God of War به صورت رسمی برای PC تایید شد

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
زمانی که سونی باید اینکارو میکرد ولی نکرد .. عرضه عنوان های انحصاری واسه Pc . هم به پول بیشتر میرسید هم میشد با رزولوشن و گرافیک بالاتر اجرا کرد
فقط باعث شد چندتا فن بوی درست بشه جای بازی کردن بیوفتن به جون همدیگه :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
شما از این سونی فعلی توقعاتتون یکم زیادی بالاست. :D این کالکشنی که میگید رو ما PS4 دارها هم یه نیم دهه ای منتظر موندیم تا بیارن روی نسل هشت اما خب هیچ خبری نشد. :D البته در اصل یه کالکشنی هستا... اما مثل خیلی بازیای دیگه اونم رو نسل هفت گیر کرده یه جورایی. خلاصه که بعیده چنین چیزی رو معرفی کنن..
میدونیم نمیده. میخواست بده، قبلش میداد. یا انچارتد رو کالکشن میداد ولی توقع که میشه داشت و توقع معقولیه . ما میخوایم 50 درصدش حله، میگیم سونی بده، اونم مگه بیا 👍
هیلو هم قبلش کالکشن داد هر چند 5 رو اونم نداد.

• Like
Reactions: Sega_genesis

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
لامصب اتش زده یوتوب رو این‌خبر.ریکشن ها وحشتناک دسته کمی از جنگ‌نداره . طرفدار سونی اعصاب داغون .پی سی گیمر هم‌نمک‌میزنه به زخم شون من هم پاپ کورن تو دست تماشا میکنم اقا ناراحت نکنید اینقدر بحث نداره هر کسی روی هر پلتفرمی براش راحت تر در دسترس تره ارزون تره به صرفه تر بازی میکنه چکار داریم که چی‌روی چی عرضه شده ما بازی مون رو میکنیم‌.طرف رفته ویدیو گذاشتخ از botw روی 3090 توی رزلوشن ۸کا میگه ببنید چه قشنگه ؟! خوب معلموع قشنگه همه چی در اون‌رزلوشن قشنگه ..من روی سوییچ بازی کردم لذت هم بردم چون‌پلتفرم‌مادر بود .من که همه پلتفمر های نسل رو همییشه میخرم دارم حرکت میزنم برای فایو‌.یک مرخصی گیر بیاد یک‌هفته ای چند روزه تمامه چون اکانت سنگین دارم بازیها چند ترابایت باید دانلود بشن دردسر راه اندازی اولیه ولی چون رگنوراک نشون داده شد دیگه وقتشه برم سراغ سونی‌. بازیباز باید همه پلتفرم ها رو داشته باشه و همه بازی های خوب رو بازی کنه نه اینکه. لج کنه چرا فلان لزای رفت چرا فلان بازی نیست من انحصاری دارم تو نداری من گرافیکم بالاست و تو نداری و ... اینا داستانه .

آخرین ویرایش:

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
عنوان های خوبی مثل کیل زون یا رسیستنس و ... رو میشد خیلی راحت پورت اختصاصی pc کرد ولی نشد ... شوتر fps رو سونی فراموش کرده بود
دوران خوبی بود که قشنگ گند زدن به به پیشرفت گیم دقیقا زمانی که داشت به اوج میرسید .. مایکروسافت شده بود دونه داغ واسه سونی فقط فن بوی درست شد و چهارتا اسمایل و بچه بازی ...

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
لامصب اتش زده یوتوب رو این‌خبر.ریکشن ها وحشتناک دسته کمی از جنگ‌نداره . طرفدار سونی اعصاب داغون .پی سی گیمر هم‌نمک‌میزنه به زخم شون من هم پاپ کورن تو دست تماشا میکنم اقا ناراحت نکنید اینقدر بحث نداره هر کسی روی هر پلتفرمی براش راحت تر در دسترس تره ارزون تره به صرفه تر بازی میکنه چکار داریم که چی‌روی چی عرضه شده ما بازی مون رو میکنیم‌.طرف رفته ویدیو گذاشتخ از botw روی 3090 توی رزلوشن ۸کا میگه ببنید چه قشنگه ؟! خوب معلموع قشنگه همه چی در اون‌رزلوشن قشنگه ..من روی سوییچ بازی کردم لذت هم بردم چون‌پلتفرم‌مادر بود .من که همه پلتفمر های نسل رو همییشه میخرم دارم حرکت میزنم برای فایو‌.یک مرخصی گیر بیاد یک‌هفته ای چند روزه تمامه چون اکانت سنگین دارم بازیها چند ترابایت باید دانلود بشن دردسر راه اندازی اولیه ولی چون رگنوراک نشون داده شد دیگه وقتشه برم سراغ سونی‌. بازیباز باید همه پلتفرم ها رو داشته باشه و همه بازی های خوب رو بازی کنه نه اینکه. لج کنه چرا فلان لزای رفت چرا فلان بازی نیست من انحصاری دارم تو نداری من گرافیکم بالاست و تو نداری و ... اینا داست انه .
هرکسی باید یک شاخص داشته باشه چه کنسول باشه یا تی وی یا هر برندی .. انحصاری واسه ما که تو ایرانیم سنگینه شما از هر کنسولی که دوست داری باید نهایت استفاده رو ببری جنگ و رقابت بین فن بوی ها فقط ضربه رو خود فن میخوره کشوری مثل ایران که کنسول قیمت یک عمر پس اندازه باید بجنگی تا بتونی تا یک کنسول بخری نه اینکه یک فن باشی نمیشه چندتا کنسول رو داشت اصلا منطقی نیست مثل این میمونه که هم lg , samsung , sony یا همرو داشته باشی یا pc high end . کشور جهان سومی هستیم درسته سونی و مایکرو به سرعقل اومدن امیدوارم درس عبرت خوبی بشه فقط باعث شد چند نفر که عشق گیم هستن که تعدادشون هم زیاده نتونن تجربه کنن . گوگل هم استادیا رو تعطیل کرد رقیب نبود ولی مشخصه سیاست حرف اول میزنه نه اینکه یک کنسول باشه و فقط یک عنوان اختصاصی .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
هرکسی باید یک شاخص داشته باشه چه کنسول باشه یا تی وی یا هر برندی .. انحصاری واسه ما که تو ایرانیم سنگینه شما از هر کنسولی که دوست داری باید نهایت استفاده رو ببری جنگ و رقابت بین فن بوی ها فقط ضربه رو خود فن میخوره کشوری مثل ایران که کنسول قیمت یک عمر پس اندازه باید بجنگی تا بتونی تا یک کنسول بخری نه اینکه یک فن باشی نمیشه چندتا کنسول رو داشت اصلا منطقی نیست مثل این میمونه که هم lg , samsung , sony یا همرو داشته باشی یا pc high end . کشور جهان سومی هستیم درسته سونی و مایکرو به سرعقل اومدن امیدوارم درس عبرت خوبی بشه فقط باعث شد چند نفر که عشق گیم هستن که تعدادشون هم زیاده نتونن تجربه کنن . گوگل هم استادیا رو تعطیل کرد رقیب نبود ولی مشخصه سیاست حرف اول میزنه نه اینکه یک کنسول باشه و فقط یک عنوان اختصاصی .
شاخص برای بازیباز باید بازی باشه نه برند اسم شرکت اون میشه فن بویسم .مشکل اقتصادی که هست روی همون پی سی هم هست یک سیستم گیمینگ خوب که سرش به تنش بی ارزه الان نود صد تاست یک سال دیگه میشه نصف قیمتش فقط کافیه انودیا بگه نسل جدید تو راهه گرافیک ۱۰۰۰دلاری میشه پانصد تا اینها همیشه هست برای همه چیزها . من توی نسل میخرم پلتفرم ها رو چون باید بازیهای مهم رو بازی کنم .اصلا برام برند مهم نیست . برند خوب باشه احترام بزاره احترام میبینه.

• Like
Reactions: kamyy

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
شاخص برای بازیباز باید بازی باشه نه برند اسم شرکت اون میشه فن بویسم .مشکل اقتصادی که هست روی همون پی سی هم هست یک سیستم گیمینگ خوب که سرش به تنش بی ارزه الان نود صد تاست یک سال دیگه میشه نصف قیمتش فقط کافیه انودیا بگه نسل جدید تو راهه گرافیک ۱۰۰۰دلاری میشه پانصد تا اینها همیشه هست برای همه چیزها . من توی نسل میخرم پلتفرم ها رو چون باید بازیهای مهم رو بازی کنم .اصلا برام برند مهم نیست . برند خوب باشه احترام بزاره احترام میبینه.
چرا نیست وقتی که عنوان انحصاری براش میاد .. درسته یک مزیته ولی یک جنگ تمام عیار هست بین کنسول و گیمر . مثل این میمونه که چندتا فیلم مثل اواتار یا کارگردان های معروف اختصاصی یک برند بشه . اونوقته که باید پول اضافی داشته باشی
طرف توی امریکا هم صداش در میاد الان وضعیت کنسول ها همینه

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چرا نیست وقتی که عنوان انحصاری براش میاد .. درسته یک مزیته ولی یک جنگ تمام عیار هست بین کنسول و گیمر . مثل این میمونه که چندتا فیلم مثل اواتار یا کارگردان های معروف اختصاصی یک برند بشه . اونوقته که باید پول اضافی داشته باشی
طرف توی امریکا هم صداش در میاد الان وضعیت کنسول ها همینه
دوست من دیگه انحصاری وجود نداره کدوم انحصاری است که فقط روی یک پلتفرم باشه؟؟سونی که اومده ویندوز . مایکرو که روی‌همه است نینتندو و ویندوز و پی سی و ایکس باکس. .میمونه نینتندو که اونم روی‌شبیه سازه بنده خدا ‌‌.مفهوم انحصاری تمام شده دیگه شما وقتی یک بازی داره انحصاری روی ایکس باکس و هم‌ویندوز مهم‌نیست که ویندوز هم مال مایکروسافته دیگه انحصاری نیست مولتی پلتفرم شده تمام .سونی هم دیگه انحصاری به مفهوم قدیم نداره وقتی بازی میاد روی‌یک پلتفرم دیگه انحصاری نیست اکسکلوسیو برای بازی یعنی فقط یکجا یک دستگاه نه دوجا سه جا چند دستگاه. بازار برای همیشه تغییر کرده وقتی طرف میدونه بازی نهاتیش همه جا میاد اتوماتیک مفهوم انحصاری بازی برداشته میشه دیگه . همین الان طرف میخواست پی اس فایو‌ بخره میگه پی سی دارم همین ها رو بازی میکنم دیگه چه کاریه . اینا هم هست .در کل نمیگم طرفدار یک کنسول دیگه نمیره بگیره ولی دیگه مفهوم انحصاری دیگه داره کم کم از بین میره.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دوست من دیگه انحصاری وجود نداره کدوم انحصاری است که فقط روی یک پلتفرم باشه؟؟سونی که اومده ویندوز . مایکرو که روی‌همه است نینتندو و ویندوز و پی سی و ایکس باکس. .میمونه نینتندو که اونم روی‌شبیه سازه بنده خدا ‌‌.مفهوم انحصاری تمام شده دیگه شما وقتی یک بازی داره انحصاری روی ایکس باکس و هم‌ویندوز مهم‌نیست که ویندوز هم مال مایکروسافته دیگه انحصاری نیست مولتی پلتفرم شده تمام .سونی هم دیگه انحصاری به مفهوم قدیم نداره وقتی بازی میاد روی‌یک پلتفرم دیگه انحصاری نیست اکسکلوسیو برای بازی یعنی فقط یکجا یک دستگاه نه دوجا سه جا چند دستگاه. بازار برای همیشه تغییر کرده وقتی طرف میدونه بازی نهاتیش همه جا میاد اتوماتیک مفهوم انحصاری بازی برداشته میشه دیگه . همین الان طرف میخواست پی اس فایو‌ بخره میگه پی سی دارم همین ها رو بازی میکنم دیگه چه کاریه . اینا هم هست .در کل نمیگم طرفدار یک کنسول دیگه نمیره بگیره ولی دیگه مفهوم انحصاری دیگه داره کم کم از بین میره.
من خودم pc دارم ولی ایکس باکس خریدم
بازی کردن با کنسول خیلی بهتر و راحت تره

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
صحبت منو متوجه نشدید همینو گفتم . البته سونی با کارش مشخص کرد که هیچ محدودیتی نیست و نباید هم باشه . مثل تحریم بود
زمانی که فن بوی ها افتادن به جون هم تو بازیسنتر شما نبودی ( البته اونموقع خیلی عضو داشت) شاید ارث پدریشو میخواست از مردم غافل از اینکه نمیدونست چی به چیه باید حالیش میکردیم چون کنسول مورد علاقش بود 100تا مثل خودش لایکش میکردن بیشتر اراجیف میگفت خلاصه توهین خیلی شنیدیم
اینکه سونی به سر عقل اومده بحث الان نیست باید 15 سال پیش همرو رو از دم روی pc میداد . یکی رو pc حال میکنه یکی هم روی کنسول با کنترل
مایکروسافت هم بازیاشو روی پی سی بلاخره داد با تاخیر ولی سونی خواست بتازه و اولویت دار باشه که نتونست..

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
ببین دوست عزیز
سونی فن که تکلیفش معلومه،میره کنسول سونی میخره به عشق بازیاش و خود کنسول و تروفی و برند پلی استیشن و .....
پی سی گیمر اما فرق میکنه قضیش،شاید بخاطر چن تا بازی به طور مثال همین Raganarok بره یه کنسول بخره ولی سودش برای سونی چیه دقیقا؟یه سخت افزار خریده که سونی داره روش ضرر میده یا حداقل سودی روش نمیکنه
از اونور اون بابایی که پی سی گیمره وارد اکوسیستم سونی نمیشه و نخواهد شد!چرا؟چون اکوسیستم پی سی خیلی خیلی بهتره
سود آوری به این صورته که ملت وارد اکوسیستم سونی بشن و پلاس بخرن و کلا همه بازیاشون روی پلی استیشن باشه...نه طرف بیاد ۵ تا بازی بخره توی کل نسل.....این برای سونی هیچ سودی نداره
ولی از اونطرف اگه سونی اعلام کنه مثلا بازی بعدیم رو ۶ ماه یا یکسال بعد واسه پی سی میدم،طرف صبر میکنه و بعد با قیمت کامل رو پی سی میخرتش که سود خالص هست برای سونی
نمونه بارزش هم death stranding هست که ناشر سونی بود و بعد ۶ ماه با قیمت کامل فروختنش رو پی سی
چیزی که شما میگی شامل حال درصدی از افراد میشه و چیزی که من میگم هم شامل یه درصد دیگری. قرار نیست همه یه مسیر رو بگن.
به طور میانگین تعداد بازی که هر کاربر در طول نسل روی ps4 خریده بین 8 تا 10 بوده. حالا 5 تا هم روی PS بخره باز بد نیست.
این که طرف بیاد توی اکوسیستم سونی، به خودی خود برای سونی موفقیتیه. اینکه engagementش رو بره بالا یه موضوع دیگه است. ممکنه مشترک psn بشه تا هر ماه چند تا بازی رایگان گیرش بیاد. یا ipهایی که قبلا نرفته سراغشون رو بالاخره بخواد تست کنه. توی تخفیف های ps میتونه بازی بخره یا کلا وقتی یه بازی روی ps عملکرد و باگ کمتری داشت، نسخه ps رو بخره و امتحان کنه.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,478
فیک هستن هردو
ولی خدایی سونی پدر همه رو در آورده سر بلادبورن :D
فکر نمیکنم به خاطر سونی باشه کلا این دولپرهای شرقی ادم رو میدرن تا روی pc بازیشون(سری یاکوزا رو که یادتون هست ) بدن اون از persona 5 و اونم از این مگه خود سونی دست به کار شده باشه داده باشه nixx یا bluepoint

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر