PlayStation Ghost of Tsushima Director's Cut

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
GHOST.png

سازنده: Sucker Punch Productions
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS4 , PS5
تاریخ عرضه: 20 آگوست, 2021
پس شایعات فراوان, بالاخره از نسخه ارتقا یافته عنوان موفق Ghost of Tsushima به صورت انحصاری برای کنسول های PS4 و PS5 رونمایی شد.
این نسخه به قیمت 70$ عرضه خواهد شد و در صورت داشتن نسخه اصلی میتوانید با 10$ به نسخه نسل بعدی درسترسی پیدا کنید.

اما این نسخه شامل چه محتوای جدیدی خواهد شد؟

1. جزیره جدید Iki و محتوات داستانی تازه
2. مینی گیم های جدید
3. سیستم lock on (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
4. تکنیک ها ودشمنان جدید
5. حیوانات جدید برای نوازش!
6. lip-sync فیکس شده, دوبله ژاپنی (انحصاری PS5)
7. قابلیت پنهان کردن Quiver با تریدان (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
8. مد جدید برای بخش Legends (با آپدیت به نسخه معمولی اضافه میشه)
9. آرمور جدید برای جین و اسبش

تصاویر
1.JPG 2.JPG
3.JPG 4.JPG

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
درود
دوستان تو لجند مود هر چی وایمیستم پلیر پیدا نمیکنه شما هم همچین مشکلی دارین؟ فیلتر یا تحریمه؟

IMG_20220626_112606_532.jpg

ازین استفاده کن ببین جواب میگیری

اینم یه راه دیگه هستش. فقط اینو بگم که این دقیقا کارش مثل شیر کردن vp.n از طریق لپتاپ یا پی‌سی نیستش. حتی یوتیوب هم باز نمیشه ولی مثلا به سرورای اسکوئر انیکس میشه وصل شد یا همین مچ‌میکینگ سوشیما رو درست میکنه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
با داد و اشک بازی رو تموم کردم.

سخته بگی بهترین بازی تاریخ چیه. ولی این بازی قطعا جز بهترینهای تاریخه. انقدر حالم گرفته شد از تموم کردنش که حس و حال نوشتن نیست. فقط میشه گفت برای متا و سایتهای گیمینگ متاسفم که ابر شاهکاری مثل این باید ٨۳ بشه متاش، بعد آشغالی مثل اساسینز والهالا ٨۱.
از گریه آور رد شده و خنده دار شده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
سوشیما برای من بهترین جهان‌بازی بود که تو چند سال اخیر بازی کردم. همه چیز بازی به جا و به اندازه بوده. مپ بازی نه بزرگ بود نه کوچیک. کاملا مناسب بود با کلی اکتیویتی و کوئست متنوع و جذاب. محیط بازی به نظرم زیباترین چیزی بود که بین بازیای جهان‌باز دیدم. داستان و کرکترای عالی. کامبت شدیدا عالی و ارضا کننده. با یه دونه شمشیر، کامبتی خلق کردن که یه سری بازیا با کلی سلاح مختلف نمیتونن نزدیکش بشن. ایکی آیلند هم که یه dlc داستانی عالی بود. از خود بازی بگذریم میرسیم به بخش لیجندز که یه دنیای کاملا جدید خلق کردن. نمیدونم چقدر وقت گذروندید توی اون بخش ولی کواپ به شدت خوش ساختیه. هر ۴ کلاس به خوبی طراحی شدن و بالانس خوبی دارن. تنوع انمی‌هاش و مپ‌های بازی خیلی خووبه. ازون بازیاس که هر چقدر از خوب بودنش بگیم کم گفتیم و الانم که روی پلاس هستش قطعا تعداد خیلی بیشتری این شاهکار رو تجربه کنن.

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان من تمامی مراحل فرعی که اسمشون tales of tsushima هست رو انجام دادم و علامت سوالی روی نقشه نیست. ولی اچیومنت این مورد رو به من نداده.
کار دیگه ای هست که باید انجام بدیم؟
برای جزیره ایکی هم همین وضعیته. کلا مرحله ای تو بازی نیست و فقط معابد و شعر هایکو و روباه ها مونده. که اونم اچیومنتش جداست

• Like
Reactions: Arash-S212

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
406
نام
Ara$h
دوستان من تمامی مراحل فرعی که اسمشون tales of tsushima هست رو انجام دادم و علامت سوالی روی نقشه نیست. ولی اچیومنت این مورد رو به من نداده.
کار دیگه ای هست که باید انجام بدیم؟
برای جزیره ایکی هم همین وضعیته. کلا مرحله ای تو بازی نیست و فقط معابد و شعر هایکو و روباه ها مونده. که اونم اچیومنتش جداست
رفیق یه ماموریت هست یه بنده خدایی هستش که Bandit هست تو یه جنگل سبزه ، اونو احتمالا جا انداختین ، یه روباه میبرتتون پیشش
من خودمم اونو جا انداخته بودم
در مورد ایکی ایلند متاسفانه چون بازی نکردم مطلع نیستم

• Like
Reactions: TheWhiteKnight

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
بعد از وارد شدن به act 3 کل نقشه قفل میشه!
ایا دوباره قسمت های قبلی باز میشه و میشه رفت ایکی ایلند؟
من گذاشتم قوی شم برم الان دیدم نقشه کلا قفله و فست تراولی در کار نیست!
بعد از اتمام بازی میشه رفت؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بعد از وارد شدن به act 3 کل نقشه قفل میشه!
ایا دوباره قسمت های قبلی باز میشه و میشه رفت ایکی ایلند؟
من گذاشتم قوی شم برم الان دیدم نقشه کلا قفله و فست تراولی در کار نیست!
بعد از اتمام بازی میشه رفت؟
آره، مثل اکثر بازی های جهان باز دیگه، بعد تموم شدن بازی قابلیت دسترسی خارج از اتفاقات داستانی بهت میده

کلا الان تو این دور و زمونه که حتی بازی های خطی هم با وجود چپترسلکت و NG+ سعی میکنند جلوی از دست رفتن چیزی برای پلیر رو بگیرن

برای OWها هم طبیعیه بعدا یک حالت" همه چی اوکیه، برو کارهای فرعی رو انجام بده " نزارن:-"

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
آره، مثل اکثر بازی های جهان باز دیگه، بعد تموم شدن بازی قابلیت دسترسی خارج از اتفاقات داستانی بهت میده

کلا الان تو این دور و زمونه که حتی بازی های خطی هم با وجود چپترسلکت و NG+ سعی میکنند جلوی از دست رفتن چیزی برای پلیر رو بگیرن

برای OWها هم طبیعیه بعدا یک حالت" همه چی اوکیه، برو کارهای فرعی رو انجام بده " نزارن:-"
ممنون.
متاسفانه دیر اومدم سر وقت سوشیما و یخورده نگران شدم 😁
دقیق یادم نیست ولی یک دو مورد قبلا این مدلی این حرکت و زده بودن و تو ذهنم مونده بود.
گفتم نکنه اینام ببندن بازیو 😅
مرسی که بیدار بودی 😁

• Like
Reactions: Arash-S212

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
من تازه بازی رو تموم کردم و واقعا میتونم بگم در یک کلمه شاهکار بود.فکر نمیکردم بعد از رد دد 2 یه بازی جهان باز بتونه بازم بهم حال بده ولی واقعا لذت بردم
از معدود بازیهایی بود که ماموریت های فرعی برام خسته کننده نشد.بازی اصلی رو تموم کردم و میخوام برم سراغ ایکی آیلند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر