PlayStation Ghost of Tsushima Director's Cut

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
GHOST.png

سازنده: Sucker Punch Productions
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS4 , PS5
تاریخ عرضه: 20 آگوست, 2021
پس شایعات فراوان, بالاخره از نسخه ارتقا یافته عنوان موفق Ghost of Tsushima به صورت انحصاری برای کنسول های PS4 و PS5 رونمایی شد.
این نسخه به قیمت 70$ عرضه خواهد شد و در صورت داشتن نسخه اصلی میتوانید با 10$ به نسخه نسل بعدی درسترسی پیدا کنید.

اما این نسخه شامل چه محتوای جدیدی خواهد شد؟

1. جزیره جدید Iki و محتوات داستانی تازه
2. مینی گیم های جدید
3. سیستم lock on (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
4. تکنیک ها ودشمنان جدید
5. حیوانات جدید برای نوازش!
6. lip-sync فیکس شده, دوبله ژاپنی (انحصاری PS5)
7. قابلیت پنهان کردن Quiver با تریدان (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
8. مد جدید برای بخش Legends (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
9. آرمور جدید برای جین و اسبش

تصاویر
1.JPG 2.JPG
3.JPG 4.JPG

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دوستان بازی رو میخوام شروع کنم چند تا سوال داشتم:
زبان بازی رو ژاپنی بذارم یا انگلیسی؟
بازی رو روی چه درجه سختی بذارم؟
ماموریتهای فرعی رو در کنار ماموریتهای اصلی برم یا نه؟
من که زبان انگلیسی رو میپسندم و خیلی ژاپنیش برام جذاب نبود.
بازی رو حتما رو هارد برو تا ویژگی های گیم پلی خودشونو نشون بدن اصلا رو درجه هارد سخت نیستن مبارزات فقط باید منطقی مبارزه کنی
به نظرم خیلی خیلی رو ماموریت های فرعی تمرکز کن که بیشتر جذابیت دنیای بازی همین ماجراهای فرعی و افسانه ها هست اینطوری قوی تر هم میشی و برای مبارزات با دشمنای سرسخت آماده تر هستی. کلا بازی رو بار آرامش و سر فرصت بری تجربه نابی میشه و اگر صرفا بخوای پشت هم مراحل داستانی بری نصف بیشتر جذابیت های بازی رو تجربه نمیکنی

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
دوستان بازی رو میخوام شروع کنم چند تا سوال داشتم:
زبان بازی رو ژاپنی بذارم یا انگلیسی؟
بازی رو روی چه درجه سختی بذارم؟
ماموریتهای فرعی رو در کنار ماموریتهای اصلی برم یا نه؟
زبانش سلیقه ایه ولی من رو انگلیسی رفتم
اگه دارک سولز بازی بذار lethal ( هرچی سخت تر قشنگ تر )
همه ماموریت ها همه چیه بازیو برو .
در ضمن با اسبت قدم بزن آروم راه برو از مناظر زیبا و حس قشنگی که بازی بهت میده نهایت لذت رو ببر .

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
بله
یه سوال دیگه داشتم ، من چند وقت پیش روی ps4 بازی رو تموم کردم و تمام آپگرید های جین رو انجام دادم و سیوهای بازی رو آپلود کردم روی psn ، حالا الان میخوام دایرکتورز کات رو بگیرم با نیو گیم پلاس دوباره برم بعلاوه دی ال سی ولی نمیدونم سری پیش که بازی رو گرفتم دیسک بازی ریجن چند بوده که الان هم همون ریجن رو بگیرم از نظر سیو به مشکل نخورم ؟

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
یه سوال دیگه داشتم ، من چند وقت پیش روی ps4 بازی رو تموم کردم و تمام آپگرید های جین رو انجام دادم و سیوهای بازی رو آپلود کردم روی psn ، حالا الان میخوام دایرکتورز کات رو بگیرم با نیو گیم پلاس دوباره برم بعلاوه دی ال سی ولی نمیدونم سری پیش که بازی رو گرفتم دیسک بازی ریجن چند بوده که الان هم همون ریجن رو بگیرم از نظر سیو به مشکل نخورم ؟

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin

سلام مجدد یه سوال دارم دایرکتورز کات اگر دیسکش رو بگیرم ps5 دیسک هاش ریجن لاک نداره اگه درست بگم ممکنه اصلا تو این قضیه سیو تاثیری نداشته باشه ؟ اگر داره که از همین آموزش شما باید استفاده کنم احیانا اگه مشکلی پیش اومد

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
سلام مجدد یه سوال دارم دایرکتورز کات اگر دیسکش رو بگیرم ps5 دیسک هاش ریجن لاک نداره اگه درست بگم ممکنه اصلا تو این قضیه سیو تاثیری نداشته باشه ؟ اگر داره که از همین آموزش شما باید استفاده کنم احیانا اگه مشکلی پیش اومد

سلام، خیر اینطور نیست، سیو شما در هر حالت باید با نسخه‌ی جدید هماهنگ باشه تا اجرا بشه،چه نسخه‌ی دیجیتالی چه فیزیکی فرقی نمی‌کنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
رجین لاک نداره بله، این یعنی شما میتونی با کنسول رجین 1 همه بازی های رجین 1،2،3و.... و تو هر رجین اکانتی که داری بازی کنی،
ولی تو سیو بازی ها حتما باید بازی و سیوی که داری تو یک رجین باشن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من یک اشتباهی کردم که نگو . چیزی رو اسپویل نکنید فقط بهم بگید میشه از Iki Island فست تراول زد به سوشیما ؟ من هنوز وسطای بازی بودم همون Act 2 گفتم ببینم چطوریه این IKI خودشم گفت که یکم طول میکشه ولی فکر نمیکردم که نشه برگشت . سیو هم نکردم بدبخت شدم . الان همون اول جزیره هستم اسپویل نکنید بگید باید الان کل جزیره رو کوئست هاش رو برم تا بتونم برگردم به سوشیما یا همون اولا یه کوئستی چیزی رو برم میشه ؟ ( الان 2 تا کوئست بازه یکیش برای پیدا کردن ... یکیشم برای پیدا کردن فورت ساکای که گفت ملت احتمالا اونجا باشن .
رو بالاترین درجه سختی و اینام بازی میکنم ...

• Sad
Reactions: Arthur20

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
آقا من یک اشتباهی کردم که نگو . چیزی رو اسپویل نکنید فقط بهم بگید میشه از Iki Island فست تراول زد به سوشیما ؟ من هنوز وسطای بازی بودم همون Act 2 گفتم ببینم چطوریه این IKI خودشم گفت که یکم طول میکشه ولی فکر نمیکردم که نشه برگشت . سیو هم نکردم بدبخت شدم . الان همون اول جزیره هستم اسپویل نکنید بگید باید الان کل جزیره رو کوئست هاش رو برم تا بتونم برگردم به سوشیما یا همون اولا یه کوئستی چیزی رو برم میشه ؟ ( الان 2 تا کوئست بازه یکیش برای پیدا کردن ... یکیشم برای پیدا کردن فورت ساکای که گفت ملت احتمالا اونجا باشن .
رو بالاترین درجه سختی و اینام بازی میکنم ...
دو سه تا از ماموریت های اصلی iki رو انجام بده بعدش فست تراول به سوشیما باز میشه دوباره نگران نباش

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
398
نام
Ara$h
همین دیروز گیمو پلت کردم..‌‌‌.
واقعا خیلی زیبا و دلنشین و خفن بود گیم
فقط بر پدر اون کسی که تو کامنتای یوتیوب گیم رو اسپویل کرده بود صلوات 😁😅

پیشنهاد میکنم هرکس گیمو خرید پلتش کنه واقعا هم آسونه نسبتا پلتش و خیلی هم حال میده پلت کردنش اصلا حوصله سر بر و اذیت کننده نیست

• Like

Arthur20

کاربر سایت
Dec 29, 2021
14
نام
بنیامین
همین دیروز گیمو پلت کردم..‌‌‌.
واقعا خیلی زیبا و دلنشین و خفن بود گیم
فقط بر پدر اون کسی که تو کامنتای یوتیوب گیم رو اسپویل کرده بود صلوات 😁😅

پیشنهاد میکنم هرکس گیمو خرید پلتش کنه واقعا هم آسونه نسبتا پلتش و خیلی هم حال میده پلت کردنش اصلا حوصله سر بر و اذیت کننده نیست
اگر فرض کنیم لست دو وجود ندارد . سال ۲۰۲۰ بهترین و زیبا ترین و کامل ترین بازی همین سوشیما هست فقط از شانس بد ( برنامه ریزی بد) زمانی عرضه شد که غول بی شاخ و دمی به نام لست بود وگرنه صد درصد گوتی همون سال بود در تعداد جوایز

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
398
نام
Ara$h
اگر فرض کنیم لست دو وجود ندارد . سال ۲۰۲۰ بهترین و زیبا ترین و کامل ترین بازی همین سوشیما هست فقط از شانس بد ( برنامه ریزی بد) زمانی عرضه شد که غول بی شاخ و دمی به نام لست بود وگرنه صد درصد گوتی همون سال بود در تعداد جوایز
اره موافقم واقعا عالی بود تجربه خیلی خاصی بود
جهان بازی رو خیلیییی دوست داشتم
گرافیک بازی بهترین نبود ولی رنگ آمیزی محیط ها و تغییرات اب و هوایی مثل غروب افتاب خیلییی قشنگ بود

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر