God of War به صورت رسمی برای PC تایید شد

Bazi_baz

کاربر سایت
Oct 12, 2021
11
سونی در گذشته با احتیاط و فواصل زمانی زیاد انحصاریاشُ برای PC معرفی میکرد. ولی حالا اون تابو شکسته شده و براحتی میاد تو یه فاصله کم Uncharted: The Lost Legacy / Uncharted 4: A Thief’s End و GOW رو برای PC رونمایی میکنه که جز اصلی ترین انحصاری هاش محسوب میشن. سوپر فن ها هم یواش یواش دارن با این موضوع کنار میان و پی به دیدگاه اشتباهشون بردن. اون روز خیلی دور نیست که سونی بازیهاش رو همزمان با نسخه کنسولی روی PC منتشر کنه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان یه دفعه یادم افتاد که حضرات گفته بودن انحصاری ها بعد از 6 ماه تاریخ مصرفشون میگذره و هر کی بعد از این مدت بازی کنه و خوشش بیاد، خودشو مسخره کرده:(:D

در نتیجه @kamyy تو هم اینقدر ورجه ورجه نکن و برو توی اتاقت و به کارای زشتت فکر کن که الکی خوشحال شدی به خاطر این خبر.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یه زمان چه برو بیایی داشت سونی، بخاطر چنتا بازی همه در یک سبک خاص که فقط روی کنسول خودش میشد بازی کرد نمیشد بگی بالا چشت ابرو، یه لشگر پشتش درمیومد
اما حالا چی؟ حیف اون هوادارا که سونی با پول معاملشون کرد
یکم فکر کن

سونی داره درآمد زایی از بازی های چند سال پیش می کنه برای ساخت بازی های با کیفیت بالا برای آینده . هزینه ساخت بازی با کیفیت خیلی زیادتر شده و تکنیک های جدید کم خرج نیستند . سونی تنها فکرش رضایت کسانی هست که کنسولش تهیه کرده اند . اینکار فقط به نفع جامعه سونی فن ها هست مگر اینکه بازی هاش در فاصله زمانی زیر یک سال برای کامپیوتر هم بیاد که اون موقع کمی زیر سوال می رود هر چند که هزینه یک کامپیوتر خوب چند برابر یک کنسول هست .

farooq

کاربر سایت
Dec 24, 2007
249
https://s4.uupload.ir/files/rrr_yx2x.jpg

وب سایت Instant Gaming عنوان Ghost Of Tsushima را برای PC رتبه بندی کرد
کار تمومه این عنوان هم بدون شک برای PC عرضه میشه
ممنون استیم:*

Buy Ghost of Tsushima Steam

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
یکم فکر کن

سونی داره درآمد زایی از بازی های چند سال پیش می کنه برای ساخت بازی های با کیفیت بالا برای آینده . هزینه ساخت بازی با کیفیت خیلی زیادتر شده و تکنیک های جدید کم خرج نیستند . سونی تنها فکرش رضایت کسانی هست که کنسولش تهیه کرده اند . اینکار فقط به نفع جامعه سونی فن ها هست مگر اینکه بازی هاش در فاصله زمانی زیر یک سال برای کامپیوتر هم بیاد که اون موقع کمی زیر سوال می رود هر چند که هزینه یک کامپیوتر خوب چند برابر یک کنسول هست .
حرفات درسته، اما یه نکته مهم رو در نظر نمیگیری
لذتی که یک بازی تماما انحصاری داره، ۱۰ تا بازی که اینجوری رو pc هم میاد نداره،
چون در اولی دو لذت هست، لذتی که از بازی کردن خودت میبری
و مهتر و بیشتر لذتی که دیگران نمیتونن بازیش کنن

farooq

کاربر سایت
Dec 24, 2007
249
و
مهتر و بیشتر لذتی که دیگران نمیتونن بازیش کنن
از نظر روانشناسی
این اسمش لذت نیست یک عقده گشایی درون شخصیتی محسوب میشه
که معمولا در فرد بعد از گذراندن دوران بلوغ رفع میشه . البته در بعضیا تا اخر عمر باقی میمونه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
لذت دومت و طرز فکرت خطرناکه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
از نظر روانشناسی
این اسمش لذت نیست یک عقده گشایی درون شخصیتی محسوب میشه
که معمولا در فرد بعد از گذراندن دوران بلوغ رفع میشه . البته در بعضیا تا اخر عمر باقی میمونه
زیاد ربطی به بلوغ نداره و در خیلی ها حتی تو سن بالا دیده میشه. این در نوع های دیگه خیلی شایع هست. کلا ذات انسان انحصار طلبی رو دوست داره. نمیخوام خیلی اف تاپیک بشه ولی با شخصی که پزشک بود صحبت میکردم. یه مدتی در اروپا و آمریکا هم مشغول به کار بود و تصمیم گرفته بود برگرده ایران به کارش ادامه بده. بهش گفتم به نظرت از لحاظ حقوق و ازادی و امکانات همون اروپا برای کسی اونم در شغل شما بهتر نبود. در جواب گفت درسته اونجا حقوق بالا و مزایایی داره ولی همون ماشینی که من سوار میشم رو میبینم کارگر میوه جمع کن هم داره سوار میشه. من با suv فلان مدلم میرم سر کار. اونم با سورنتو و سانتافه میره دم باغ و میوه جمع میکنه.
ماهی هم 3000 فرانک سوییس حقوق میگیره. فرق من دکتر با اون چی شد پس؟ یعنی در ذهن این شخص دلش میخواد فاصله طبقه اجتماعی هر چه بیشتر باشه. دلش میخواد تو خیابون فقط خودش یه suv داشته باشه و رعیت دور برش همه پراید سوار باشن. در کلام خلاصه تر انحصار میخواد و از خاص بودن و تجربه منحصر به فرد داشتن لذت بیشتری میبره تا ازادی و توان بالای همه مردم جامعه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
زیاد ربطی به بلوغ نداره و در خیلی ها حتی تو سن بالا دیده میشه. این در نوع های دیگه خیلی شایع هست. کلا ذات انسان انحصار طلبی رو دوست داره. نمیخوام خیلی اف تاپیک بشه ولی با شخصی که پزشک بود صحبت میکردم. یه مدتی در اروپا و آمریکا هم مشغول به کار بود و تصمیم گرفته بود برگرده ایران به کارش ادامه بده. بهش گفتم به نظرت از لحاظ حقوق و ازادی و امکانات همون اروپا برای کسی اونم در شغل شما بهتر نبود. در جواب گفت درسته اونجا حقوق بالا و مزایایی داره ولی همون ماشینی که من سوار میشم رو میبینم کارگر میوه جمع کن هم داره سوار میشه. من با suv فلان مدلم میرم سر کار. اونم با سورنتو و سانتافه میره دم باغ و میوه جمع میکنه.
ماهی هم 3000 فرانک سوییس حقوق میگیره. فرق من دکتر با اون چی شد پس؟ یعنی در ذهن این شخص دلش میخواد فاصله طبقه اجتماعی هر چه بیشتر باشه. دلش میخواد تو خیابون فقط خودش یه suv داشته باشه و رعیت دور برش همه پراید سوار باشن. در کلام خلاصه تر انحصار میخواد و از خاص بودن و تجربه منحصر به فرد داشتن لذت بیشتری میبره تا ازادی و توان بالای همه مردم جامعه.
دقیقا من این مورد من خودم از یکی از آشناها شنیدم که در جواب سوال یکی که پرسید چرا خانوادگی برگشتین ایران میگفت:
مثلا اونجا فلان ماشین که سوار میشی هیچ کس نگات هم نمیکنه، اصلا براشون فرقی نمیکنه چقدر سرمایه داری که بخوان بهت احترام بزارن و...
تو ایران احترام داریم، احساس میکنیم که سطحمون بالاتر از بقیست و...
==========
من اون یک جمله ای که دوستمون بالاتر گفت برام مصداق کامل یک عدد فن هست، همیشه وقتی یکی میگه من فن فلانم، اول این جمله به ذهنم میاد و بعد یکی 2جمله پرمفهوم دیگه!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
این که سونی بازی هاشو رو همزمان بده روی pc فقط در یه صورت امکان پذیره این که بیاد روی pc استور خودشو راه بندازه وگرنه دیوانس بیاد درصد بده به استیم اپیک وقتی تو استور خودش تمام پول برای خودشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منّت سونی را عز و جل که فن بوی بودنش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت. هر انحصاری که عرضه میکند ممدّ حیات است و چون بقیه نمیتونن بازی کنن، مفرّح ذات. پس در هر انحصاری دو نعمت موجود است و بر هر نعمت، شکری واجب.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
این که سونی بازی هاشو رو همزمان بده روی pc فقط در یه صورت امکان پذیره این که بیاد روی pc استور خودشو راه بندازه وگرنه دیوانس بیاد درصد بده به استیم اپیک وقتی تو استور خودش تمام پول برای خودشه
مایکروسافت که خودش مالک ویندوزه و غول نرم افزار بیخیال انحصاری کردن روی استور خودش شد و همه بازیا رو داد روی استیم بعد سونی بیاد استور جدا بزنه؟ :)) جدا از هزینه هاش، کسی واسه ۱۰ ۱۵ تا بازی استور میزنه؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
جدا از هزینه هاش، کسی واسه ۱۰ ۱۵ تا بازی استور میزنه؟
riot برا 3 4 تا بازیش استور زده البته (valorant و lol و یکی دو تا گیم دیگه) ، کلا استور زدن توی پی سی مثل هیئت زدنه، هر محله حداقل یدونه داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر