God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
آقا یه چیزی رو تازه یابیدم گفتم بگم بد نیست :D صدا گذار Orkos توی این بازی همون صداگذار Joel توی تلو ـه :D
پ.ن : Orkos همون بنده خداس که اوایل مثل یه روح سیاه میومد پیش کریتوس و از اواسط کار با چهره ی واقعیش رویت شد :D
خوشم مياد اصلا تو كارشون چيزي به نام افت داره و ازين داستانا ندارن!
طرف صدا پيشه ي شخصيت اول يكي از AAA هاي بزرگه بعد مياد صدا پيشگي ي شخصيت فرعي رو هم انجام ميده!
عشق به كار كه ميگن اينه:d
واقعا هم صداي خوب و جذابي داره
اينم يك سري از بازي هايي كه ايشون صداپيشگي كردن
Batman Arkham City /Two Face-Robin
Resident Evil 6 / Jake MuLler
Persona 4/ Kanji Tatsumi
Guitar Hero World Tour/The Guitarist :))
Catherine/Vincent Brooks :d :x

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خدايي نبايد چپتر 28 رو اسون ميكردن اگه خيلي سخت بود يكم اسونش ميكردن من كه بازيش كردم (پچ نصب شده) يعني جاهاي ديگه بازي برام از اين سخت تر بود !
و وقتيم بازيو تمومش كردم مرگ فرستادم بر Todd Papy بي همه چيز !!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب همین الان تموم شد :d این چپتر 28 واقعاً رو اعصاب بود 1.5 ساعت وقتمو گرفت ( رو هارد البته ) #:-s:d

واقعاً بازیش حرف نداشت خــــیـــــلـــــی چسبید همه چی خیلی خوب کار شده بود جز داستان که اونم نمیشه گفت بد بود :d واقعاً نمیدونم بعضی منتقد ها چجوری بهش 7 دادن :| ,
من هنوز مولتی رو تجربه نکردم شاید اون نمره ها رو خراب کرده اما از لحاظ SP بازی واقعاً روش کار شده بود

از لحاظ باگ و مشکل و اینا هم مشکلی نبود جز آخر چپتر 27 که دوربین بازی تکون نمیخورد و مجبور شدم Patch رو بزنم و درست شد

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب همین الان تموم شد :d این چپتر 28 واقعاً رو اعصاب بود 1.5 ساعت وقتمو گرفت ( رو هارد البته ) #:-s:d

واقعاً بازیش حرف نداشت خــــیـــــلـــــی چسبید همه چی خیلی خوب کار شده بود جز داستان که اونم نمیشه گفت بد بود :d واقعاً نمیدونم بعضی منتقد ها چجوری بهش 7 دادن :| ,
من هنوز مولتی رو تجربه نکردم شاید اون نمره ها رو خراب کرده اما از لحاظ SP بازی واقعاً روش کار شده بود

از لحاظ باگ و مشکل و اینا هم مشکلی نبود جز آخر چپتر 27 که دوربین بازی تکون نمیخورد و مجبور شدم Patch رو بزنم و درست شد

مگه شماره سه رو بازي نكردي؟ :(
اين در برابر اون هيچه ! فقط گرافيكش بالاتره و لول ديزاينش بهتره و طرز كشتن دشمنا 98% مال همون شماره سه هست :(
داستان هم كه _يدن :(
واقعا از سانتا انتظاره اين خرابكاري(تا حدودي خرابكاري) رو نداشتم :(
انلاينش كه من بازي كردم خيلي خوب بود معلومه روي انلاين خيلي بيشتر از سينگل كار كردن مپ هاشم خيلي عالين فقط سروراش داغون :(
خب اگه توي چپتر 27 پچ رو نصبيدي چجوري انقدر روي چپتر 28 گير كردي؟ :d

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
منم تموم کردم دوتا چیز واقعا بد بود
1-وقتی بازی تموم شد باورم نمیشد فکر کردم چنتاچپتر دیگه داره
2-دوستمون گفتن طرز کشتن سنتور کاملا از رو نسخه قبلی بود
در کل بازی خوبی بود

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
[h=1]Earn Double XP This Weekend In God Of War: Ascension[/h]
godofwarascupdate_610.jpg

If you're invested in your multiplayer God of War: Ascension character, this would be the weekend to get some serious time in. From today until April 1st, your warrior will be earning double XP in multiplayer.
Also, the 1.03 update for the game released last week. It fixed the extreme difficulty during the Trial of Archimedes section of the game, so it might be time to wrap up the story mode if that particular segment was a roadblock for you.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آقا من یه سوالی برام پیش اومده!
داستان این شماره مربوط به چه زمانی میشه؟ من الان وسطای بازیم و یه مقدار گیج شدم! من الان اونجاییم که قسمت معبد دلفی تموم میشه و اون پیرزنه که اسمش athethia oracle (درست نوشتم؟:d)هست میمیره و گردنبندی رو که قابلیت تخریب و درست کردن اشیا رو داره میگیرم، هستم! اول اینکه میخوام بدونم تو این قسمت زنو بچشو کشته؟(یعنی داستان بازی مربوطو به قبل از شماره ی یک میشه یا بعدش؟بعدش که نیست، اگه هم قبلش هست که زنو بچشو پس هنوز نکشته!)و به خاطر همینه که دچار وهم و خیال میشه؟
جریان این orkos چیه؟ یعنی کیه و به کراتوس چه ربطی داره؟
اجرتون هم با کراتوس کبیر!:d

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
خب منم بازی رو تموم کردم .دیر شد اخه 3 روز پیش دستم رسید.
بازی خوب بود.ولی مشکل خیلی داشت!!!!!!!!که این مشکلات در حد سانتا و گاو نبود!!!!!!!!!!
باگ چن جا داشت اونم نه باگ بی ازار !!!!!!!!!!چپتر 20ش که هیچی اصن نگم....فیلمبرداری هم با این که اپدیت رو دان کرده بودم ولی بازم مشکل داشت!!!تکسچر ها دیر لود میشد!!!!!!!!!صدا یکی دوجا قطع شد!!!!!شاید اینا تو 90 % بازی ها عادی باشه ولی تو گاو مثل یه سطل اب یخه....
حالا از اینا بگذریم گرافیکش عالی بود....مرحله اخر که دیگه غیر قابل توصیف بود....گیم پلی هم عالی بود..... پازل ها عالی بود.....طراحی مراحل عالی بود..........
در کل فک میکنم این نمرات خوب بود....چون یه تو دهنی به سانتا بود که بدونه گاو هر بازیی نیست همین طوری بسازه بده بیرون....امیدوارم درس عبرت گرفته باشه:D
در ضمن :
پلات شد:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آقا من یه سوالی برام پیش اومده!
داستان این شماره مربوط به چه زمانی میشه؟ من الان وسطای بازیم و یه مقدار گیج شدم! من الان اونجاییم که قسمت معبد دلفی تموم میشه و اون پیرزنه که اسمش athethia oracle (درست نوشتم؟:d)هست میمیره و گردنبندی رو که قابلیت تخریب و درست کردن اشیا رو داره میگیرم، هستم! اول اینکه میخوام بدونم تو این قسمت زنو بچشو کشته؟(یعنی داستان بازی مربوطو به قبل از شماره ی یک میشه یا بعدش؟بعدش که نیست، اگه هم قبلش هست که زنو بچشو پس هنوز نکشته!)و به خاطر همینه که دچار وهم و خیال میشه؟
جریان این orkos چیه؟ یعنی کیه و به کراتوس چه ربطی داره؟
اجرتون هم با کراتوس کبیر!:d
این نسخه 6 ماه بعد کشته شدن زن و بچه ی کریتوس هستش. کریتوس پیمانش رو با خدای جنگ شکسته و اون هم فیوری هارو دنبالش فرستاده. orkos هم یکی از فیوری ها هستش که بهشون خیانت میکنه و تصمیم میگیره به کریتوس کمک کنه.ادامش هم تو آخر مشخص میشه که چرا خدای جنگ به کریتوس نیاز داره

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
این نسخه 6 ماه بعد کشته شدن زن و بچه ی کریتوس هستش. کریتوس پیمانش رو با خدای جنگ شکسته و اون هم فیوری هارو دنبالش فرستاده. orkos هم یکی از فیوری ها هستش که بهشون خیانت میکنه و تصمیم میگیره به کریتوس کمک کنه.ادامش هم تو آخر مشخص میشه که چرا خدای جنگ به کریتوس نیاز داره

آقا دمت گرم! بازی رو هم تموم کردم و جواب همه سوالامو هم همون آخر بازی گرفتم!
گرافیک که عالی بود! گیم پلی هم به من یکی که خیلی چسبید!
این صدا گذاری که بعضیا میگفتن مشکل داره دقیقا کجا رو میگفتن؟! من مشکلی نداشتم! با هدست هم بازی میکردم!
داستانش هم در حد یه spin off خوب بود دیگه! و گرنه که میشد gow IV !:d
مشکل داستانش به نظر من کیفیت نبود چون کیفیت خوبی داشت! مشکل کمیت بود!
بلا فاصله بعد از تموم کردنش هم رفتم برای مولتی!:d خدا شاهده این قدر گفتین سروراش بده که من فکر کردم مثل سرورای مورتال کمبته!( تا حالا یه بار هم نتونستم به لابی های مورتال وصل شم!:|)
گفتم اگه سروراش بده بازی رو میفروشم بره!
سروراش خیلی خوب نیستن! ولی دیگه بد هم نیستن! برای من که حداکثر 4 دقیقه طول میکشه تا برم تو بازی!تو این مدت هم اغلب مشغول کاستومایز کردنه کارکترم هستم! مولتیش هم حال میده ها!:d
بازی اول رفتم یه free for all که هشت نفر بودیم! دوم شدم!:d
ولی یه چیز بدی که داره به نظر میومد که بازیکن ها رو درست بالانس نمیکنه! نمیدونم حالا شاید هم من اشتباه میکنم! اگه کسی میدونه بگه ببینیم چجوریاست این جریان بالانس کردن!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این صدا گذاری که بعضیا میگفتن مشکل داره دقیقا کجا رو میگفتن؟! من مشکلی نداشتم! با هدست هم بازی میکردم!

اینطور که به نظر میرسه و یه چیزایی هم گفتن صداگذاری بازی ایراد نداره خودش :D نکته اینجاست که اینایی که با تلویزیون با صدای استریو بازی میکنن مثل اینکه ، یه سری اختلالات توی تفکیک صداها از 5.1 و 7.1 به استریو پیش میاد و از اونجا که استریو مثل اون دو تا که گفتم صداش فراگیر (فارسی را پاس بداریم :D لول :D) نیست بعضی افکت ها و صداها حذف میشه یا یه ثانیه تاخیر میخوره :D البته برای رفع این مشکل قراره پچ بدن و فعلاً برای رفع موقتش یه سری دستکاری برای تنظیمات خروجی صدا با HDMI دادن :D حالا شما یا اونایی که با هدست یا سینمای خانواده بازی میکنید و احیاناً هدستتون هم می تونه از 5.1 یا 7.1 مصنوعی پشتیبانی کنه این مشکل رو ندارید :D حالا چی شده اینجوری شده نمی دونم :D

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
تو چیتر26وقتی اون زنجیر رو میکشی و اون چیز اهنی میاد وسط هرکاری میکنم نمیاسته و دوباره برمیگرده سرجاش و نمیتونم اون الماس بزرگ رو بزارم روش
یکی کمک کنه باید چیکارکنم؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
سلام
تو چیتر26وقتی اون زنجیر رو میکشی و اون چیز اهنی میاد وسط هرکاری میکنم نمیاسته و دوباره برمیگرده سرجاش و نمیتونم اون الماس بزرگ رو بزارم روش
یکی کمک کنه باید چیکارکنم؟
باید بری خوت روی اون چیز که برمیگرده سر جاش راه رو ادامه بده اگه مشکل داشتی بگو

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اقا من چیکار کنم؟
تروفی که باید همه چی رو تا اخر اپگرید کنم رو نمیتونم بگیرم دفعه اول که تمومش کردم تقریبا 15000 تا کم اووردم :d
دفعه دوم تقریبا 1300 ولی هر کاری میکنم نمیشه تورو خدا کمکم کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر