God of War به صورت رسمی برای PC تایید شد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
نه منظورم این بود روی ایکس باکس دانلود کنی از طریق استیم. یه موقع مایکرو ویندوز یا خود استیم رو بیاره رو ایکس باکس میشه. مخصوصا یه موقع خود ویندوز رو بیاره که اونموقع فکر نکنم لازمم باشه حتی به والو سودی بده چون پلتفرم خودشه
در کل میشه. همون روزای اول اینقدر که شل و ول ساختن که هرکسی تونسته از dev مود استفاده کنه و روش ایمولیتور نصب کنه و بازی های کنسول های قدیمی رو تست کرده بودن.
حالا اینی که در اینده بیان بتونن به حالت پایرت روش ویندوز و یا لینوکس هم نصب کنن بعید نیست. مثل همون داستان ps3 ها.
ولی به صورت رسمی بعید میدونم اتفاق بیفته!

• Like
Reactions: Cait Sith

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
به این دلیل
View attachment 229137
باید بگم اگه فکر میکنی سونی اجازه میده نسل ۹ تموم شه و بعدش بازیاش رو روی پی سی پورت کنه سخت در اشتباهی
فعلا بازیای قدیمی و پر فروش رو پورت میکنن و وقتی اینا تموم شدن میرن سروقت بازیای جدید و با اختلاف ۶ ماه یا یک سال عرضشون میکنن برای پی سی
من که از خدامه همه بازیاشو بیاد روی PC بیاره ولی چنین چیزی نمیشه.
یک چند عنوان که به خوبی فروششون رو کردن رو میاره روی PC ...
نکته جالب میگم همین Spiderman هست بازی ای که تازگی پورت روی PS5 اشو آورد و داره میفروشه و هیچ خبری از نسخه ی PC اش نیست! چون فن بیسش به اندازه کافی قوی هست.
اگر روزی اسپایدرمن هارو هم آورد روی پیسی من حرفتو قبول میکنم.

• Like
Reactions: kamyy

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
نه منظورم این بود روی ایکس باکس دانلود کنی از طریق استیم. یه موقع مایکرو ویندوز یا خود استیم رو بیاره رو ایکس باکس میشه. مخصوصا یه موقع خود ویندوز رو بیاره که اونموقع فکر نکنم لازمم باشه حتی به والو سودی بده چون پلتفرم خودشه
بعیده، یکم. چون خود ماکروسافت فروشگاه ایکشس باکسو ساپورت میکنه و حقشه و نمیاد اجازه بده که استیم روش فروشگاه بزنه.
خرید از استیم، یعنی سود میره تو جیب والو . پس تنها راهی که میمونه. نصب ویندوزه که اینم غیر ممکنه. هم بخاطر لایه های محافظتی و هم بخاطر فرمت ایکس باکس که fatx هست و نمیشه تغییرش داد .
الان با geforce now میشه حتی دث رو زد با edge.
البته یکسری مشکلاتی داره، مثلا دث رو نسخه روسی geforce now قابل اجرا میشه و رو آمریکا نمیاد

2021-10-26_0-22-54.jpg

• Like
Reactions: kamyy and Adam

chinchillin

کاربر سایت
Oct 26, 2021
23
در شرایطی هستیم که آدم نمیدونه پی سی جمع کنه یا کنسول بگیره

عناوینی که چندسال قبل تجربه کردیم در کنسول و دلیل خاصی برای تجربه در پی سی نمیبینم .

پی سی ببندی با اون قیمت ولی چیزی مثل گرنتوریسمو و تلو پورت نشه چه فایده . اینجوری هنوزم دست بالا ی عناوین تاپ رو سونی برای کنسول داره

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
پی سی ببندی با اون قیمت ولی چیزی مثل گرنتوریسمو و تلو پورت نشه چه فایده . اینجوری هنوزم دست بالا ی عناوین تاپ رو سونی برای کنسول داره
اگر شما فایده PC رو در بازی کردن عناوین سونی می بینی کلا سمت پی سی نیا :D

بعدم در ژانر Racing شبیه ساز انقدر بازی روی PC هست که بود و نبود GT کلا هیج فرقی نداره.

chinchillin

کاربر سایت
Oct 26, 2021
23
اگر شما فایده PC رو در بازی کردن عناوین سونی می بینی کلا سمت پی سی نیا :D

بعدم در ژانر Racing شبیه ساز انقدر بازی روی PC هست که بود و نبود GT کلا هیج فرقی نداره.
پی سی چه عناوینی داره که در حده گاد یا تلو و امثال اعهم ظاهر شده باشه؟ پس این همه هایپ برای پورت شدن گاد چیه

کافیه فقط یک شایعه در مورد پورت شدنgt به پی سی بیاد بیرون. اون موقع مشخص میشه چرا این عنوان بیش از 10میلیون پلیر داره .(البته آمار اخیر تا 14 میلیون هم ثبت کرده )

خوب این حجم از پلیر سیم باز چرا نمیرن سمت عناوین پی سی

Stats | Gran Turismo Sport | kudosprime.com

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
بعیده، یکم. چون خود ماکروسافت فروشگاه ایکشس باکسو ساپورت میکنه و حقشه و نمیاد اجازه بده که استیم روش فروشگاه بزنه.
خرید از استیم، یعنی سود میره تو جیب والو . پس تنها راهی که میمونه. نصب ویندوزه که اینم غیر ممکنه. هم بخاطر لایه های محافظتی و هم بخاطر فرمت ایکس باکس که fatx هست و نمیشه تغییرش داد .
الان با geforce now میشه حتی دث رو زد با edge.
البته یکسری مشکلاتی داره، مثلا دث رو نسخه روسی geforce now قابل اجرا میشه و رو آمریکا نمیاد

View attachment 229344
به هر حال دستگاه و پلتفرم مال خودشن میتونه یه ورژن ویندوز اختصاصی این بزنه
الان S واقعا قیمتش Se.xy ه فقط موضوع همین انحصاریا هستن به نظر منم در نهایت یه سال دیگه میبینی هر چی انحصاری ریلیز میشه با فاصله زمانی میاد روی PC و سیل عناوین قبلی کم کم میشه مثل مایکروسافت ولی با چند تا عنوان انحصاری نه یکی دو تا:D
منم برام تعصب اینا مهم نیست خود سونی وقتی واسش مهم نیست چرا برای من باشه:D فقط لطف کنه این مساله هم برای ما فقرا حل کنه یه طوری دسترسی به استیم بده، شل کنه رو کنسولشم بیاره بخوای حساب کنی رو کامپیوترم هست ملتم که کنسول میگیرن و گیم پس اول و آخر برای اونام هزینه میکنن خصوصا خود کنسول چون مقرون به صرفه س و ربط به استیم نداره. اینطوری با پول یه کارت گرافیک رو S مستفیض میشیم
(با عذرخواهی ویژه از اون دوستی که مخالفه البته:D)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
حرفات درسته، اما یه نکته مهم رو در نظر نمیگیری
لذتی که یک بازی تماما انحصاری داره، ۱۰ تا بازی که اینجوری رو pc هم میاد نداره،
چون در اولی دو لذت هست، لذتی که از بازی کردن خودت میبری
و مهتر و بیشتر لذتی که دیگران نمیتونن بازیش کنن
از نظر روانشناسی
این اسمش لذت نیست یک عقده گشایی درون شخصیتی محسوب میشه
که معمولا در فرد بعد از گذراندن دوران بلوغ رفع میشه . البته در بعضیا تا اخر عمر باقی میمونه
راستش رو بگید کدومتون کارگردان این فیلمنامه ابگوشتیه، =))

Screenshot_۲۰۲۱۱۰۲۶-۰۶۴۷۲۶.jpg

بعد میگید چرا ملت از فروم میرن ، :))
بعضیا هم که قبلا فضای فروم رو بهونه میکردن ، با تعداد اسپم هایی که این مدت دادن نشون دادن همچینم با فضای فروم مشکل نداشتن ، مجالی برای خودنمایی نداشتن

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
به هر حال دستگاه و پلتفرم مال خودشن میتونه یه ورژن ویندوز اختصاصی این بزنه
الان S واقعا قیمتش Se.xy ه فقط موضوع همین انحصاریا هستن به نظر منم در نهایت یه سال دیگه میبینی هر چی انحصاری ریلیز میشه با فاصله زمانی میاد روی PC و سیل عناوین قبلی کم کم میشه مثل مایکروسافت ولی با چند تا عنوان انحصاری نه یکی دو تا:D
منم برام تعصب اینا مهم نیست خود سونی وقتی واسش مهم نیست چرا برای من باشه:D فقط لطف کنه این مساله هم برای ما فقرا حل کنه یه طوری دسترسی به استیم بده، شل کنه رو کنسولشم بیاره بخوای حساب کنی رو کامپیوترم هست ملتم که کنسول میگیرن و گیم پس اول و آخر برای اونام هزینه میکنن خصوصا خود کنسول چون مقرون به صرفه س و ربط به استیم نداره. اینطوری با پول یه کارت گرافیک رو S مستفیض میشیم
(با عذرخواهی ویژه از اون دوستی که مخالفه البته:D)
دقیقا متوجه نشدم ،منظورت چیه.
ولی فکر کنم قصدت اینه که بازیای ps ای که میاد رو استیم رو، رو ایکس بزنی و استیم بیاد فروشگاهشو بیاره رو ایکس و از این طریق بتونی بازیای سونی رو ، رو کنسوا ایکس بازی کنی..
و در کنارش سود ماکرو هم کم میشه، این مشکل تازه بعد این پیش میاد که از سدهای قبلی عبور کنی.
رو استیم شما با ریجن بازی میتونی بازی رو با قیمتای پایینتر بخری.اونا درصد از فروش میگیرن و این ریجن بازیا باعث کاهش درآمد میشه، در حالی که رو فروشگاههای کنسولی قیمت بالاتره.
و در کنارش استیم یه لایبری بیش از 50- هزار عنوان داره که خیلیاش با کنترلر قابل اجرا نیستن. اینم مشکله.

• Like
Reactions: kamyy

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,411
من که از خدامه همه بازیاشو بیاد روی PC بیاره ولی چنین چیزی نمیشه.
یک چند عنوان که به خوبی فروششون رو کردن رو میاره روی PC ...
نکته جالب میگم همین Spiderman هست بازی ای که تازگی پورت روی PS5 اشو آورد و داره میفروشه و هیچ خبری از نسخه ی PC اش نیست! چون فن بیسش به اندازه کافی قوی هست.
اگر روزی اسپایدرمن هارو هم آورد روی پیسی من حرفتو قبول میکنم.
داداش به هیچ عنوان نمیشه با اطمینان از پورت نشدن بازیای سونی برای پیسی در آینده حرف زد
باور کن من شاید تنها بازی که اصلا و ابدا فکرشو نمیکردم سونی برای پیسی بده همین گاد بود یعنی اصلا این بازیو تو ویندوز تصور نمیکردم
سونی الان داره بازیای اختصاصیشو ضربتی برای پیسی میده فکر هم نکنین بخاطر اینکه نسل تموم شده و سودشو کرده تا برای شماره های بعدیش بازیها با تاخیر برای pc نیان
در آینده یقینا با فاصله زمانی کمی بازیای اختصاصی نسل 9 رو هم پیسی میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر