PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
آقا شما حس Zelda BotW نمیگیرید ازش؟ من کامل حس میکنم Zelda ـه سونی و PS4 هستن ایشون!
++++++
حیف واقعه گرایانه هست وگرنه جون میداد از اون تپه ها بپریم پایین پروازی چیزی کنیم:D

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
اوه اوه اوه
مدت ها بود هیچ بازیی انقدر هیجان زدم نکرده بود. واقعا فوق العاده بود. اتمسفرش که عالیه جوری که حتی فکر میکنم از red dead هم بهتر باشه با اینکه فن رد دد هستم این حرفو میگم. به نظر میاد مپ بزرگ و پر و پیمونی هم داشته باشه. تنها نگرانی که دارم اینه که کامبت ها یکم اسون باشه درغیر این صورت پرفکته.

• Like
  • Love
Reactions: mgs4 and RezaSaket

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Goty of tsushima

....

چطوری تو اوپن ورلد گرافیکش بهتر از tlou ئه

سامورایی استایل فایت... واویلا... انیمیشن مردن npc ها... پشمام

جمع کردن متریال بدون نیاز به پیاده شدن، یعنی رو اعصاب ترین بخش ویچر همین بخش بود با روچ...

رسما شیفته اش شدم.... یعنی اگه مشکل پرفورمنس نداشته باشه انتظار متای بالایی دارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
من بی نهایت لذت بردم از نمایش. یه بازی سامورایی واقعیه. اگه المان های اکسپلوریشن بازی زیاد و عیمق باشه، دیگه رسما برای من شاهکار میشه.

این قسمت حمله به کمپ دژمن ها هم منو برد تو Horizon عزیز دلم. کلا خیلی خوب بود. خدا بهشون خیر بده همچین بازی ژاپنی طوری ساختن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
از نمایش بازی خوشم اومد، اما واقعا نمیشه شباهتش به AC رو انکار کرد.
اره ولی بازم خوش ساخت باشه برای من مهم نیست...الکی نگفته بودن که اگه AC توی ژاپن بیاد دهنشون سرویسه...ولی اگه میومد هم فک میکنم اینا باز هم موفق میشن.

• Like
Reactions: NaRiiMaN

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
اون صحنه Pillar of Honor برای من بس بود - شمشیری که روش گذاشته شده بود دقیقا همون چیزی ه که من از بازی انتظار دارم - سیستم مبارزه بازی خوب اما سنگینی بیشتری اگه داشت بهتر بود - تیر و کمان خوب نبود زیاد " حس هورایزن بهم دست داد موقع شلیک تیر هاش . یجوری بود وقتی تیر میخوردن " هوش مصنوعی بعضی صحنه ها یکم گیج میزد

در کل ارزش انتظار صد در صد داره و روز اولی خواهد بود

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اون حالت سینمایی که عالی بود.از لحاظ طراحی محیط و چشم نوازی که حجت تموم کرد.فقط نمیدونم چرا یکم شبیه اساسین بود.ولی مبارزاتش سنگین تر بود .در کل عالی نیست به نظرم ولی خیلی خوبه و من کاملا راضی ام.

• Like
Reactions: RezaSaket

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر