PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
اطلاعات بدست اومده از بازی در افتتاحیه PSX :

- بازی بسیار وسیع تر از inFAMOUS: Second Son هست و بزرگترین عنوانی است که Sucker Punch Prod تاکنون ساخته
- سیستم مبارزه با شمشیر در حال حاضر قابل بازی هست و بسیار عالی نیز به نظر می رسد

فقط امیدوارم که اطلاعات بیشتری ازش در جریان پنل استدیو منتشر بشه

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
خب پنل استدیو برگزار و اطلاعات جالبی هم منتشر شد :

- یک تیم واقع در ژاپن، اطمینان حاصل کرده که تریلر معرفی بازی متناسب با فرهنگ ژاپن خواهد بود و خارج از چارچوب ها نباشه
- برای تریلر معرفی از یک اسب واقعی برای ماشن کپچر استفاده کردن ! ؛ سه نفر هم مراقب بودن که اسبه نشانگرهای ماشن کپچر رو نکنه !!

- البته این بیشتر یه تست بوده که اگه جواب داد بازم ازش استفاده کنن
- دلیل اینکه استدیو خواسته این عنوان رو بسازه اینه ک اونا برای یه مدت طولانی رو inFAMOUS کار کرده بودن و میخاستن روی یه چیز جدید کار کنن. البته این برای استدیو ریسک بزرگی بوده ولی ارزشش رو داشته
- مراحل پیش تولید ساخت بازی توی فقط یک ماه تموم میشه و پروژه فورا توی مرحله اصلی تولید قرار میگیره که دلیلش هیجان زیاد اعضای استدیو برای کار روی این عنوان بوده
- کارگردان بازی میگه در حین ساخت بازی هر روز چیزای جدیدی یاد میگیرن ؛ آقای Katami (تهیه کننده بازی) هم میگه این برای او هم مستثنی نیست چون جزیره تسوشیما برای خود ژاپنی ها هم یه جای ناشناختست
- بازی بر اساس اتفاقات تاریخی واقعی هستش اما داستانی ک روایت میشه کاملا اورجینال و جدید هست . استدیو میگه ما یه مستند یا یه شبیه ساز تاریخ نمی سازیم پس بازی شامل شخصیت ها و حوادث خیالی هم میشه
- اعضای استدیو دو بار و در قالب دو تیم به جزیره تسوشیما سفر کردن ک از اتفاق بار دوم همزمان با فستیوال یادبود حمله مغول ها به جزیره بوده . آقای Harper (کارگردان انیمیشنهای بازی) این رو یک تجربه شگفت انگیز می دونه . همچنین تیم سازنده از یک مدرسه هم برای دیدن اثرهای تاریخی مربوط به اون زمان بازدید کردن
- اونها با رهبر قبیله ای به نام Sou هم ملاقات داشتن و صحبتهایی هم با هم داشتن . این قبیله در طول حمله مغولها، بر جزیره حکمرانی میکردن. در ادامه هم می تونین عکس یه روزنامه محلی رو ببینین ک جزئیات این ملاقات رو چاپ کرده و نزدیک بوده همه چی رو لو بده ولی خب از شانس خوبشون این خبر جایی نشت نکرده ! :D

- تعدادی تصویر از سفرشون رو هم می تونید ببینید :

- همچنین دو تا کانسپت آرت نیز منتشر کردن :

- استدیو برای ساخت بازی با افراد زیادی خارج از استدیو همکاری داشته ک این شامل افرادی از آیینهای بودایی و شینتو (آیین روح پرستی در ژاپن) میشه
- طرح لوگوی بازی از میان چندین لوگو ک توسط آقای Connell (آرت دایرکتور بازی) طراحی شده است انتخاب شده . همچنین به گفته آقای Katami دو نشان مثلثی شکل در لوگو با کوههای تسوشیما همخوانی دارد و نشان خانوادگی " Jin Sakame " (اسم شخصیت اصلی بازی) نیز هست
- در انتهای پنل نیز آقای Nate Fox (کارگردان بازی) از حضار پرسید که آیا علاقه دارن بازی رو با دیالوگ هایِ به زبان ژاپنی بازی کنن، ک جواب مثبت بود ! :D

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
فقط امیدوارم خون و خونریزی توی بازی فراوان باشه، جدا شدن اعضای بدن هم باشه که فبها
تصور اینکه یه بازی به سبک Tenchu با گرافیک نسل 8 داره ساخته میشه، بمن تو این مملکت که همه چیزیش بوی ناامیدی میده، کمی شور و شوق میده
امیدوارم زودتر بازی ریلیز بشه

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
- سیستم مبارزه با شمشیر در حال حاضر قابل بازی هست و بسیار عالی نیز به نظر می رسد
امیدوارم سیستم قطع عضو و gore بازی رو تا جایی که بشه به واقعیت نزدیک کنن. کامبت سیستم بازی شمشیری بدون قطع عضو مفت نمی‌ارزه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
هرچي بيشتر ميگذره خبر هاي بهتري به گوش ميرسه
يه گروه كار درست پشت بازي هست خيلي بهش اميد دارم

جا داره یادی کنم از استاد بزرگ این سبک که در زمان خودش بی نظیر بود
37672-Tenchu_-_Stealth_Assassins_[U]-1491923717.png
اسم اين بازي چيه؟

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,900
نام
نـــــــویـــــــــد
با توجه به اینکه سازنده ساکرپانچ هستش انتظار خشونت تخیلی نداشته باشین که دوباره بعدا حالتون گرفته شه استودیو رو با خاک یکسان کنین :D
هرچند خودم دوس دارم با کاتانا ملت رو تیکه تیکه کنم :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
با توجه به اینکه سازنده ساکرپانچ هستش انتظار خشونت تخیلی نداشته باشین که دوباره بعدا حالتون گرفته شه استودیو رو با خاک یکسان کنین :D
این که نشد دلیل برادر من:D! سازنده The Last of Us هم یک زمانی Crash و jack and daxter میساخت. بازم میگم کامبت سیستم مبتنی بر شمشیر و این چیزا بدون سیستم قطع عضو واقعا حال نمیده. یجوریه. احساس مبارزاتو به آدم منتقل نمیکنه. شما برو پشت سر هم Ninja Gaiden II و III رو انجام بده کاملا درک میکنی چی میگم.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
یه سوال :
اون تریلر کوتاهی که توی نمایشگاه TGA پخش شد و میگفتن مربوط به TENCHU یا BB2 هست , تکلیفش معلوم نشد ؟ یعنی ممکنه همزمان با GoT که سبک سامورایی هست یه بازی مثل TENCHU هم بیاد ؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
یه سوال :
اون تریلر کوتاهی که توی نمایشگاه TGA پخش شد و میگفتن مربوط به TENCHU یا BB2 هست , تکلیفش معلوم نشد ؟ یعنی ممکنه همزمان با GoT که سبک سامورایی هست یه بازی مثل TENCHU هم بیاد ؟
فعلا خبری ازش نیست
ولی به احتمال خیلی بالایی همون Tenchu هست و اینکه رونمایی خواهد شد به زودی
چون که فرمودن لازم نیست 12 ماه واسش صبر کنید

• Like

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اتفاقا تریلر خیلی خشن بود... من خودم شخصا اصلا انتظار نداشتم...
به هر حال امیدوارم قطع عضو ام اضافهدشه... چون طبق تریلر بازی pegi18 هست بدون شک

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
چجوری میگید بازی خشونت نداره؟ تریلر کم خشن نبود بنظرم
همش یکطرف، اون پاک کردن شمشیر سامورایی با آستینش یکطرف
در کل اگر این بازی و تنچو سال 2018 ریلیز بشن، من از این نسل راضی میشم، حلالش باشه:)

• Like
Reactions: esm nadaram

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
چجوری میگید بازی خشونت نداره؟ تریلر کم خشن نبود بنظرم
همش یکطرف، اون پاک کردن شمشیر سامورایی با آستینش یکطرف
در کل اگر این بازی و تنچو سال 2018 ریلیز بشن، من از این نسل راضی میشم، حلالش باشه:)
کلا یکدونه شمشیر بیشتر تو تریلر نزد که:D اونم چیز خاصی نبود:D

به نظر منم زیاد خشن نمیشه و انتظار جانشین نینجا گایدن نداشته باشید:-" درجه خشونت یه چیزی تو مایه های سری AC مثلا:D
+18 بودن هم دلیل بر خشونت بالا نمیشه! یک طیف عظیمی رو پوشش میده این درجه سنی! از اساسین مثلا میشه تا GOW و نینجا گایدن!:D
بعد اصلا من تریلری که دارم(گیمرساید) که حداقل اولش هیچ چیز ESRB یا PEGI نزده! حتی اگر درجه بندی نشده باشن هنوز بازی ها(که معمولا تا نزدیک به عرضه نمیشن) یک سری موارد حدودی رو میزنند. اگر گزینه ی Blood & Gore رو داشته باشه،تازه میشه به قطع عضو امید داشت:-"
  • Blood - Depictions of blood
  • Blood and Gore - Depictions of blood or the mutilation of body parts
  • Intense Violence - Graphic and realistic-looking depictions of physical conflict. May involve extreme and/or realistic blood, gore, weapons and depictions of human injury and death
باید ببینیم کدوم گزینه(ها) رو جزو درجه بندیش میزنند:-"

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483

به نظر منم زیاد خشن نمیشه و انتظار جانشین نینجا گایدن نداشته باشید:-" درجه خشونت یه چیزی تو مایه های سری AC مثلا:D
+18 بودن هم دلیل بر خشونت بالا نمیشه! یک طیف عظیمی رو پوشش میده این درجه سنی! از اساسین مثلا میشه تا GOW و نینجا گایدن!:D
بعد اصلا من تریلری که دارم(گیمرساید) که حداقل اولش هیچ چیز ESRB یا PEGI نزده! حتی اگر درجه بندی نشده باشن هنوز بازی ها(که معمولا تا نزدیک به عرضه نمیشن) یک سری موارد حدودی رو میزنند. اگر گزینه ی Blood & Gore رو داشته باشه،تازه میشه به قطع عضو امید داشت:-"
  • Intense Violence - Graphic and realistic-looking depictions of physical conflict. May involve extreme and/or realistic blood, gore, weapons and depictions of human injury and death
خیر من منظورم این بود که تریلر کم خونریزی و خشونت نداشت. اون صحنه اولیه صورت طرف پر خونه.
در کل اینکه درجه بندی سنیش نسبت به اینفیموس ها بیتر هست شکی ندارم. ولی قطع عضو نمیدونم هست یا نه.
که البته اگه نباشه یه لول از فان بازی کم میشه به نظر بنده!:D

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام

منم اصلا طالب این نیستم که شبیه گایدن بشه، همون خشونت در حد تنچو باشه برای من کافیه، فقط مخفی کاری باشه با کمی چاشنی خون
شما تصور کن پشت ستون کاور کنی:Circle:، اون زبون بسته که میاد یدفه کاتانا رو از زیر چونه ش عبور بدی:Lupleft::Square:، کله ی مبارک با یه انیمیشن زیبا در هوا چرخ بزنه و مانیتور ما آغشته به خون بشه:Boxing:
پ.ن:
رقصی چنین میانه میدانم آرزوست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر