PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان این بازی و the las of us pt2 - cyberpunk اینا سی دی ps4 بگیریم بعدن میشه توی ps5 بازیشون کرد ؟

فعلا که جزئیات مشخص نیست... خصوصا بازی هایی که قراره اول اضافه شن
سوال و ابهام خیلیها هست این روزها این مساله..
کمتر از 20 روز دیگه توی رویداد سونی مشخص میشه احتمالا همه اینها (امیدواریم)

به احتمال خیلی زیاد جواب مثبت هست. برای انحصاری ها که تقریبا مسجله از همین الان هم.
شایعات که میگن این اونت فقط مخصوص گیمه... باید دید ، احتمال داره این توضیحات بره برای آگوست
......

ققطعا دیسک رو ساپورت میکنه، مگه میشه بری یه 50 درصد از کسایی که یه بازی رو خریدن بگی فقط اونایی که دیجیتالی بازی رو خریدن... میتونن بکوارد رو داشته باشن...
از طرفی دیگه تااونجا که من فهمیدم، ps5 به صورت نیتیو بازی های ps4 رو اجرا میکنه... و شبیه ساز نیست... پس واقعا بعید میدونم مشکلی داشته باشه

• Like
Reactions: Imaginative

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
کارگردان بازی یه مصاحبه داشته و اطلاعات جالبی از بازی داده. اونایی که برام جالب بودن رو ترجمه کردم، بقیه‌ش رو می‌تونید اینجا بخونید.
حسابی از Shadow of Colosus و Zelda الهام گرفتن.
یکی از چیزایی که باهاش تو تریلر مشکل داشتم، این زیادی براق بودن آیتما و گیاهایی بود که Jin جمع می‌کرد. مثل اینکه شدت درخشان بودن اونا رو هم می‌شه تنظیم کرد.
خود کارگردان بازی به RDR II اشاره می‌کنه و می‌گه با اینکه خودش دوستش داره، ولی نمی‌خواستن با انیمیشنای اضافی ریتم بازی رو بهم بزنن. برای همین از روی اسب هم می‌شه آیتم برداشت.
اون سیستم Morality که توی inFAMOUS ازش استفاده کردن قرار بود تو Tsushima هم استفاده بشه، اما تصمیم می‌گیرن بیشتر روی تغییر کردن شخصیت Jin بخاطر شرایط که توش به اجبار قرار گرفته تمرکز کنن تا اون سیستم سابق.

“It definitely plays with the notion of, you're born and raised into this certain way of life. There's expectations of you, the way you should perform. And then at some point, because some events happen, in this case a war, you have to challenge those things. And not everybody's going to love the fact that you're going to challenge an assumption that's made upon your life,” he explained.

راجب سازی که Jin توی تریلر داشت استفاده می‌کرد گفته:

The instrument that we see Jin playing in the video will be the only one present in the game and Jason did not want to say what it would be used for.

و در آخر هم گفته خیلی از کسایی که بازی رو تست کردن روزانه 6-7 ساعت بازی می‌کردن، اما خط داستانی رو وقت نکردن تموم کنن؛ چون توی دنیای بازی و انجام دادن کارای جانبی غرق می‌شدن.
طرف می‌پرسه پس تا 50 ساعت هم می‌شه درگیر بازی شد؟ و کارگردان تایید می‌کنه و می‌گه اگه دوست داشته باشین می‌تونید فقط مراحل اصلی رو برین، اما خودش پیشنهاد می‌کنه حسابی Tsushima رو بگردین. چون کلی چیز کشف کردنی توش وجود داره.

من هر چی بیشتر impressionهای سایتها رو می‌بینم بیشتر از جو اینجا و اتفاقاتی که بعد منتشر شدن تریلر افتاد خنده‌ام می‌گیره. :)) فکر کنم هیچ کدوم بینایی کاربرای اینجا رو نداشتن تا افتضاح بودن و داغون بودن و دانگریدشو بتونن ببینن. تقریبا همه با وجود ضعف‌هایی که تریلر داشت، به شدت براش هیجان زده‌ان.

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اطلاعات جدید:
you can freely switch between samurai/ghost

میشه بین حالت سامورایی و گوست هر زمان سویچ کرد

very challenging

بازی خیلی چالشی هست

1v1 duels
دوئل های یک در برابر یک هست

no markers; exploration is a key focus

هیچ مارکری روی نقشه نیست و جستجو نقش کلیدی داره

biggest world SP has done yet; multiple biomes
بزرگترین نقشه بازیای ساکرپانچ، چندین منطقه با اب و هوا و حیوان های مختلف

map in SoP just a small portion of start area

نقشه ای که توی state of play نشون دادن منطقه خیلی کوچیکی از بازی رو شامل میشد

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
امیدوارم مراحل جانبی فقط نجات یه دهکده یا گرفتن پادگان مغول نباشه سیستم شکار تو بازی احتمالا مثال ارجینز میزنی خودش لوت میکنه

• Like
Reactions: artour-2198

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
امیدوارم مراحل جانبی فقط نجات یه دهکده یا گرفتن پادگان مغول نباشه سیستم شکار تو بازی احتمالا مثال ارجینز میزنی خودش لوت میکنه
برا شکار دندون تیز نکنید تایید شده هیچ Reward خاصی دریافت نمیکنید :D

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
بله تایید شده که برای تمیز کردن شمشیر دکمه اختصاصی داریم :x

و اینکه بسته به موقعیت درگیری جین این کارو سریع و یا کند انجام میدهB-)

و گفتن بازی چالشی هست و واقعگرایانه و اینکه توی نمایش آخر دشمن ها ضعیف بودن و برای نشون دادن مکانیزم گیم‌پلی اینجوری طراحی کردن
گفتن وقتی با شمشیرزنای حرفه ای طرف شدید حساب کار دستتون میاد:D

جالبه این تا الان توی نمایش ها مراحل اصلی نشون ندادن و یه مشت مرحله معمولی و جانبی گذاشتن جلومون
همین نمایش آخر مشخص ازین کمپ ها زیاد هست توی مپ و باید بریم نابودشون کنیم (البته اجباری نیست)

خیلی دوست دارم روند بازی توی مراحل اصلی همراه یا کاتسین و روند داستان رو زودتر تجربه کنم
خداروشکر‌ لست ۲۵ روز دیگه‌ میاد و تا به خودمون بیایم گوست سوشیما هم دستمون :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اکانت توییتر پلی استیشن این رو گذاشته، چک کردم دیدم از نظر زمانی و اب و هوا با چیزی که چند شب پیش دیدیم متفاوته، کوتاهه اما دیدنش خالی از لطف نیست

View attachment 142908
خب معلوم بود چیزی که نشون دادن یه ماموریت فرعی بود که هر وقت بخوای میتونی بر ی سمتش

• Like
Reactions: BARDI YA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر