God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,360
نام
امیر
فعلا" حالم گرفته شده چیزی نگو...:d
کلا" من خیلی کم بازی میکنم ولی اگر بازی کنم بازیهای خوب رو انتخاب میکنم و گیمر قدیمی هستم .من dmc5 رو گفتم که ریبوت بود ، اون قبلیها
که بسیار زیبا بودن.
این بازی نباید با dmc 5 مقایسه بشه ، طرف با شورت میپره بیرون و میره مبارزه میکنه و 10 نفر قبلش .....:d

خب بازی +18 هست دیگه!:d
تازه کریتوس که تو تمام نسخه های قبلی جلسه ی امر به معروف داشت با خانوم ها!

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
491
نام
master
خوب این شماره از بازی که فقط یک سلاح اصلی دارد وفقط یک جادو!!!!!!!!!!!!!!! (نکته عجیب) خود ما فن های بازی چند باید بش امتیاز بدیم. گادآووار 2 کجایی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
چپتر 19 هم اومد! :d
اخطار : اگر اون 30 دقیقه ی اول رو ندیدید یا بازی نکردید،اصلا و ابدا این رو نخونید! :d

این همه تلاش کردیم اون اول کار اسپویل نشه،که آخرش شد :-"

جواب ها :
1. Furies
2. Imprisoned

Rewardـها :
1. یک عدد آرت از .... (این هم شامل همون اسپویل بالایی میشه :d :-" )

2. Bad-a$$ Moment هیدس هم اومد!
God of War_ Ascension - Bad Ass Moments - Smoke & Mirrors.mp4
قدرت تلپورت دارن نامردا! :-s خیلی زیبا چپ و راست میکننمون با این اوصاف :-"

علاوه بر اینا یک تریلر هم از 3تا مپی که توی چپتر قبل عکس هاش رو گذاشتم اومده، جالبه! حتما ببینیدش! :x
God of War_ Ascension - Inception & Deception.mp4

توی سایت رسمی بازی هم،بخش سلاح های مخصوص هر خدا ، 2تا پتک - 2تا شمشیر و 2 تا نیزه گذاشته + 2تا علامت سؤال! پس باید منتظر سلاح چهارم هم باشیم به زودی! :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بمیر بابا مرتیکه ی ترول :D گاو میلک شده یا بازیهایی که به تنهایی 4 یا 5 نسخه توی این نسل داشتن ؟ :D گاو توی این نسل این دومین شماره ـشه ! تنها چیزی که به گاو ضربه زد عرضه ی سالیانه ی کالکشن هاش بود :|

به این نسل کاری ندارم کلیتشو میگم گلابی :|:D! احسان نسخه های فرعی 1 شماره بیشتر از نسخه های اصلی شده رسما ً با Ascention ! از همون ابتدا هم معلوم بود اینا چیز خاصی تو چنته ندارن و صرف آخر نسلی و فروش نشستن اینو ساختن . دیگه بابا کریتوس زد عمه کل خداها و زن و بچه و برادر و خودش رو به فنا داد ، دو نسخه Prequel هم دادن و بعد عنوان خوب " شبح اسپارتا " واقعاً سری با شماره سوم داشت تو اوج تموم میشد یا شروع یه سه گانه عظیم دیگه رو PS4 که ورداشتن اینو ساختن . یه نگاه به این نقل قول ها بنداز :

God of War III left so little left unexplored, so few Mythological figures left unchallenged, so instead Sony Santa Monica broke new ground with a multiplayer offering that lives up to the franchise’s staple combat and brutality, while perfectly complimenting it.
Irrespective of its title, God of War: Ascension is not the colossal step forward for Kratos that was promised – but a surprisingly refreshing online component and some of the most spectacular set-pieces in the series make the adventure worth traversing all the same.
While the single-player will leave something to be desired, you'll find more than you need to stay entertained in online matches and the challenges, levels, and weapons therein. Kratos may have a lot of miles on him, but the gladiators that take to the online colosseum are fresh and eager for blood

کاملاً واضحه که سر Single کم کاری کردن و تمرکز اصلی روی بخش آنلاین بوده یا بهتر بگم دیگه چیز خاصی واسه کمپین نداشتن یا اگه بوده روش وقت نذاشتن به دلیل وجود بخش مولتی ، چیزی که همه میدونستیم به بازی صدمه میزنه . نظر من رو اینه که کلا این شماره یه آزمون و خطا واسه بخش آنلاین بوده و این قضیه رو خیلی راحت میشد از دموی ایتدا بازی دید !

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
خب بازی +18 هست دیگه!:d
تازه کریتوس که تو تمام نسخه های قبلی جلسه ی امر به معروف داشت با خانوم ها!
نمیدونم چرا بازی لیک نمیشه ؟! باید ببینیم چه گلی بر سرحاجی کریتوس زدن سید:d
آخه تو بازی dmc معلوم نیست طرف خودش مرده یا زنه :d

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

تنها قسمتی که باعث می شد ( نه تنها خودم بلکه دوستانم که GOW3 چندین بار بازی کردن ) محیط براشون ناملموس باشه همون قسمت Cube بود که به نظرم با اصالت بازی سازگار نبود ، حالا با این تصویر دوباره همون فضا رو باید تحمل کنم.

به نظرم نباید از محیط های قبلی در بازی استفاده بشه حتی برای توضیح قضایا ، تکرار تأثیر خوبی نداره.

2 آرتی که گذاشتی مربوط به بخش مولتیه! توضیح قضایا و اینا نداره!
yahoo_4.gif
و اتفاقا اگر تریلری که گذاشتم رو ببینی،خیلی مپ جالبی میزنه!
yahoo_4.gif

خب مربوط به مولتی باشه ، باز هم همون فضا تداعی میشه
yahoo_4.gif

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مراسم زیر و رو نمایی ظهور گاو :d

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
2 آرتی که گذاشتی مربوط به بخش مولتیه! توضیح قضایا و اینا نداره! :d و اتفاقا اگر تریلری که گذاشتم رو ببینی،خیلی مپ جالبی میزنه! :d

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
کسایی که می خوان بازی را تجربه کنند عکس های زیر نبینند
خطر اسپویل
از اینا هم تو بازی هست:d

ایشون هم به احتمال زیاد آفرودیت هست

انواع سلاح (اسامی سلاح ها در سمت چپ تصویر)

؟

دهان Hekatonkheires

ORKOS
آقای مرموز
در بازی کراتوس را همراهی می کنه

?

در زندان سه خواهر

تخم هایی که از آنها خفاش بیرون میاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نمی دونم این دیوید جفی که اینهمه عشق گاوه و حتی پا میشه میره سانتا و گاو 3 رو میبینه ، آخر بازی رو بازی میکنه و نظرش رو میگه و حتی ایده ی داستانی هم میگه چرا خیر سرش بلند نمیشه بره بسازه :D می خواستم توی همون داستانی که نوشتم ایده ی جفی رو هم بذارم وقت نشد اینجا براتون میذارم :D خط اصلی داستانی که دیوید جفی برای گاو 3 در نظر داشته اگر خودش می خواست بازی رو بسازه :

در کات سین اول تایتان اقیانوس (تایتانی هست که قبلاً توی همینجا براتون عکسش رو گذاشتم ، یه حالتی مثل همون حالت خدایی پوسایدون) هرمس را کشته و کریتوس در همان رویارویی اول با زئوس با او مبارزه کرده و او را می کُشد . سپس پرتالی در کوه المپ باز می شود که توسط آن خدایان مصر و اسکاندیناوی به آنجا فرستاده می شوند و جنگی بین تایتان ها ، یونانی ها و خدایان مصر و اسکاندیناوی شکل می گیرد تا به خاطر از بین رفتن خدایان المپ مشخص کنند در میان باقی خدایان که وجود دارند چه کسی قدرت بیشتر و توانایی حکمرانی بر دنیا را دارا است . کریتوس که قدرت جا به جایی زمان به عقب و جلو را داراست (چیزی که توی 2 بدست آورد و سازنده ها توی 3 به کل فراموشش کردن !) می تواند بین این مناطق , یعنی مصر و یونان و اسکاندیناوی خود را جا به جا کند . در ادامه کریتوس با Stheno به عنوان باس فایت روبرو شده و بعد از کشتنش ، سر او را برمیدارد (مثل مدوسا) . در باس فایت بعدی کریتوس می تواند با Sphinx (!!!!) روبرو شود . کریتوس از سر Stheno برای خشک کردن او استفاده کرده و سر انجام با سنگ کردن او موفق به شکست دادنش می شود . به دلیل همین امر است که ما امروز Sphinx را به صورت یک مجسمه ی سنگی میبینیم ! کریتوس می داند که به دلیل ضعیف شدن اعتقاد مردم به خدایان است که در حال مقابله با آنهاست . چون در واقع برنامه ی کریتوس به این دلیل بود که خدایان سرگرم رقابت بر سر حکومت بر جهان بودند و به انسان ها اهمیتی نمی دادند . بنابراین به خاطر این مبارزات انسان ها به دلیل حوادث طبیعی ای که رخ می دهد از بین رفته و کم کم اعتقادشان به خدایانی که باعث ضعیف شدن آنها شده اند را از دست می دهند . کریتوس و تایتان ها باقی خدایان را از بین می برند . بعد از اتمام جنگ کریتوس با Blades of Athena دست های خود را از مُچ قطع کرده و طی سفری به آندرورلد پیش همسر و دخترش می رود . با تمام شدن ماجراجویی کریتوس ، در کات سین نهایی 3 مرد از طرف ستاره ی قطبی رویت می شوند که در نهایت باعث ایجاد ادیان جدید می شوند.

یعنی ایده به شدت با پتانسیل و خفن بود :D یعنی با همچین چیزی میشه از گاو ، فاینال فانتزی درآورد ! فاینال یه دنیای واحد داره با کلی قهرمان که هر کدوم توی دنیای خودشون دنبال ماجراجویی خودشون هستن . گاو هم می تونست یه یونیورس عظیم باشه که بعد از کریتوس بشه در قالب باقی قهرمانان ولی در همچین دنیایی ادامه ـش داد :D هی زندگی :D

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
یعنی ایده به شدت با پتانسیل و خفن بود :D یعنی با همچین چیزی میشه از گاو ، فاینال فانتزی درآورد ! فاینال یه دنیای واحد داره با کلی قهرمان که هر کدوم توی دنیای خودشون دنبال ماجراجویی خودشون هستن . گاو هم می تونست یه یونیورس عظیم باشه که بعد از کریتوس بشه در قالب باقی قهرمانان ولی در همچین دنیایی ادامه ـش داد :D هی زندگی :D
آقا احسان ایده خیلی خیلی خوبیه ، حالا چرا از دیوید در این شماره ها استفاده نمیکنن معلوم نیست؟
نکنه مثل ایرانیها زیرآب بنده خدا رو زدن:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
البته احسان من خدا رو شکر میکنم که جفی کارگردان GOW III نشد! واقعا با این ایده حال نمیکنم! :d به نظرم نباید دنیاهای مختلف رو با هم قاطی کرد! :d چنین چیزی برای یک بازی استراتژیک مثل AOM عالیه! ولی GOW... خیر! :d
کلا خط داستانی GOW III رو بیشتر از این میپسندم! :d کریتوس باید محدود به همین یونان بمونه! :d :-"

اما دوست دارم به جای GOW IV ، یک IP جدید در مورد افسانه های مصر ببینم! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته احسان من خدا رو شکر میکنم که جفی کارگردان GOW III نشد! واقعا با این ایده حال نمیکنم! :d به نظرم نباید دنیاهای مختلف رو با هم قاطی کرد! :d چنین چیزی برای یک بازی استراتژیک مثل AOM عالیه! ولی GOW... خیر! :d
کلا خط داستانی GOW III رو بیشتر از این میپسندم! :d کریتوس باید محدود به همین یونان بمونه! :d :-"

اما دوست دارم به جای GOW IV ، یک IP جدید در مورد افسانه های مصر ببینم! :d

خب مردک وقتی همینجوری بند بشن رو کریتوس نتیجه ـش میشه همین ترول هایی که میبینیم :D بالاخره یه جایی باید راه برای کارهای جدید باز بشه دیگه :D این ایده ی جفی ایده ی کلی هست توی چند خط که می تونه کلی شاخ و برگ بگیره :D ولی نکته ای که توش دقت نکردی اینه که این ایده نه تنها داستان کریتوس رو به طور کامل تموم می کنه و پرونده ـش رو میبنده بلکه یه دنیای عظیم دیگه ای رو مثل فاینال به جا میذاره که میشه کلی بازی توی همین سبک با قهرمان های جدید ، توی کشور های جدید و با تسلیحات جدید توش ساخت :D اونم با این تفاوت که این دنیا همونقدر که متعلق به بقیه هست (در آینده) به همون اندازه متعلق به کریتوس هم هست و مثلاً اگر خواستن می تونن 10-12 سال دیگه دوباره کریتوس رو با یه داستان دیگه بر گردونن نه همینجوری گاو ادامه پیدا کنه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
خب مردک وقتی همینجوری بند بشن رو کریتوس نتیجه ـش میشه همین ترول هایی که میبینیم :D بالاخره یه جایی باید راه برای کارهای جدید باز بشه دیگه :D این ایده ی جفی ایده ی کلی هست توی چند خط که می تونه کلی شاخ و برگ بگیره :D ولی نکته ای که توش دقت نکردی اینه که این ایده نه تنها داستان کریتوس رو به طور کامل تموم می کنه و پرونده ـش رو میبنده بلکه یه دنیای عظیم دیگه ای رو مثل فاینال به جا میذاره که میشه کلی بازی توی همین سبک با قهرمان های جدید ، توی کشور های جدید و با تسلیحات جدید توش ساخت :D اونم با این تفاوت که این دنیا همونقدر که متعلق به بقیه هست (در آینده) به همون اندازه متعلق به کریتوس هم هست و مثلاً اگر خواستن می تونن 10-12 سال دیگه دوباره کریتوس رو با یه داستان دیگه بر گردونن نه همینجوری گاو ادامه پیدا کنه :D
من مشکلم کلا با مخلوط شدن همین دنیاهاست! :d تو این نکته رو میپسندی،ولی من با این مورد برای GOW حال نمیکنم! :d اصلا دوست ندارم با همدیگه مخلوط بشن! :d
+ الان ملت با کریتوس که یک زمانی آروم تر بوده مشکل دارن، به نظرت با یک کاراکتر جدید به مشکل نمیخورن؟ میگن ما کریتوس میخوایم :|

کلا گزینه ی IP جدید رو من بیشتر میپسندم! داستان کریتوس هم تموم شده فرض میکنیم فعلا! :-" :d (لعنت خداوند بر این ها با اون رد خون :| )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر