God Of War 2

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من يه جاش گير كردم ا.نجا بعد از اوني كه از چشم هاي يك در يه نور مياد كه كنارشون 2 تا مار آويزونن از ستون داخل اون دره رفتم بعد همه رو كشتم و برگشتم اما حالا هر كاري ميكنم هيچي نميشه.

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
دوستان من تو مرحله Typhon,s Cavernuos Prison بعد از كوركردن يك چشم اون غولي كه از دهنش طووووووفان مي ياد .وگرفتن تيركمان چند نفر رو كشتم و از يكي از 2 راهي كه باز شد رفتم با R1 پريدم اون ور حالا گير كردم . اعصابمو خورد كرده حالا چيكار كنم ؟
راستي نسخه Dvd9 بازي با Dvd5 ش چه فرقي داره ؟ اخه يقين دارم مال من Dvd5 ه چون 1000 تومن خريدمش تو شهر ما غير از اين ندارن !!!

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام Leon S.Kennedy خان از شما ممنونم ولي ديگه خودم ردش كردم
اخه از بس بازي جذابه منيتونم بزارمش زمين ;)
ولي الان يه مشكلي دارم من تو بازي بعد از چند بار مردن ازم پرسيد مي خواي بازي esay بشه منم yes زدم حالا پشيمونم :(راه بازگشت به همون normal رو نداره
از همه ميخوام كمك كنند
متشكر

• Like
Reactions: che-jaleb

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا ما يه جا گير كرديم اونجايي هست كه بعضي جا ها يخ زده بعد يه پرنده اي از دهنش آتيش مياد و پايينش يه نماد هايي هست اونجا رو كمكم كنيد؟؟؟

• Like
Reactions: che-jaleb

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
آقا ما يه جا گير كرديم اونجايي هست كه بعضي جا ها يخ زده بعد يه پرنده اي از دهنش آتيش مياد و پايينش يه نماد هايي هست اونجا رو كمكم كنيد؟؟؟

دقیق تر بگو خیلی وقته بازیو تموم کردم یادم نیست
اون پرنده چه شکلی بود ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

GODHAND

کاربر سایت
Jan 29, 2008
29
اول باید اون سه نماد که پایین هستن را تنظیم کنی که شکل درست در بیاید.دقیقا یادم نیست ولی بعد از این کار دستگیرهی حرکت آب میشه و اون حرکت میکنه دقیق یادمنیست ضمنا یه نکته از اون بالا هم سقف را میگم میتونی آویزون سقف شی من هر چی یادم بود بهت گفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر