God Of War 2

marshal_b

کاربر سایت
Apr 1, 2007
28
اتمام بازی

میخواستم بدونم بازی همونجایی که پشت یه موجود از صخره و درخت ساخته شده و داره از یه کوه بالا میره تموم میشه یا بازم ادامه داره تو نسخه dvd-9؟ چون من بازی رو 750 تومن از westgame خریدم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
میخواستم بدونم بازی همونجایی که پشت یه موجود از صخره و درخت ساخته شده و داره از یه کوه بالا میره تموم میشه یا بازم ادامه داره تو نسخه dvd-9؟ چون من بازی رو 750 تومن از westgame خریدم.

اره همونجا تموم میشه

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
من تو یه جا گیر کردم :

بعد از اینکه بازی رو سیو کردم روی یه پل میرم که یه تیکش شکسته و میپرم رو یه تیکه بعدیش ولی وقتی به اخرش میرسم هیچ جا واسه رفتن نیست . یعنی جلوش پرتگاهه و اون دور دورا هم یه دونه محل سیو دیده میشه .

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Gow2 100%

من تو یه جا گیر کردم :

بعد از اینکه بازی رو سیو کردم روی یه پل میرم که یه تیکش شکسته و میپرم رو یه تیکه بعدیش ولی وقتی به اخرش میرسم هیچ جا واسه رفتن نیست . یعنی جلوش پرتگاهه و اون دور دورا هم یه دونه محل سیو دیده میشه .
سلام اول اینکه به BC خوش اومدی
بعدش نگران نباشید اینجا قبلا همه مشکل شما رو داشتن;)
CD شما ناقص و باید نسخه 100% بگیری که ارزونش روی 1CD DVD5 هستش ولی دموهاش دستکاری شده
اگه هم کاملش رو میخای با دموهای اصلی، باید یا 2CD DVD5 بگیری یا 1CD DVD9
توضیح بیشتر میخوای صفحه های قبل تر رو نگاه کن.

موفق باشی.

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
سلام اول اینکه به BC خوش اومدی
بعدش نگران نباشید اینجا قبلا همه مشکل شما رو داشتن;)
CD شما ناقص و باید نسخه 100% بگیری که ارزونش روی 1CD DVD5 هستش ولی دموهاش دستکاری شده
اگه هم کاملش رو میخای با دموهای اصلی، باید یا 2CD DVD5 بگیری یا 1CD DVD9
توضیح بیشتر میخوای صفحه های قبل تر رو نگاه کن.

موفق باشی.
ممنون از راهنماییت . ;)
میخواستم بدونم که DVD5 یک دونه ای کامل دموهاش چطوری دست کاری شده ؟ یعنی حذف کردنش یا کیفیتش رو پایین اوردن ؟

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
ممنون از راهنماییت . ;)
میخواستم بدونم که DVD5 یک دونه ای کامل دموهاش چطوری دست کاری شده ؟ یعنی حذف کردنش یا کیفیتش رو پایین اوردن ؟

والا من خودم DVD9 دارم ولی فک کنم که توی 1CD DVD5 100% دمو های CG هم کم شده هم بی کیفیت. صفحه های قبلی رو نگاه کنی بچه هایی که گرفتن توضیح دادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر