God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
70
اها اشتب شد هر لول 40... 4 تا توکن میده که با 3 تاش میتونی اسلحه بگیری با 1دونه اش 1 لباس آزاد کنی....باید هی به لول 40 برسی و به پرستیژ بعدی بری تا همینجوری توکن بگیری...

دست درد نکنه
نگفتی گادلی بهتره یا المپیوس ؟
اینو می پرسم چون نشون نمیده
کلی آیتم خریدم تا الان چون نشون نمیداد نمی دونستم خوبه یا نه

آخرین ویرایش:

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
70
دوستانی که گاد بازی می کردن اینقدر مردن تو بازی که روشون نمیشه دیگه بیان اینجا صحبت از بازی کنن =))
این هفته اگه اریس عنایت کنه میشم 40 =))
تا الان که ضریب k/d شده 0.6 قبلا 0.3 بود
آهسته اما پیوسته میریم بالا

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
معلومه که ارزش داره مگه میشه God of War بد باشه؟ :blink:

متاسفانه شد دیگه. منم اصلا فکر نمیکردم بد باشه ولی واقعا بد بود. افتضاح بود به نظرم. مهم ترین نکتش که برای من داستان خوب سری بود که اونم گند خورد توش. :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
متاسفانه شد دیگه. منم اصلا فکر نمیکردم بد باشه ولی واقعا بد بود. افتضاح بود به نظرم. مهم ترین نکتش که برای من داستان خوب سری بود که اونم گند خورد توش. :|

محسن جون از flash back چه انتظاری داشتی ،ها؟؟
در ضمن داستان بازی که خیلی کار شده بود ..نسبت به وقایع گذشته کریتوس و سختی هایی که کشیده ...خیلی خوب بود ...مولتی پلیرش هم که حرف نداشت (البته سروراش با نت ذغالی ما مچ نیست:d)

- - -ویرایش - - -

راسته که کد آنلاینش مجانی شده؟

فکر نکنم ..هنوز آنلاین پس میخواد...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کسایی که بازی کردن بگن که جالب هست یا نه؟

- - -ویرایش - - -

ارزش خریدن رو داره؟ راهنمایی کنید
من به عنوان یه GOW باز که هر 6تا بازیشو پلات کردم و خوردم همشونو میگم خیلی خیلی عالیه بازی ! از نظره گیم پلی همونیه که همیشه بوده و خیلی روان با برخی کارهای جدید مثل استفاده از سلاح های دیگه و تنوع و بالانس خیلی خوب در سلاح ها و و قدرت ها و usage بودن همشون و تنوع خیلی خوب حتی حرکات دوربینی که در GOW III دیده بودیم فقط در بخش باس فایت ها نباید انتظاره باس های نسخه ی سومو داشت با توجه به زمانی که بازی درش رخ میده و قطعا کریتوس اون زمان با خدایان نمیتونسته فایت داشته باشه ولی بازم باس ها خیلی خوب و لذت بخش طراحی شدن , گرافیک هم که یکی از بهترین های نسله خیالت راحت . داستان بازی بازم با توجه به زمانی که بازی درش هست و اسپین آف بودنش خوبه و جریان کلی داستان رو خب همه میدونند ولی روایتش و شخصیت هایی که باهاشون برخورد میکنید خیلی خوب کار شدند , موسیقی هم که مثل همیشه فوق العاده . مالتی پلیر بازی خوبه ولی خیلی منو درگیره خودش نکرد در کل برا من همون سینگل مهم بود در این بازی که عالی بود بازم و اونایی که میخوان بکوبن بازی رو اونم بی دلیل درکش برا من سخته !

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نه خیرم دوست عزیز بازی بسیار عالی بود
داستان که نظری ندارم چون چیزی نفهمیدم :)) =))
اما بخش آنلاینش که عالی بودش
راستش منم زیاد چیزی نفهمیدم از داستان . تقریبا هیچی. :| ولی نسخه های قبل انقدر روون بود جملات و مکالمات که انگار فارسی داری گوش میدی.
آنلاینشم که متاسفانه من هر چی خواستم بازی کنم نشد. :| نمیدونم چرا. هی پیدا میکرد دوباره میپرید بیرون. :|

- - -ویرایش - - -

محسن جون از flash back چه انتظاری داشتی ،ها؟؟
در ضمن داستان بازی که خیلی کار شده بود ..نسبت به وقایع گذشته کریتوس و سختی هایی که کشیده ...خیلی خوب بود ...مولتی پلیرش هم که حرف نداشت (البته سروراش با نت ذغالی ما مچ نیست:d)
راستش Chains of Olympus هم فلش بک بود و انصافا عالی بود یا همون Ghost of Sparta که بین 1 و 2 بود واقعا عالی ترین داستان توی سری برای من بود. ولی راستش من هیچی از داستان این نفهمیدم. احسان جون اگه میتونی یه خلاصه ی خیلی کوتاه ازش برام بگو. :) مولتیش هم که همون طور که گفتم متاسفانه هیچ جوره نتونستم بازی کنم. :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
راستش منم زیاد چیزی نفهمیدم از داستان . تقریبا هیچی. :| ولی نسخه های قبل انقدر روون بود جملات و مکالمات که انگار فارسی داری گوش میدی.
آنلاینشم که متاسفانه من هر چی خواستم بازی کنم نشد. :| نمیدونم چرا. هی پیدا میکرد دوباره میپرید بیرون. :|

- - -ویرایش - - -

راستش Chains of Olympus هم فلش بک بود و انصافا عالی بود یا همون Ghost of Sparta که بین 1 و 2 بود واقعا عالی ترین داستان توی سری برای من بود. ولی راستش من هیچی از داستان این نفهمیدم. احسان جون اگه میتونی یه خلاصه ی خیلی کوتاه ازش برام بگو. :) مولتیش هم که همون طور که گفتم متاسفانه هیچ جوره نتونستم بازی کنم. :|

اگه خواستی میتونیم با هم مولتیشو بزنیم...چندتا از رفقا هم میشناسم...
چیکیده داستان رو هم برات مینیویسم...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
به عنوان یک GOW فن:-" ، به نظرم نه داستانش مشکل داشت،نه شخص شخیص کریتوس! :d
شاید بشه گفت مهمترین ایراد بازی این بود که دقیقا برداشته بودن کومبوهای GOW III رو کپی کرده بودن! :| ان 4 عنصر هم الکی بود:-" یعنی حرکت های ویژشون،همون حرکت های سلاح های GOW III بودن! و اصلا نمیتونستن جای سلاح جدیدی رو پر کنند! :| (کاش حداقل Arm of Sparta رو از GOW:GOS میزاشتن،حداقل سلاح خوفی بودش! >:) )
البته این برداشتن سلاح ها از روی زمین خیلی جالب بود! >:)
یکی دیگه از ایرادهاش هم نبود چلنج ها توی بازی بود! :| چرا حذف شده بودن،خدا داند! :| و... تغییر Main Menu :-"

اما بهترین معماهای سری رو داشت! :x دمشون گرم! :x

در کل بازی خوبی بود،اما به پای بقیه ی GOWـها نمیرسید:-" من بهش 8.5 دادم:-" (8~8.5 حقشه:-" ) بقیه ی GOWـها هم 9 به بالا! ( یا بهتر بگم 3تای اصلی + GOS رو 10 میدم:-" CoO رو 9 :-" )
---
بخش مولتیش هم جالبه! اگر بتونید امتحان کنید،به نظرم خوشتون میاد! گرچه ناقص بود:-" ( Leaderboard و Stats و ...) اما گیم پلی فان ـی داشت! >:) مپ هاشم خیلی جالب و خفن بودن! >:)

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
به عنوان یک GOW فن:-" ، به نظرم نه داستانش مشکل داشت،نه شخص شخیص کریتوس! :d
شاید بشه گفت مهمترین ایراد بازی این بود که دقیقا برداشته بودن کومبوهای GOW III رو کپی کرده بودن! :| ان 4 عنصر هم الکی بود:-" یعنی حرکت های ویژشون،همون حرکت های سلاح های GOW III بودن! و اصلا نمیتونستن جای سلاح جدیدی رو پر کنند! :| (کاش حداقل Arm of Sparta رو از GOW:GOS میزاشتن،حداقل سلاح خوفی بودش! >:) )
البته این برداشتن سلاح ها از روی زمین خیلی جالب بود! >:)
یکی دیگه از ایرادهاش هم نبود چلنج ها توی بازی بود! :| چرا حذف شده بودن،خدا داند! :| و... تغییر Main Menu :-"

اما بهترین معماهای سری رو داشت! :x دمشون گرم! :x

در کل بازی خوبی بود،اما به پای بقیه ی GOWـها نمیرسید:-" من بهش 8.5 دادم:-" (8~8.5 حقشه:-" ) بقیه ی GOWـها هم 9 به بالا! ( یا بهتر بگم 3تای اصلی + GOS رو 10 میدم:-" CoO رو 9 :-" )
---
بخش مولتیش هم جالبه! اگر بتونید امتحان کنید،به نظرم خوشتون میاد! گرچه ناقص بود:-" ( Leaderboard و Stats و ...) اما گیم پلی فان ـی داشت! >:) مپ هاشم خیلی جالب و خفن بودن! >:)
دقیقا منم موندم چرا Main Menu رو گند زدن توش و از سنت ها فاصله گرفتن!!! :-/ اون سیستم جا خالی دادن هنگام جرواجر کردن موجودات هم جالب بود، ولی خب اگه خودتونم یه مقدار نگاه کنید میفهمید چقدر بد شده که مثلا بیاد چند تا مگس بزرگ سبز رنگ رنگو میکشه!!! :| یه جورایی برای من جالب نیست. :|
منم اینجوری نمره هامو میدم البته احسان داستانشو برام بگه شاید تغییراتی تو Ascension ایجاد کنم:
GOW 1 : 10
GOW 2 : 10
GOW 3 : 8
GOW:GoS : 10
GOW:CoO : 9.5
GOW:A : 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر