PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
با اینکه هی گفتن دل نبندین نمایش نداره ، تا لحظه ی اخر چهارچشمی چشم انتظارش بودم!
حالا مجبوریم تا tga مجدد صبر بنماییمم!!!!:-<
مجبوری تا tga صبر کنی؟!
مرد حسابی چند روز بیشتر نمونده که :D
ضمن اینکه جف کیلی هم الان خبر داده که طولانی ترین تریلر مراسم مال همین بازیه، چی بهتر از این :D

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
کی آرت بازی :

7wxy_20191210-ghost-of-tsushima-1200x675.png

:x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
امیدوارم یه گیم پلی 7~8 دقیقه ای که درست حسابی بازی رو نشون بده باشه:-"
یه جورایی نحوه آپگرید،سلاح ها و ابزارها و ... :-"
من منتظر اسکیل بیس شدن کامبت بازیم... هر چقدرم دنبال واقع گرایی باشی، آخرش داری بازی برای سرگرمی میسازی... امیدوارم برعکس آدم های خاص بقیه سازنده ها این واقعیت یادشون بمونه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من منتظر اسکیل بیس شدن کامبت بازیم... هر چقدرم دنبال واقع گرایی باشی، آخرش داره بازی برای سرگرمی میسازی... امیدوارم مثل آدم های خاص بقیه سازنده ها این واقعیت یادشون بمونه
به نظرم خواهد بود!
ساکرپانچ هم تا الان جزو اون سازنده ها با بازی های باحال و لذت بخش بوده!
مطمئنا گیم پلی رو خوب در میاره...
البته اگر از اسکیل بیس شدن منظورت H&Sهه که عمرا
ولی اگر منظورت گرفتن مهارت های جدید تو خود بازی هست، به نظرم خواهد بود:-"

قبلا به وجود آپگرید و ... که اشاره کرده بودن...
البته الان...یه جورایی سکیرو و SW که تمرکز رو گذاشتن به Parry کردن هم شبیه هست نمایش تین بازی، ممکنه اینم از این مدلیا باشه:-"

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینکه بعد از حدود 18 ماه(!) میخوان یه نمایش طولانی داشته باشن به این معنیه که همراه تاریخ انتشاره دیگه؟ شاید اشتباه کنم ولی بنظرم احتمالش هست بازی خیلی شیک برای تابستون تاریخ بخوره. 8->

پ.ن: از اونجایی که خیلی وقته هیچی از بازی ندیدیم، وقتی تریلر جدید بیاد چه از لحاظ فنی همونقدر خوب باشه چه نباشه یه موجی از انتقادات رو قطعا میبینیم. :D چون خیلی چیزا تو این مدت احتمالا تغییر کرده، یه چیزی شبیه به اتفاقی که برای GoW افتاد و رنگ بندی محیط دچار تغییر شده بود و حتی همینجا هم کلی راجبش بحث شد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
پشم هایم آرزوست :((:((:((

تا tga باید دیوارهای دور و برم رو گاز بزنم:((

نکته اصلی به نظر من اینجا این بود که اون روی کاراکتر اصلی رو نشون دادن و اینجا دیگه سامورایی نبود بلکه رفته بود سمت نینجا شدن

یه ذره هم افت گرافیکی حس کردم که برای من نوعی زیاد چیزی نیست در حد همون نمایش اول بمونه کافیه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

نکته اصلی به نظر من اینجا این بود که اون روی کاراکتر اصلی رو نشون دادن و اینجا دیگه سامورایی نبود بلکه رفته بود سمت نینجا شدن

یه ذره هم افت گرافیکی حس کردم که برای من نوعی زیاد چیزی نیست در حد همون نمایش اول بمونه کافیه :D
همینم من هنوز بهش شک دارم...کلا میدونم بازی هم بیاد دستم و بشینم پاش، بازم شک داشته باشم به گرافیکش:)) :-"

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

نمیدونم واسه چی توی حرکات چهره کاراکترهای این بازی یه اغراق عجیبی دیده میشه
نینجاشم فکر نکنم آنچنان چنگی به دل بزنه چون رسما اولین و مهمترین قانون نینجاها رو با اون حرکتی که انجام داد زیر پا گذاشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر