God Of War 2

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
سلام
شما سپرو گرفتی برو بغل مجسمه زنه که از بالا انداختی و L1 رو بزن

رفتم L1 رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته !
راستی بعد از کشتن اون مرد که غیب میشه ! وقتی میرم بالا یه دیوار هست که روش عکس یه زن هست R1 رو هم که میزنم یه چیزی مینویسه و کاری نمیشه کرد ! جریان این دیواره چیه ؟
در ضمن فکر نمیکنم dvd من dvd9 باشه ... ولی روی پک بازی نوشته %100 complete

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
راستی بعد از کشتن اون مرد که غیب میشه ! وقتی میرم بالا یه دیوار هست که روش عکس یه زن هست R1 رو هم که میزنم یه چیزی مینویسه و کاری نمیشه کرد ! جریان این دیواره چیه ؟

قشنگ توضیح بده که کدوم مردی که غیب میشه رو میگی بعد از کشتنش به یه زنجیر اویزون میشه که باید از اون بیای پایین البته سربازایی تو بازی هست که غیب میشن که تو فکر کنم اونا رو میگی

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
همونی که 3 تا گاو (البته جونور هایی که شبیه گاو هستن) باهاش هستن و هر کدوم کشته بشه یکی دیگه میاد .
و تا خود مرد کشته نشده باید گاوها رو کشت ! بعد از کشتنش با استفاده از 2 تا مجسمه میرم طبقه بالا ! اونجا روی دیوار عکس یه زن هست که با زدن R1 یه چیزایی مینویسه !
بعدشم سپری نمیتونم پیدا کنم که بذارم تو دست مجسمه که جلوی نور رو بگیره !
مشکل اصلی همون سپره که من پیداش نمیکنم.

آخرین ویرایش:

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
همونی که 3 تا گاو (البته جونور هایی که شبیه گاو هستن) باهاش هستن و هر کدوم کشته بشه یکی دیگه میاد .
و تا خود مرد کشته نشده باید گاوها رو کشت ! بعد از کشتنش با استفاده از 2 تا مجسمه میرم طبقه بالا ! اونجا روی دیوار عکس یه زن هست که با زدن R1 یه چیزایی مینویسه !
بعدشم سپری نمیتونم پیدا کنم که بذارم تو دست مجسمه که جلوی نور رو بگیره !
مشکل اصلی همون سپره که من پیداش نمیکنم.

سلام
دیوارو ولش کن تو همون اطراف یه نردبون هست برو بالا به یه پل میرسی برو سمت راستش وبازی رو ادامه بده هنوز باید یه نیم ساعتی رو بری تا به اون مرده برسی اون یکی از رییسهای بازیه

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337

وقتی رفتی پيشه مجسمه رو به روش وايسا R1 رو بزن

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
سلام من تازگی توی این سایت عضو شده ام می خواستم ببینم کسی مودونه تو god of war2 اونجاکه یه هیولا سه سر میاد ومی کشیمش و اون سپر که از تو دهنش در میاریم بعدش باید چیکار کنیم

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام من تازگی توی این سایت عضو شده ام می خواستم ببینم کسی مودونه تو god of war2 اونجاکه یه هیولا سه سر میاد ومی کشیمش و اون سپر که از تو دهنش در میاریم بعدش باید چیکار کنیم

سلام
جلو یه اون مجسمه ای که اتیش پرت میکنه وایسا وپشت سر هم L1 رو بزن

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
دقيقا وقتي اون يارو نامرئي رو ميكشي سپرو بهت ميده بعد بورو جولوي مجسمه كه پايين انداختي و r1 يا L1 بزن ((دقيقا يادم نيست . ايول حافظه)) :blushing:
بعد اهرومو بچرخون تا سكويي كه مجسمه روشه بره بالا جولوي اشعه سبز و بعد خدت سريع بورو بالا جولوي اشعه ي ديگه و با L1 گارد بگير و بعد ديگه همه چي حله

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
خوب من بعد از انجام همه کارهایی که قبلا گفتم ! میرم جلوی مجسمه و R1 یا هر دکمه دیگه رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته !
احتمالش هست به خاطر اینکه dvd9 نیست این مشکلو داشته باشه ؟
آخه شنیدم dvd هایی که کامل نیست فقط قسمت پل گیر میکنه و نمیشه بازی رو ادامه داد .
ولی این قسمت بازی که هنوز به اون پل نرسیده ...

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
خوب من بعد از انجام همه کارهایی که قبلا گفتم ! میرم جلوی مجسمه و R1 یا هر دکمه دیگه رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته !
احتمالش هست به خاطر اینکه dvd9 نیست این مشکلو داشته باشه ؟
آخه شنیدم dvd هایی که کامل نیست فقط قسمت پل گیر میکنه و نمیشه بازی رو ادامه داد .
ولی این قسمت بازی که هنوز به اون پل نرسیده ...
اگه اون Boss نامرئی رو کشته باشی و ازش اون سپر رو گرفته باشی دیگه دلیلی نداره که کار نکنه شاید مجسمه رو اشتباهی انتخاب کردی و DVD شما مشکلی نداره سعی کن دوباره امتحان کنی ;)

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
تا حالا چند بار امتحان کردم !
اون که غیب میشه رو هم کشتم ! ولی اصلا سپری نمیده ! بعد از کشتنش میرم قسمتی که مجسمه رو از بالا انداختم پایین و در جای خودش قرار دادم (دیگه نمیشه جای دیگه برد مجسمه رو) الان دقیقا جلوی نور یکی از چشمهای مجسمه بزرگ هست.
جلوی مجسمه هم هر دکمه ای میزنم کاری انجام نمیده. (واسه قرار دادن سپر توی دست مجسمه)
یکی بگه سپر رو چطوری میشه بدست آورد !!! بعد از کشتنش جسدش هم روی زمین نمیمونه که بخوام چیزی ازش بردارم. هیچ چیزی هم نشون نمیده که متوجه بشم سپر رو برداشته یا نه.

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
تا حالا چند بار امتحان کردم !
اون که غیب میشه رو هم کشتم ! ولی اصلا سپری نمیده ! بعد از کشتنش میرم قسمتی که مجسمه رو از بالا انداختم پایین و در جای خودش قرار دادم (دیگه نمیشه جای دیگه برد مجسمه رو) الان دقیقا جلوی نور یکی از چشمهای مجسمه بزرگ هست.
جلوی مجسمه هم هر دکمه ای میزنم کاری انجام نمیده. (واسه قرار دادن سپر توی دست مجسمه)
یکی بگه سپر رو چطوری میشه بدست آورد !!! بعد از کشتنش جسدش هم روی زمین نمیمونه که بخوام چیزی ازش بردارم. هیچ چیزی هم نشون نمیده که متوجه بشم سپر رو برداشته یا نه.

این رو که ميگم دقيق انجام بده
اونی که غيب ميشه رو که بکشی يه از يه جا اويزون ميشه
همون موقع هم بهت سپر ميده
برو جلويه مجسمه R1 رو بزن
بدش با اون اهرم مجسمه رو بده بالا
خودت برو جلو اون يکی چشمش و L1 رو بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر