God Of War 2

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
سلام
من توی این بازی اون قسمت کی یه پرنده یخ زده دور و ورم هم یخ زده اند که باید یخ ها رو آب کرد باید چکار کنم تا آب بشن؟

بايد بری بالا سقف و يه چيزايی رو بشکونی
بد با اون اهرم درست کنی شکلا رو بدش آب ميشن

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اخ جان منم بازی رو تو حالت اسون تموم کردم راستی همونجاکه اون درختا از دیوار بالا میرن و کریتوس رو یکیشون سواره بازی تموم میشه نه اگه اونجا تموم میشه برای امدن خدای جنگ3 لحظه شماری میکنیم:( :(( :eek:

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
اخ جان منم بازی رو تو حالت اسون تموم کردم راستی همونجاکه اون درختا از دیوار بالا میرن و کریتوس رو یکیشون سواره بازی تموم میشه نه اگه اونجا تموم میشه برای امدن خدای جنگ3 لحظه شماری میکنیم:( :(( :eek:

بله همون جا تمام ميشه

vv_hamed_vv

کاربر سایت
May 11, 2007
5
نام
Hamed
help me plz

salam...bache ha man too oon marhale hastam ke god of war asbesho azad mikone az zire daste oon mojasame va bad sooghoot mikone too ye ghasr...too ghasre ye ja hast ke asansor dare vaghti miri bala ye otaghe ke 2ta dar dare....dare aval ba ye dokmeye choobie bozorg baz mishe ke bayad vaysi roosh va dare dovom ba ye dastgire ke bayad :blushing: bekeshish.....chetori bayad azin 2ta dar rad shod?

vv_hamed_vv

کاربر سایت
May 11, 2007
5
نام
Hamed
help me plz

سلام بچه ها....من اون مرحله رو که تو اولش یه مردرو به یه مجسمه که به شکل یه دست هستش بستن و یه عقاب مشغول خوردن اون مردست و اخرش باید اسب God Of War رو از زیر دست اون مجسمه بزرگه دار بیاری رو رد کردم.
بعدش سوار اسبش میشه و تو هوا باید یه سری از دشمنارو بکشی بعدش God Of War از رو اسبش میپره و تو هوا سقوط میکنه که باید با زدن دکمه ی مثلث دیوار رو بگیری....بعدش میری تو ساختمون....همون اولاش یه جایی هست که با اسانسور میری تو یه اتاق که طبقه ی بالاست....تو اتاق یه برجستگیه چوبیه بزرگ رو زمین هست که وقتی روش وایسی در باز میشه....یه دستگیره هم وجود داره که با کشیدنش تا کنار اون برجستگی چوبیه در دوم باز میشه....اما با کنار رفتن از روی برجستگی و ول کردن اون دستگیره هر ۲ تا در بسته میشن.....اگه میشه بگین که چطوری باید ازین ۲ تا در رد بشم....ممنون. :blushing:

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
سلام بچه ها....من اون مرحله رو که تو اولش یه مردرو به یه مجسمه که به شکل یه دست هستش بستن و یه عقاب مشغول خوردن اون مردست و اخرش باید اسب God Of War رو از زیر دست اون مجسمه بزرگه دار بیاری رو رد کردم.
بعدش سوار اسبش میشه و تو هوا باید یه سری از دشمنارو بکشی بعدش God Of War از رو اسبش میپره و تو هوا سقوط میکنه که باید با زدن دکمه ی مثلث دیوار رو بگیری....بعدش میری تو ساختمون....همون اولاش یه جایی هست که با اسانسور میری تو یه اتاق که طبقه ی بالاست....تو اتاق یه برجستگیه چوبیه بزرگ رو زمین هست که وقتی روش وایسی در باز میشه....یه دستگیره هم وجود داره که با کشیدنش تا کنار اون برجستگی چوبیه در دوم باز میشه....اما با کنار رفتن از روی برجستگی و ول کردن اون دستگیره هر ۲ تا در بسته میشن.....اگه میشه بگین که چطوری باید ازین ۲ تا در رد بشم....ممنون. :blushing:

من تا اون جا كه يادم مياد وقتي سگها رو كشتي از بالا مرده اويزونه اونا رو بزن و يكيش رو بردار با اسانسور ببر پايين و بزار رو اون برجستگي و بعد اهرم رو بكش
اميدوارم بدردت بخوره ;)

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
فك نكنم God of war 3 واسه PS2 بياد
بايد پولاتو جمع كني PS3 بخري:cheesygri

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من یه gow2 گرفتم یه سی دیه روش هم نوشته 100% کامل ولی 800 تومن گرفتمش dvd5 هست بچه با این سی دی رفتن میگن کامله حالا به نظر شما چی جوریه؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من یهgow2 گرفتم فروشنده گفت dvd9و روی دیویدیم همینو نوشته
ولی من شک دارمdvd9 باشه چون خیلی کوتاه بود
اگه ممکنه اسم مراحل کامل وعکساشو بذارین یا حداقل یه خصوصیت نسخه کاملو بگین
راستی بازی اولش بجای لوگویps2 لوگویtoxic میاد.

مرسی

arash_666

کاربر سایت
Feb 11, 2006
53
من یهgow2 گرفتم فروشنده گفت dvd9و روی دیویدیم همینو نوشته
ولی من شک دارمdvd9 باشه چون خیلی کوتاه بود
اگه ممکنه اسم مراحل کامل وعکساشو بذارین یا حداقل یه خصوصیت نسخه کاملو بگین
راستی بازی اولش بجای لوگویps2 لوگویtoxic میاد.

مرسی

اگه اولش لوگوی Toxic ميآد درست است​

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
بچه ها سلام.
سوال من هم در مورد کامل بودن یا نبودن بازیه.چون من DVD 5 رو گرفتم 800 تومان حتی حجمش رو هم تو کامپیوتر نگاه کردم نزدیک 4 گیگ بود.بازی رو هم تا اونجا که zeus تو قلعه با چند تا جوون نشسته و صحبت میکنه و کریتوس با اون جزیره که حرکت میکنه داره از دیوار قلعه بالا میاد و همونجا مینویسه the end begins رفتم.حالا لطفا دوستانی که نسخه 3 هزار تومنی که 8 گیگ هم هست رو دارن و یا رفتن بگن که آیا آخر بازی اونها هم همینجاس؟ چون واقعا حال داد کاش تموم نشه.البته سیاست Sony بود که اینو ساخت و مردم رو سر حال اورد که برای ps3 مشتری داشته باشه برای قسمت سوم.
ممنون میشم از بچه ها کسی کامل جواب بده که آخه 8 گیگ چطور میشه نزدیک 4 گیگ
راستی لوگوی اول بازی من sony هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر