God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
سلام بچه ها
بلاخره قسمت شد و من هم GOD OF WAR رو تهیه کردم
اینشالله به زودی به دستم میسرسه
فقط یه سوال الان چندتا آپدیت براش اومده ؟ ورزن چنده ؟ حجم کل آپدیت ها چقدره ؟
دیدم توی پست های بالای اکثر بچه ها از دیر لود شدن تکسچر ها و بافت ها ابراز نارضایتی میکردند
این مشکل با آپدیت ها حل شده ؟

4-5 تا
103 MB
250MB
8 mb
625 mb
ورژن 1.07
اون مشكل هم حل نشده متاسفانه

سلام بچه ها
بلاخره قسمت شد و من هم GOD OF WAR رو تهیه کردم
اینشالله به زودی به دستم میسرسه
فقط یه سوال الان چندتا آپدیت براش اومده ؟ ورزن چنده ؟ حجم کل آپدیت ها چقدره ؟
دیدم توی پست های بالای اکثر بچه ها از دیر لود شدن تکسچر ها و بافت ها ابراز نارضایتی میکردند
این مشکل با آپدیت ها حل شده ؟
سلام,بیشتر مشکل لود شدن تکسچرها و بافت ها برا دستگاه کپیخوراس. یه اپدیت اولی مثه اینکه برا چپتر 28 بوده . این اخریا هم دوتاش برا مپ جدیده انلاین بود. احتمالا جایی بشه patch notes گیر اورد که دقیق ببینی چیه.

سلام,بیشتر مشکل لود شدن تکسچرها و بافت ها برا دستگاه کپیخوراس. یه اپدیت اولی مثه اینکه برا چپتر 28 بوده . این اخریا هم دوتاش برا مپ جدیده انلاین بود. احتمالا جایی بشه patch notes گیر اورد که دقیق ببینی چیه.

مشكل تكسچر براي اوريجينال ها هم هست

یک این که تو این موقع شب چرا آنی؟؟! دو این که آپدیتا اونجوری نیست . یه 226 مگ ، یه 8 مگ ، یه 625 مگ و دوباره یه 8 مگه.

يك
مدرسه تموم و ديگه خواب معنايي نداره :d
دو
فك كنم حق با تو باشه اخه من اپديت هايي رو كه انجام دادم رو گفتم نميدونستم اون 250 مگي بعد از دانلود روي همون فايل 103 مگي نصب ميشه

شاید من زیاد دقت نکردم چون به چشم من نخورده حالا در هر صورت بازی کردیم :d. اگه هستین بیاین بریم انلاین.اسماتونم بگین ادد کنیم.

منو ادد كن
امروز مياي احتمالا علي هم باشه مجتبي هم كه هميشه پايست پس حله امروز يه دست چار نفره ميزنيم حال ميكنيم البته من حال ميكنم چون همش اول ميشم :d

مثل اینکه سانتا قصد داره توی آپدیت های آینده "شنل" هم به بازی اضافه کنه! :d
در همین راستا یه مسابقه ای ترتیب داده و گفته، آی ملت بشتابید شنل طراحی کنید! :d طراحی برنده به صورت یک Free DLC برای همه در دسترس خواهد بود! علاوه بر این به نفر اول و دوم (و شاید 5 نفر دیگه ) جوایز بسیار بسیار خفنی اعطا خواهد شد:-" که البته این جوایز و بخش مسابقه کلا فقط برای آمریکاست:| (ولی گفتن طرح های همه رو میپذریند! :d )
مسابقه هم 10 June به پایان میرسه(و فکر کنم از دیروز شروع شده)

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه فرمایید! :d

اينا اگه از اول اينارو ميزاشتن ميمردن:)) خدايي هر اپديت يه چيز جديد اضافه ميكنن و مولتي ناقص رو كامل ميكنن:d اگر از اول مثل ادم همه ويژگي هارو داشت و باگ نداشت متاش بيشتر ميشد:|:d

منو ادد كن
امروز مياي احتمالا علي هم باشه مجتبي هم كه هميشه پايست پس حله امروز يه دست چار نفره ميزنيم حال ميكنيم البته من حال ميكنم چون همش اول ميشم :d
ادد کردمت من از قبل عید بازی نکرده بودم . دیروز زدم دانلود شد پچاش. من الان انلاینم

اينا اگه از اول اينارو ميزاشتن ميمردن:)) خدايي هر اپديت يه چيز جديد اضافه ميكنن و مولتي ناقص رو كامل ميكنن:d اگر از اول مثل ادم همه ويژگي هارو داشت و باگ نداشت متاش بيشتر ميشد:|:d

نميشد !
رو سينگل خيلي كمكاري كردن متاسفنه

منو ادد كن
امروز که من تو تلویزیون کوچیک بازی می کردم هیچ چی معلوم نبود! دیروز هم که من هر وقت داشتم تو رو می زدم، ناصر میومد منو می زد!! اصلا همکاری نداشت!

امروز که من تو تلویزیون کوچیک بازی می کردم هیچ چی معلوم نبود! دیروز هم که من هر وقت داشتم تو رو می زدم، ناصر میومد منو می زد!! اصلا همکاری نداشت!

من كه جفتتونو تركوندم نزار مدركشو نشون بدما :d

- - -ویرایش - - -

اسمشم ناصر نيست كه مجتبي هه :)

سلام بچه ها
یه سوال شما آپدیت های بازی رو چجوری دانلود کردین ؟
من الان آپدیت اولی که 225 مگه رو با PC دانلود کردم ولی به PS3 نتونستم منتقلش کنم
شما چکار کردید ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or