God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چرا از آنچارتد بکشم بیرون ؟ :d مثال به این خوبی :-" بزار ازش استفاده کنم>:)
میریم سراغ بتل! :d این یکی از پک های بتل :
https://store.sonyentertainmentnetw...tcut/cid=UP0006-BLUS30762_00-BF3SCASSAULT0000
11 سلاح ، 7 دلار
حالا GOW:A ... فرض کن 11 سلاح، 33 دلار :-"
یا مثلا میریم سراغ SF X Tekken
https://store.sonyentertainmentnetw...ars)/cid=UP0102-BLUS30722_00-00307SY***PCHA02
12 کاراکتر ، 20 دلار
و هر لباس هم 1 دلار فروخته میشه! :d (اینم مقایسه با فایتینگ که کاملا بی ربطه :-" )
یا یه فایتینگ دیگه! :d MK
سیزن پس 15 دلار ، 4 کاراکتر ، جدا هرکدوم 5 دلار (کلا فایتینگ فرق میکنه! ساخت کاراکتر با ساخت یک سلاح که فقط L1 مربع و مثلث و افکت رنگش و اینا فرق داره،خیلی فرق میکنه :d ) + یک کلاسیک اسکین پک که 7 تا لباس + 3تا فیتالایتی کلاسیک هست : 5 دلار! :d
https://store.sonyentertainmentnetw...=UP1018-NPUB30668_00-MK9HDDCONVERSION:ADD-ONS
الان 4تا سلاح دیگه بیاد از اینم میزنه بالاتر :d

یا اصلا نزدیک ترین بازی به GOW:A ! :d NG3 !
https://store.sonyentertainmentnetw...ck-1/cid=UP4108-BLUS30916_00-CUSTOMIZEPACK001
4تا لباس جدید + 8تا هدبند یا هرچی هست :-" 2دلار! :d (اینا دیگه آتیش زدن به مالشون البته :d )

اتفاقا بحث مقایسه باشه، GOW:A شباهتش به شوترها خیلی بیشتر به فایتینگ هست! :d خدایی روی چه حسابی میگی اینا شبیه هستن؟ :d غیر از اینکه مبارزاتشون از نزدیکه ؟ :d

و در کل اینکه،حالا قراره مپ ها رو مجانی بدن، دلیل نشده که پول خون پدر گرامی رو بکشن روی قیمت بقیه ی چیزا که! :d
تازه همه ی این بازی ها روی یوزرهای دیگه ی یک PS3 هم کار میکنه:-" مثلا 2تا برادر بخوان بازی کنند نیاز نیست 2بار بخرنش:| (این یکدانه مثال،از اعتراضات ملت توی فروم بازی بود :d )

البته تمام مثال هایی که زدی پکیج بود :D الان توی گاو اینا داره تک تک فروخته میشه :D تعدادش که زیاد بشه همش رو توی یه پکیج به قیمت ارزونتر هم میدن :D الان خیلی بازیها هست که فلان DLC ها رو جدا فلان قیمت میده ولی همش رو ، روی هم با قیمت کمتر :D پس مثالهات برای گاو هنوز مصداق نداره >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
البته تمام مثال هایی که زدی پکیج بود :D الان توی گاو اینا داره تک تک فروخته میشه :D تعدادش که زیاد بشه همش رو توی یه پکیج به قیمت ارزونتر هم میدن :D الان خیلی بازیها هست که فلان DLC ها رو جدا فلان قیمت میده ولی همش رو ، روی هم با قیمت کمتر :D پس مثالهات برای گاو هنوز مصداق نداره >:)
احسان الان یعنی داری بی شوخی ارزش این زره ها رو در حد یک کاراکتر میدونی؟ برات دونه ای هم مثال زدم دیگه! :d هر لباس توی SF X T یک دلاره! :d
+توی BF3 و NG3 و اینا تکی فروخته نمیشن! برای همین پک گذاشتم! :d
ولی همون کاراکترهای MK رو تو تکی هم حساب کنی، 5 دلاره! یک کاراکتر کامل + 2تا لباس ( :p هرکی 2تا لباس داشت دیگه :d ) 5 دلار! حالا 2تا زره : 6 دلار:p
میخوای وارد سبک های دیگه هم بشیم (ریسینگ و اینا) مقایسه کنیم قیمت ها رو ؟ :d

کلا بیا برای من شفاف سازی کن،چرا قیمت هاش انقدر بالاست؟ :d یا چرا مثل بقیه ی بازی ها مثلا همین 4تا سلاحی که هفته ی پیش منتشر کردن رو پک نکردن ؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان الان یعنی داری بی شوخی ارزش این زره ها رو در حد یک کاراکتر میدونی؟ برات دونه ای هم مثال زدم دیگه! :d هر لباس توی SF X T یک دلاره! :d
+توی BF3 و NG3 و اینا تکی فروخته نمیشن! برای همین پک گذاشتم! :d
ولی همون کاراکترهای MK رو تو تکی هم حساب کنی، 5 دلاره! یک کاراکتر کامل + 2تا لباس ( :p هرکی 2تا لباس داشت دیگه :d ) 5 دلار! حالا 2تا زره : 6 دلار:p
میخوای وارد سبک های دیگه هم بشیم (ریسینگ و اینا) مقایسه کنیم قیمت ها رو ؟ :d

کلا بیا برای من شفاف سازی کن،چرا قیمت هاش انقدر بالاست؟ :d یا چرا مثل بقیه ی بازی ها مثلا همین 4تا سلاحی که هفته ی پیش منتشر کردن رو پک نکردن ؟ :d

خب توی مورتال یا آل استارز یا مارول x کپکام هر شخصیت 5 دلاره :D (طبق گفته ی خودم که فایتینگ رو مثال زدم :D) توی گاو هم هر زره 3 دلار :D و از اونجا که توی گاو ما شخصیت به نام نداریم و هر کسی شخصیت مختص خودش رو داره پس زره جدید = کرکتر جدید :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
خب توی مورتال یا آل استارز یا مارول x کپکام هر شخصیت 5 دلاره :D (طبق گفته ی خودم که فایتینگ رو مثال زدم :D) توی گاو هم هر زره 3 دلار :D و از اونجا که توی گاو ما شخصیت به نام نداریم و هر کسی شخصیت مختص خودش رو داره پس زره جدید = کرکتر جدید :D
به پرانتز من دقت نکردی دیگه! :d هر کاراکتر 2تا لباس داره! ==> هر لباس میشه 2.5 ! :p تازه اون کاراکترها رو خداییش در حد یک لباس خالی در نظر میگیری؟ :d (تازه هر کاراکتر ASBR یکدانه Minion و 20ـتایی Icon و 5-6تا پشت صفحه داشت! :d + بخش داستانی و ....! :-" ارزش اینا رو چجوری در یک حد میبینی خداییش؟ :d )
این زره ها رو نباید در حد یک کاراکتر در نظر بگیری! :d با همون لباس مقایسه کن :d بهانه نیار:p

اصلا نظرت چیه از خود GOW مثال بزنم ؟ :-" GOW III هر لباس رو 1 دلار میفروخت :d یک DLC سه دلاری هم داشت که شامل 1 لباس و 7 چلنج میشد! :d
https://store.sonyentertainmentnetw...=UP9000-BCUS98111_00-GODOFWARIII00000:ADD-ONS

توی Darksiders II هم هر سلاح 1 دلار بود! :d
https://store.sonyentertainmentnetw...=UP1005-NPUB30979_00-DARKSIDERS2DIGIT:ADD-ONS

یا اصلا آیتم برای ساخت کاراکتر دلخواه میخوای؟ :d چشم! Dynasty Warrior 7 Empire ! >:)
https://store.sonyentertainmentnetw...et-1/cid=UP4108-NPUB30846_00-DW7EMPBRVMANCOS0
هر لباس، 1دلار :d ( DLCـهای گرون تر هم داره، ولی لباس های موجودش هم بیشتره! این رو چون یکیه مثال زدم! :d )

DmC رو هم بگم یا بسه دیگه ؟ :-"

خودت میدونی من چقدر سانتا رو دوست میدارم! و چقدر هم از همین GOW:A و مولتیش خوشم میاد! :d
ولی خداییش قیمت این DLCـها جای دفاع نداره! :d یه سر به فروم بازی بزن ببین چقدر ملت معترضند! :d حتی اونایی که سیزن پس رو دارن و DLCـها براشون مجانی میفته الان هم میگن قیمت ها مشکل داره! :d

---
یک شایعه ای راه افتاده که میگه، فقط اولین مپ پک قراره مجانی باشه! :| سانتا هم جواب درست حسابی نمیده و تایید یا تکذیب نمیکنه! :d
به هر حال امیدوارم در حد همین شایعه باشه! :d

راستی اگر اخیرا GOW:A رو تموم کردید، یه سر به ایمیلتون بزنید! احتمالا براتون XP Boost فرستادن! :d توی اون پیام، مثل اینکه نامی از مپ Delphi هم برده شده! (پس یکی از مپ های آینده میباشد! :d )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به پرانتز من دقت نکردی دیگه! :d هر کاراکتر 2تا لباس داره! ==> هر لباس میشه 2.5 ! :p تازه اون کاراکترها رو خداییش در حد یک لباس خالی در نظر میگیری؟ :d (تازه هر کاراکتر ASBR یکدانه Minion و 20ـتایی Icon و 5-6تا پشت صفحه داشت! :d + بخش داستانی و ....! :-" ارزش اینا رو چجوری در یک حد میبینی خداییش؟ :d )
این زره ها رو نباید در حد یک کاراکتر در نظر بگیری! :d با همون لباس مقایسه کن :d بهانه نیار:p

اصلا نظرت چیه از خود GOW مثال بزنم ؟ :-" GOW III هر لباس رو 1 دلار میفروخت :d یک DLC سه دلاری هم داشت که شامل 1 لباس و 7 چلنج میشد! :d
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/god-of-war-iii/cid=UP9000-BCUS98111_00-GODOFWARIII00000%3AADD-ONS

توی Darksiders II هم هر سلاح 1 دلار بود! :d
https://store.sonyentertainmentnetw...=UP1005-NPUB30979_00-DARKSIDERS2DIGIT:ADD-ONS

یا اصلا آیتم برای ساخت کاراکتر دلخواه میخوای؟ :d چشم! Dynasty Warrior 7 Empire ! >:)
https://store.sonyentertainmentnetw...et-1/cid=UP4108-NPUB30846_00-DW7EMPBRVMANCOS0
هر لباس، 1دلار :d ( DLCـهای گرون تر هم داره، ولی لباس های موجودش هم بیشتره! این رو چون یکیه مثال زدم! :d )

DmC رو هم بگم یا بسه دیگه ؟ :-"

خودت میدونی من چقدر سانتا رو دوست میدارم! و چقدر هم از همین GOW:A و مولتیش خوشم میاد! :d
ولی خداییش قیمت این DLCـها جای دفاع نداره! :d یه سر به فروم بازی بزن ببین چقدر ملت معترضند! :d حتی اونایی که سیزن پس رو دارن و DLCـها براشون مجانی میفته الان هم میگن قیمت ها مشکل داره! :d

---
یک شایعه ای راه افتاده که میگه، فقط اولین مپ پک قراره مجانی باشه! :| سانتا هم جواب درست حسابی نمیده و تایید یا تکذیب نمیکنه! :d
به هر حال امیدوارم در حد همین شایعه باشه! :d

راستی اگر اخیرا GOW:A رو تموم کردید، یه سر به ایمیلتون بزنید! احتمالا براتون XP Boost فرستادن! :d توی اون پیام، مثل اینکه نامی از مپ Delphi هم برده شده! (پس یکی از مپ های آینده میباشد! :d )

من صرفاً در مقایسه با اونایی که مد نظرم بود گفتم قیمتاش بد هم نیست :D و گرنه من خودم 1 دلار هم زورم میاد برای همچین چیزایی بدم چه برسه به 3 تا 5 دلار :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
من صرفاً در مقایسه با اونایی که مد نظرم بود گفتم قیمتاش بد هم نیست :D و گرنه من خودم 1 دلار هم زورم میاد برای همچین چیزایی بدم چه برسه به 3 تا 5 دلار :D
خوب چیزایی که مثال زدی آخه جالب نبودن :-" هم سبک نبودن و ... :d
منم همچنین=)) البته اگر سیزن پس میفروختن احتمالا میگرفتم! بالاخره سلاح چهارم و Modeـهای جدید خواهد آمد! :d ولی در کل گرون میفروشن :-"
حتی ملت وقتی این 2تا آیتم جدید که این هفته اومد رو دیدن، تعجب کردن که اینا هم 3 دلاره؟؟؟ :d انتظار داشتن(منم داشتم خداییش :d ) سانتا به خاطر اعتراضات ارزون تر بده بقیه ی DLCـها رو :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
امروز آپدیت جدید خواهد آمد برای بازی! :d که 2تا مپ به بازی اضافه میکنه :

Tower of Delphi - locked within the frozen mountains and swirling snow, the Tower of Delphi is the last test before an audience with the Oracle. Beware the Manticore, his size may be deceptive, but his ferocity is not to be taken lightly.

Coliseum of Persia - we've transformed the Coliseum of Persia to a battleground with the fiercest enemies to test your might as a true Warrior of the Gods.​
البته این دومی که توی بازی هست،ولی احتمالا قراره برای بخش Trial of the Gods فعال بشه :-"

----
در مورد قیمت DLCـها و ... هم که بحث کردیم :d برای اروپا به صورت پک عرضه کردن :-" و اون2سلاح و 2زره جدید به قسمت 3 پوند میباشد :d (اگر جدای بخواید بگیرید،3تاش گرون تر از این 4تا در میاد :d )

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
امروز آپدیت جدید خواهد آمد برای بازی! :d که 2تا مپ به بازی اضافه میکنه :

البته این دومی که توی بازی هست،ولی احتمالا قراره برای بخش Trial of the Gods فعال بشه :-"

----
در مورد قیمت DLCـها و ... هم که بحث کردیم :d برای اروپا به صورت پک عرضه کردن :-" و اون2سلاح و 2زره جدید به قسمت 3 پوند میباشد :d (اگر جدای بخواید بگیرید،3تاش گرون تر از این 4تا در میاد :d )

سلام ممنون بابت خبر
اگه میشه حجمشم بگو
میگم تو میتونی راحت انلاین بازی کنی؟
اخه من وقتی پچ 1.05 رو ریختم تا 1 هفته راحته راحت بازی میکردم اما نمیدونم چرا دیگه نمیشد و مثل قبلنا به زور جوین میکنه
من حالا چیکار کنم 13ـم امتحانام تموم میشن میخوام بازی کنم ! :(
راستی اون مپ دومیه که الکتو بود کو؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
سلام ممنون بابت خبر
اگه میشه حجمشم بگو
میگم تو میتونی راحت انلاین بازی کنی؟
اخه من وقتی پچ 1.05 رو ریختم تا 1 هفته راحته راحت بازی میکردم اما نمیدونم چرا دیگه نمیشد و مثل قبلنا به زور جوین میکنه
من حالا چیکار کنم 13ـم امتحانام تموم میشن میخوام بازی کنم ! :(
راستی اون مپ دومیه که الکتو بود کو؟
آخرین باری که بازی کردم مشکلی نداشتم :d خوب بود همه چیز! :d
حجمش هم نگفتن هنوز! باید صبر کنیم تا بیاد :d

منم نمیدونم اون مپه چه گشته! :d ولی یحتمل رفته برای آپدیت بعدی...!
خداکنه تو آپدیت بعدی یه مپ جدید یا مربوط به بازی های قبلی بدن! مثلا من به جای Alecto ترجیه میدادم هیدرا از GOW I رو بزارن! :d هیچ مپی از GOW I توی بازی نیست:-s

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
آخرین باری که بازی کردم مشکلی نداشتم :d خوب بود همه چیز! :d
حجمش هم نگفتن هنوز! باید صبر کنیم تا بیاد :d

منم نمیدونم اون مپه چه گشته! :d ولی یحتمل رفته برای آپدیت بعدی...!
خداکنه تو آپدیت بعدی یه مپ جدید یا مربوط به بازی های قبلی بدن! مثلا من به جای Alecto ترجیه میدادم هیدرا از GOW I رو بزارن! :d هیچ مپی از GOW I توی بازی نیست:-s

نتت چجوریه؟(منظورم مشخصاته)

منم دقیقا همین انتظار رو داشتم که مپ های سری های قبلی رو با گرافیک بالا بیارن به عنوان DLC ولی این مپ هایی که میخوان بدن بیرون اصلا خوب نیستن هیچ زحمتی براشون نکشیدن متاسفانه :(
چرا اینا مپ 8 نفر نمیدن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر