PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه جا باباش میگه من بهت یاد دادم با شرافت بجنگی یه لاین خیلی قوی میگه: “Honor died on the beach”
یه حس انیمه samurai x: trust and betrayal میداد بهم. مرید به مرشد پشت میکنه و آخرش به خودش میاد میبینه با دشمنش فرقی نداره البته امیدوارم مثل infamous ها انتخاب خوب و بد بودن دست خودمون نباشه

فکر کنم جنگ اول بازی خیلی باید اپیک باشه
کلا کمبود جنگ های خفن به شدت حس میشه تو ویدیو گیم.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
امیدوارم اخلاقیات و باورهایی که ما الان منتصب به سامورایی ها میدونیم رو به اشتباه وارد بازی نکنن... چون اکثر این اخلاقیات تو دوران جنگ داخلی و دوران صلح پس از اون به وجود اومد.....

که خوب اون جمله که افتخار تو ساحل مرد میتونه مثال خوبی باشه که حواسشون بوده به این قضیه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
امیدوارم اخلاقیات و باورهایی که ما الان منتصب به سامورایی ها میدونیم رو به اشتباه وارد بازی نکنن... چون اکثر این اخلاقیات تو دوران جنگ داخلی و دوران صلح پس از اون به وجود اومد.....

که خوب اون جمله که افتخار تو ساحل مرد میتونه مثال خوبی باشه که حواسشون بوده به این قضیه
البته honor اينجا به معنيه شرافته نه افتخار :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نسخه دیلاکس:

View attachment 131205

نسخه کالکتور :

View attachment 131207
و نسخه بینابین:-"
Special Edition :
49619299196_bede8ca0c9_h.jpg

استیل بوکش خیلی خوبه! خیلی:x سعی میکنم گیر بیارم:-"

این تم پیشخرید که گذاشتید...:( :( خیلی خفنه:(

---

تریلر هم که عالی بود...اون بخش جنگل، کفم برید:|
یا اونجا که جلوی در عمارت/قلعه ایستاده بود و باد میزد(کلا افکت باد که بعضی جاها معلومه چیز باحالیه:D )

هایپ بسیاااار:|

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
تو تریلر خیلی به سبک مبارزه و افتخار و ghost اشاره شد از اونجایی هم یه
سامورایی از پشت هیچ وقت خنجر نمیزنه
پس میشه فهمید بعد مبارزه بزرگی که اول بازی اتفاق میفته و شکست جین و شروع انتقام جین و گرفتن نام ghost سبک مبارزاتشم تغییر میکنه و از پشت به صورت مخفیانه و وحشتناکی میکشه دشمنانشو
این حرکتم یعنی زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی یک سامورایی (چشم تو چشم ) بر عکس نینجاها تو تریلرم اشاره شد و این عجیب به دل ادم میشینه
سبک و فضا سازی و مخفی کاری همه چی منو یاد tenchu رو کنسول ps1 میندازه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
شما هم مثل من فکر می کنید، اینکه حتما باید با صداگذاری جاپونی بازیش کنم، یاکوزا صداگذاری انگلیسی نداره ولی اگه داشت خیلی چرت می شد! بعضی بازیای شرقی با صداگذاری بومی خودش بازی رو از این رو به اون رو می کنه. در مورد این بازی هم برای من به همین شکله، می تونید از سابتایتل انگلیسی استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
شما هم مثل من فکر می کنید، اینکه حتما باید با صداگذاری جاپونی بازیش کنم، یاکوزا صداگذاری انگلیسی نداره ولی اگه داشت خیلی چرت می شد! بعضی بازیای شرقی با صداگذاری بومی خودش بازی رو از این رو به اون رو می کنه. در مورد این بازی هم برای من به همین شکله، می تونید از سابتایتل انگلیسی استفاده کنید.
مساله اینه که زبان ژاپنی واسه همه ریجن ها در دسترس هست یا نه

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر