

نکته منفیشم که امیر گفت کشتن اون سنگیه بود که انیمیشن هاش دقیقا مال GOW III بود خیلی هم تو چشم بود همه فهمیدن

من که اصلا خوشم نیومد . یعنی خوب بودا . مشکلی نداشت ولی دقیقا مثل Gow 3 بود با یه سری تغییرات جزئی . کاش این بازی رو هیچ وقت نمیساختن ...
خوب GOW III هم همون GOW II بود ! کلا 5 تا نسخه GOW رو بذاری رو هم فرق خاصی نمیبینی بجز چند تا انیمیشن جدید

عادیه که !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,833
نام
بردیا دلوشی
با سلام
بچه ها بازی عالی بود رنگ ها بنظر شادتر بود و کریتوس بد هیکل فکر کنم زیادی لاغرش کردن ولی به هر حال گاو اسنشن رو نمیشه از دست داد و یک چیز دیگر
نسل بعد چه کالکشنی میشه گاو 4 با گاو های نسل قبلش یعنی الان میشه این
=
GOD OF WAR 4 + GOW 3 + GOW 2 + GOW COO + GOW GOS + PS4 = ULTIMATE GOD OF WAR COLLECTION

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من که به شدت باهاش حال کردم و برام اصلاً زیر سایه ی آخرین ما قرار نگرفت !
بازی به شدت بهینه شده یعنی به شدت ! اگر دقت کنید ضربات مشت و لگد به بازی اضافه شده که به نظر من خیلی مثبت ـه ! از طرفی موقع مبارزه با همون فیل ـه یا قابلیت جدید رو می تونید ببینید ! اگر دقت کنید یه جاش کریتوس با یکی از شمشیرهاش یکی رو نگه داشته و با اون یکی بقیه رو میزنه که خیلی قابلیت خوبیه ! یعنی هر دو تا شمشیر دیگه نقش یه شمشیر رو ندارن می تونید با یکیش یه بنده خدا رو نگه دارین با اون یکی به مبارزه ادامه بدین ! دکمه ی دایره هم که حذف شده به جاش یه خط و نقطه ی قرمز اومده ! اون قابلیت متوقف و برگردوندن زمان هم می تونه نوید یه سری پازل ردیف رو بده ! کریتوس هم که خیلی جوون هست اینجا و همونطور هم که از تریلر معلوم بود حرکاتش خیلی سریع تر و پر جنب و جوش تر از 3 هست لباسش هم که ورژن تمیز همون لباس 1 بود , خود کریتوس هم تازه رنگ خورده بود (شکلک خنده)
کلاً بازی به شدت عالی شده !

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
باید اعتراف کنم اصلاً انتظار همچین چیزی رو نداشتم !

گیم پلی بازی فوق العاده سریع شده ، شماره سوم به خودی خود سریع بود ولی این یکی دیگه سرسام آور شده رسما ! اولین نکته مثبت استفاده از اون شمشیر اول دمو بود ، خیلی سریع و کشنده کار میکرد کریتوس و تعادل عالی میشد بین BOC و اون شمشیر بدست آورد . مورد دوم وحشی تر شدن کریتوس و خونی تر شدن بازی بود !! نمیدونم دقیقاً چه داستانی طرح کردن که کریتوس انقدر وحشی شده چون سر شماره سوم که رسماً المپ رو آورد پایین انقدر قاطی نبود که اینجا شده و واقعاً لذت بخش هستش .

طراحی خود کریتوس که خب بدنش تا حدودی سفید تر شده و بنا به اقتضای داستان جوون تر ؛ طراحی دشمن ها هم من راضیم خصوصاً سر اون فیله که به قول آریا خیلی دلم واسش سوخت :(:d استفاده از یه خط یا هاله قرمز واسه زدن فینیشر ها بنظرم قشنگ تر ـه نسبت به اومدن دایره بالا سرشون ؛ اون قابلیت دستکاری زمان هم چیز جالبی بنظر میرسید و میتونیم بازم معماهای درخور این عنوان چه بسا چالش برانگیز تر از نسخه اول و دوم رو باهاش دست و پنجه نرم کنیم . کمبوهای کریتوس تا حدودی تغییر کرده ، که سر مبارزه با اون فیله و بزها میشد حس کرد که با یه شمشیر یه بُز َ رو میگرفت و میکوبید طرف بقیه و اون یکی هم آزاد بود واسه ضربه زدن . در کل از نظر گیم پلی و کنترل و سرعتش من که خیلی راضی بودم و فکر نمیکردم بتونن اینطور نظرم رو عوض کنن ؛ بخش گرافیکی که هنوز خیلی زوده در مورد حرف بزنیم ولی خب من انتظارم از این عنوان یه گرافیک فک برنداز مثل بقیه شماره ها رو کنسول های خانگی که با وجود داشتن 9 ماه وقت و پولیش نشدن بازی و این ها میدونم تغییرات زیادی میکنه ( کافیه فقط گرافیک شماره سوم توی نمایش هاش رو با نسخه نهایی مقایسه کنید ! )

تنها نکته منفی اون غول سنگیه بود که یه Copy / Paste خوشگل از شماره سوم بود که امیدوارم تغییرش بدن .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آها راستی به امیر گفتم اینجا هم بگم ! اون اونجایی که کریتوس با بالابر میره بالا فکر کنم اولین بار توی عمرشه که به یه آدم عادی کمک می کنه توی این چند تا شماره (شکلک خنده) تا قبل از این هر چی آدم عادی سر راه بود نفله میشدن در قبالش اُرب سبز میداد یا توی دمو خود کریتوس میزد می پاچوند ! اینجا در کمال تعجب جون طرف رو نجات داد ! he was a MAN !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر