God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
احسان متاسفانه آرزوت بر آورده نشد:-s ولی میشه گفت یه چیز بهتر میباشد>:)
خوب مپ جدید شکل و شمایلش اینه :

حالا چپتر دقیقش رو یادم نیست،ولی مشخصه دیگه کجاست :d توی SP طبقه ی دومیش جسد ارشمیدس هم بود :d
در مورد مپ جدید گفته شده که برای Modeـهای 8 نفره میباشد! پس مپ بزرگیه! :bighug: بالاخره مرحمت فرمودن و مپ بزرگ هم عرضه کردن! :d (همچنان خبری از GOW I نیست تو بازی...8-| )

این مپ همراه با آپدیت 1.1 احتمالا آخر این هفته میاد! (شایدم تاخیر بخوره تاریخ آپدیت جدید :-" )
اما گفتن یه سری چیزای دیگه هم توی این آپدیت خواهد بود! >:) به عنوان راهنمایی هم این عکس رو گذاشتن :

احسان تو که همه ی آپدیت ها رو گرفتی،توی این عکس چیز خاصی هست که نظرت رو جلب بنماید؟ :d یا عکسه سرکاریه؟ :p
ویرایش: اِ الان نظرها رو خوندم و به عکس نگریستم، BoO میباشد شمشیرش! :d یعنی قراره شمشیر جدید اضافه کنند به بازی،یا قابلیت های دیگه ایه؟ یا مثل مپ صحرا که از آسمون نیزه ظاهر میشه،قراره این ظاهر بشه تو مپ جدید؟ :d )
و گفتن 6 تا سلاح دیگه از همین کلاس آخر، توی سپتامبر میاد. مشخصا $ـی میباشد :d

آخرین ویرایش:

حالا چپتر دقیقش رو یادم نیست،ولی مشخصه دیگه کجاست :d توی SP طبقه ی دومیش جسد ارشمیدس هم بود :d
در مورد مپ جدید گفته شده که برای Modeـهای 8 نفره میباشد! پس مپ بزرگیه! :bighug: بالاخره مرحمت فرمودن و مپ بزرگ هم عرضه کردن! :d (همچنان خبری از GOW I نیست تو بازی...8-| )

این مپ همراه با آپدیت 1.1 احتمالا آخر این هفته میاد! (شایدم تاخیر بخوره تاریخ آپدیت جدید :-" )
اما گفتن یه سری چیزای دیگه هم توی این آپدیت خواهد بود! >:) به عنوان راهنمایی هم این عکس رو گذاشتن :

احسان تو که همه ی آپدیت ها رو گرفتی،توی این عکس چیز خاصی هست که نظرت رو جلب بنماید؟ :d یا عکسه سرکاریه؟ :p
ویرایش: اِ الان نظرها رو خوندم و به عکس نگریستم، BoO میباشد شمشیرش! :d یعنی قراره شمشیر جدید اضافه کنند به بازی،یا قابلیت های دیگه ایه؟ یا مثل مپ صحرا که از آسمون نیزه ظاهر میشه،قراره این ظاهر بشه تو مپ جدید؟ :d )

ممنون بابت اطلاع رساني امير جان :)
چپتر 23 و 25 :d
حيييف اي كاش مپ كوچيك بود :( از فرداي روزي كه اين سلاح جديدا باز شدن ديگه Find نميكنه :( فكر كنم دوباره سرور مثل روز اول شد اخه دوستمم كه ميتونست راحت باري كنه ديگه نميتونه :( ولي دو تا از دوستام اولا راحت بازي ميكردن اما الان فوقش يك دقيقه طول ميكشه O_O
با توجه به عكس به غير از سلاح متوجه زره هم شدم ! :d اين زره رو تا حالا نديدم ! احتمالا يك پك كامل برازي Zeus ميدن 1 سلاح ولي يك زره كامل ... مجاني ايا ؟! :d

خب خب رفتم تو بازي اپديت نداده ولي كلي چيز جديد اومده !!
Olympus Armour of Ares و خدا هاي ديگه پولي :(
شنل نفر برنده توي مسابقه طراحي شنل به طور مجاني !
عكس ميگيرم ميذارم :d
هرچي ميزنم شنل بياد ميگه تو استور الان نميشه چيزي خريد :(

Last edited by a moderator:
Objective مپ جديد يه چيزايي ازش توي بازي هست !
Objective = مثلا با نيزه رفتن توي چشم اون غوله توي مپ Desert of Lost Souls :d توي اين مپ Objectiveـش "سوزاندن" هست بنظرتون چيو بايد سوزوند كه 800 Favour ميده ؟ :d

اپديت شد يه سي دستيم بازي كرديم چسبيد :d
اول بگم كه سرورا واقعا خوب شدن خيلي راحت Mode هاي هشت نفره Find ميكنه در كل خيلي خوبه
و اما مپ ...
Archimedes Furnace
فوق العاده خيلي عالي بود مپ بشدت كامليه اندازشم تقريبا مثل Desert
خيلي چيز جديد توي اين مپه هست !
جدا از مپ چيزاي ديگه ايم اومده !
كلي Gauntlet جديد ! و سلاح جديد مخصوص هر خدا
Ares: The War Hammer of Olympus
Zeus: Blade of Olympus
Hades: The Calws of Olympus
Poseidon: The Trident of Olympus
به ترتيب:
چكش
شمشير ( همين شمشيره كه توي God of War III با L3+R3 ميومد ( Rage of Sparta )
دستكش ( مشت )
نيزه
-------
پولي هم نيستن ولي...
بايد پرستيج كنيد كه Ascension Token بگيريد و هر سلاح هم 3 Ascension Token ميخواد ( حيف فكر كنم اخرين پرستيجم و همه Ascension Token هارو مصرف كردم :( )

- - -ویرایش - - -

موقع بازی مال شما لگ نداره:d
بعضي وقتا نه بعشي وقتا هم خيلي كم

درود به همه.
با عرض پوزش که این سوال رو میپرسم ولی چون وقت ندارم نمیتونم به صفحات قبل برم و جوابم رو پیدا کنم.
من در یک معما گیر کردم. همان معمایی که یک سنگ بنفش رنگ هست و یک لِیزر بنفش که با اهرم بالا پایین میرود. اگر میشود کمک کنید. ممنون

برادران بازی واسه Plus شده 10$ :| شامل همه DLC ها :| خاک بر سرم :| چی میشد هفته اول نمیگرفتمش؟ :|

:d

خب خیلی چیزا میشد! خدایی میتونستی تا الان صبر کنی؟ واقعا هایپی که واسه این بازی بودم برای پلی4 و هر چیز دیگه ای نیستم الان!
35گیگ حجمشه که دانلودشو خیلی سخت میکنه ولی انصافا قیمت فک براندازیه! 10 دلار یعنی 2-3 دلار از بازیای موبایلی گرون تر:|

خب خیلی چیزا میشد! خدایی میتونستی تا الان صبر کنی؟ واقعا هایپی که واسه این بازی بودم برای پلی4 و هر چیز دیگه ای نیستم الان! 35گیگ حجمشه که دانلودشو خیلی سخت میکنه ولی انصافا قیمت فک براندازیه! 10 دلار یعنی 2-3 دلار از بازیای موبایلی گرون تر:|
تا حالا تو زندگیم انقدر قانع نشده بودم :d مرسی حق با شماست :d

من برای بار سوم بازیو تموم کردم ولی اینبار رو هارد بعضی از مراحلش راسما کابوس بود برام مخصوصا چپتر 28 !x_x

رو درجه ی Titan هم فکر کنم غیر ممکن باشه تموم کردنش ! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or