God Of War 2

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بازی 2 تا dvd9 نیست.
disc1 = که خود بازی است و دیسک اصلی می باشد روی dvd9 هست.
disc2 = که در واقع دیسک bonus هست و شامل فیلم های اضافی از بازی می باشد روی dvd5 هست. درضمن دیسک دوم به صورت dvd استاندارد می باشد یعنی شما می تونید اونو توی dvd-player بزارید و فیلم هاشو نگاه کنید و اصلا احتیاجی هم نیست تا ps2 شما مود چیپ داشته باشه تا بتونه دیسک دوم رو اجرا کنه.
شرکت westبرا امروز داره آماده میکنه ولی هر دو رو 9 هست

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
آقا حسام شما بازی رو رو HARDتموم کردی؟؟؟
یسری لباس هست که رو HARD آزاد میشه
من روی Normal تموم کردم از اون عکسی که شما گذاشتی فهمیدم که شما روی Easy تموم کردی من تا حالا 2 تا لباس رو باز کردم دارای Challenge of titan رو میرم چیزای زیادی با اون ازاد میشه ولی سخته و روی حالت تایتان مود هم چند روز دیگه میرم ;)
دارم میرم PS2 بدم یکی از رفقا بازی کنه منم PS3 رو بگیرم بشینم بازی کنم:love:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
شما روی Easy تموم کردی
آره عزیزم من که این کاره نیستم فقط میخواستم ببینم آخرش چیمیشه:biggrin1:
Challenge of titan رو میرم چیزای زیادی با اون ازاد میشه
بله همینجوره ولی یکبار هم باید هارد بریم تا یه لباس هست تا آزاد بشه(شاید هم لباس نباشه):biggrin1:
ولی خیلی بد شد که قشنگ ترین جای بازی تموم میشه
میره برای شماره 3 که باید به فکر یه ps3باشیم
121fs725372.gif

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بر همگی دی وی دی 2 به احتمال زیاد روی یک دی وی دی 5 هست چون یه تورنت جالب دیدیم به احتمال زیاد west اشنباهن داره اونو دانلود می کنه که تویه کامنتش مردمی که تا آخر دانلود کردن نظر دادن که این champion leage هست که اشتباهن به اسم گاد اف وار 2 دی وی دی 2 ساخته شده و آپلود شده و شرکت بلک کتس که دی وی دی 1 و نسخه دمو هم این شرکت اولین نفر گذاشته بود واسه دانلود زده god of war 2 bonus compelet dvd5 حجمشم 4.125 گیگ هست دوستان اینم نوضیح کامل باز نیایید بگین دی وی دی 9 هست در ضمن نسخه فشرده دی وی دی 1 گاد اف وار 2 هم اومده به حجم 4 گیگ دوستان می تونین اینو دانلود کنین و به وسیله نرم افزار مربوطه که واسه فشرده سازی بازیها هست مثل حالت زیپ یا رار خودمون اما به به صورت دیگه بازی رو از رویه دی وی دی 5 بازی کنید البته دبروز با حسام که چک می کردیم دیدم باید سخت افزار پی اس 2 هم تغییر بدیم که بعید می دونم در ضمن این نرم افزار یه لودر هست مثل گیم شارک اول اینو می زاریم بعد بازی رو که رویه دی وی دی 5 فشرده هست می زارم البته فایل آپلود شده و واسه رایت کردن یه ایمیج iso هست کسی توضیح کامل هم خواست واسش توضیح می دم موفق باشید!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دوستان دیسک دو God of War II فوق العاده س. حدود 6 گیگ و 20 مگ حجم داره و خوشحال کننده تر اینه که در DVD player قابل اجراس و دیگه نیاز بهع PS2 ندارید.
موفق باشید

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
درود
دوستان دیسک دو God of War II فوق العاده س. حدود 6 گیگ و 20 مگ حجم داره و خوشحال کننده تر اینه که در DVD player قابل اجراس و دیگه نیاز بهع PS2 ندارید.
موفق باشید

قریدون جان شما این دیسک رو گرفتیت ؟ یا از کسی شندید که اینجوری هست ؟ آخه همه جا زده 4.125 و دی وی دی 5 حالا شاید فایل هاش فشرده باشن و وقتی فایل هاشو استخراج کنی به قول شما اینقدر شه!! :eek: :-"

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ببخشید که یکم بی ربطه!!!
همیشه پیش خودم فکر میکردم. که چرا gow2 برای ps3 نمییاد.و همیشه بخواطر این کار سونی بهش ایراد می گرفتم.
اما حالا که این بازی عرضه شد جواب سوالم را فهمید.
من از یکی از دوستان داخل همین سایت شنیدم که gow1 حدود 3 میلیون فروخته.یعنی فروشش نسبت به کل کنسول ها خیلی کم بوده.اما اگه سونی میامد و طمع می کردو این بازی را برای ps3 می ساخت.اولندش که این بازی به دلیل بازی سازی سخت روی PS3 شکست می خورد.
دومندش این بازی به صورت یه بازی محبوب روی PS3 نمی رفت.و باعث شکست این بازی و نسخه های بعدیش می شد.اما شمااز GOW2 باید فروشی بالا 5 میلیون را انتطار داشته باشید.پس این بازی یه بازی خیلی محبوب می شه.و دومندش که سازندگان بازی با سخت افزار این کنسول اشنا می شن.و سومندش که این بازی به گفته دوستان درست در جایی تموم می شه که بیننده را به خرید PS3 مجبور می کنه.
پس می شه فهمید که سیاست های سونی خیلی عمیق هستش.و با این طریق فروش و موفقیت PS3 نیز مشخص می شه.
در ضمن ببخشید موضوع را عوض کردم اما من باید این مطلب را می گفتم.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
خیلی خیلی ممنون در مورد توضیحی که دادی کاملآ درست

خیلی خوب اشاره کردی به سیاست های سونی همه عاشغان GOD OF WARرو گذاشت تو خماری که برای شما ره 3 این بازی یهPS3بخرن

من هر جوری شده برا PS3پول جور میکنم و میگیرم فقط و فقط برای GOD OF WAR 3حتی اگه بگن تا آخر هفته GOD OF WAR 3 میاد من میرم پول جور میکنم:biggrin1:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
سلام بر همگی دی وی دی 2 به احتمال زیاد روی یک دی وی دی 5 هست چون یه تورنت جالب دیدیم به احتمال زیاد west اشنباهن داره اونو دانلود می کنه که تویه کامنتش مردمی که تا آخر دانلود کردن نظر دادن که این champion leage هست که اشتباهن به اسم گاد اف وار 2 دی وی دی 2 ساخته شده و آپلود شده و شرکت بلک کتس که دی وی دی 1 و نسخه دمو هم این شرکت اولین نفر گذاشته بود واسه دانلود زده god of war 2 bonus compelet dvd5 حجمشم 4.125 گیگ هست دوستان اینم نوضیح کامل باز نیایید بگین دی وی دی 9 هست در ضمن نسخه فشرده دی وی دی 1 گاد اف وار 2 هم اومده به حجم 4 گیگ دوستان می تونین اینو دانلود کنین و به وسیله نرم افزار مربوطه که واسه فشرده سازی بازیها هست مثل حالت زیپ یا رار خودمون اما به به صورت دیگه بازی رو از رویه دی وی دی 5 بازی کنید البته دبروز با حسام که چک می کردیم دیدم باید سخت افزار پی اس 2 هم تغییر بدیم که بعید می دونم در ضمن این نرم افزار یه لودر هست مثل گیم شارک اول اینو می زاریم بعد بازی رو که رویه دی وی دی 5 فشرده هست می زارم البته فایل آپلود شده و واسه رایت کردن یه ایمیج iso هست کسی توضیح کامل هم خواست واسش توضیح می دم موفق باشید!

دیسک دوم بازی dvd9 هستش و اونی که شما در بلک کتس دیدید با dvdshrink فشرده شده چون فقط فیلم هستش. اگر یک مقدار بیشتر دقت میکردید در همون بلک کتس دیسک دوم رو بصورت dvd9 و دست نخورده با حجم 6 گیگ هم داره.

دیسک اول بازی که بصورت DVD5 اومده, دمو های واید اسکرین آن حذف شده و از کیفیت دمو های فول اسکرین آن کم کردن تا روی DVD5 جا بشه.

در ضمن بلک کتس یک سایت تورنته نه یک شرکت!!!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیسک 2 گاد اف وار 2 فوق العاده است و روی DVD 9 عرضه شده و شامل فیلم ها و پشت صحنه های زیادی هست و بسیار زیباست.
راستی بچه ها شما چند تا Urn پیدا کردید من فقط Urn of olympus رو پیدا کردم که جادو رو بینهایت میکنه من Challenge of titan فقط دو تا هنوز نتونستم رنک Titan بگیرم بگیرم Bunos بازی میشه ولی یه چیز من خیلی ناراحت کرده تعداد قسمتهایی که تو Treasure هست اصلا حال نمیده برای 1 خیلی بهتر بود
اما تو این قسمت تایتان ها رو دیدم چیزی که همیشه تو اساطیر عاشقشون بودم در کل این بازی برای من که عاشق اساطیر یونان هستم فوق العاده بود هنوز هم دارم بازیش میکنم

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دیسک دوم بازی dvd9 هستش و اونی که شما در بلک کتس دیدید با dvdshrink فشرده شده چون فقط فیلم هستش. اگر یک مقدار بیشتر دقت میکردید در همون بلک کتس دیسک دوم رو بصورت dvd9 و دست نخورده با حجم 6 گیگ هم داره.

دیسک اول بازی که بصورت DVD5 اومده, دمو های واید اسکرین آن حذف شده و از کیفیت دمو های فول اسکرین آن کم کردن تا روی DVD5 جا بشه.

در ضمن بلک کتس یک سایت تورنته نه یک شرکت!!!!!

حق با شماست اما به نظر من همون طور که axxo رو می گن تیم یا شرکت اینم می شه گفت شرکت یا تیم:) ;) حالا بیخیال ربطی به تایپیک نداره اونی هم که من می گم با نرم افزار swap magic فشرده شده رویه دی وی دی 5 و بازی کامل هست بدون حذفیات حالا در هر صورت من خودم به دلیل نبون در تهران دارم این بازی رو با همون حجم 6 گیگ دانلود می کنم و گفتم تا سفارش بدم بیاد می شه انداره دانلود کردنم دیسک 2 رو حالا شاید از بچه ها گرفتم رایت کردم بچه ها دیسک 2 ارزش دانلود یا سفارش دادن داره ؟ داستان بازی تو این دیسک به خوبی معلوم می شه ؟ ;)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Callenge of Titan بالاخره رنک titan رو گرفتم الان 1 لباس باز شد دوتا urn که یکیش برای پوزیدون هست که اگر فعالش کنید میتونید به جای Cronos rage در طول بازی از Poseidon Rage استفاده کنید و دیگری هم تایم میتونید نگه دارید فکر کنم قسمت تایم نامحدود میده نفهمید چی میگه چون امتحان نکردم فقط 4 تا costune bonos مونده که دوتاش روی حالت Titan باز میشه و یکیش روی هارد و یکیش با 20 چشم سایکلاپ که اونا رم آزاد میکنم
اما بزرگترین چیز باشه Arena Of The Fates که اجازه میده شما سه نوع موجود بصورت رندوم یا به میل خودتون انتخاب کنید و باهاشون بجنگید جالب اینه که تموم نمیشن و تمامی دشمنان بازی هم هستن به طور مثال از 3 نوع سایکلاپ بازی میتونید بزارید که دهن سرویس میکنن ولی حال میده و در قسمت دیگر میتونید سلامتی و جادو رو بینهایت کنید باهاشون بجنگید قسمت دیگر هم میتونید در جه سختی رو تعیین کنید خیلی حال میده این قسمت کل بازی به کنار این قسمت هم به کنار من 20 دقیقه داشتم میجنگیدم اخر هم مردم :biggrin1:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که هنوز تو بهت دمو اخرش موندم .تازه اومدم خودم را برای مبارزه نهایی با zeus اماده کنم که ییهوووووووو بازی تموم شد. فقط اگه دقت کرده باشید اخرش zeus با بقیه خداها از جمله poseidon و hades صحبت می کنه که زمین لرزه میگیره .واقعا انتظار کشیدن برای gow 3 خیلی سخته

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
میشه بپرسم هیدیز و پوزیدون کدوم اونا بودن:mad:
از اونا یکیشون که خیلی زشت بود هفااستئوس هست یکیشون هم اپولو هست و اون یکی رو یادم نیست اگر میخوای بدونی هیدیز کدومه از کلاه خودش معلومه و پوزیدون هم یه نیزه سه سر در دست داره;)
من 20 چشم سایکلاپ رو گرفتم و لباس فرمانده کریتوس باز شد و دارم الان بازی رو تایتان میرم :love: که معتقدم لذت اصلی بازی روی همین حالت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر