Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
همممم... منم بازی رو دانلود کردم... جالبه! :D
بازی که به شکل خفنی همون اولای بازی هم این حس رو میده که اسکی زیبایی از زلدا رفتن:D ، باز همون اوایل حس کید ایکاروس رو هم میده:-" (بنده خدا فنیکس یوبی که هنوز نیمده رفت تو حاشیه:)) )
و مثل اکثر JRPGها هم فاقد Lip Sync هست:D ... اینا چرا واقعا حداقل دهنشون بیخود تکون نمیخوره؟ ژاپنی که هیچ... اون دو خطی که انگلیسی زیرنویسش هست هم احتمالا انگلیسی برم بازم جوابگو نیست... نکنه چینی ها با دوتا آوا ، اندازه 2خط انگلیسی جمله میگن؟ :))

ولی بگذریم، عادیه :D

گیم پلی و مبارزات بازی به نظرم خیلی باحاله:-" یعنی این ترکیب عناصر و تاثیر پذیریشون نسبت به هم واقعا جذابه!

نکته ای که هست، بازی واقعا حس گاچا نمیده...یعنی اگر به یکی نگن گاچا داره و این حرفا، کاملا فکر میکنه داره یه JRPG (...حالا ARPG :-" ) میزنه
ولی خوب ما معتادین گاچا...به این بخش علاقه داریم:D

فعلا ادونچر lvl13 هستم، علاوه بر اونایی که داستانی باز میشن، با چندتا کارتی که کشیدم، از بنر دوم یک دختر جادوگر با عنصر آب در اوردم(اصلا با جادوگرها کنار نمیام:D )
یه پسر شمشیرزن با عنصر آب ، و یک دختر جادوگر دیگه با عنصر باد...
همشم 4ستاره:( (البته هنوز هیچکدوم رو امتحان نکردم، دوتای آخر رو دیشب قبل خاموش کردن در اوردم:D )

بازی فعلا که کشش داره، داستانشم ساده ست، ولی خوب..‌خوبه...

در مورد سیستم گاچا... فعلا که هانی مونه و خیلی جم میدن، ولی حس میکنم یکم که جلوتر بریم، جم گرفتن و کارت کشیدن خیلی سخت میشه:D

و امیدوارم امروز بتونم به Adventure lvlه 15 برسم، به نظر میرسه خیلی چیزا با رسیدن به lvl15 باز میشه...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
همممم... منم بازی رو دانلود کردم... جالبه! :D
بازی که به شکل خفنی همون اولای بازی هم این حس رو میده که اسکی زیبایی از زلدا رفتن:D ، باز همون اوایل حس کید ایکاروس رو هم میده:-" (بنده خدا فنیکس یوبی که هنوز نیمده رفت تو حاشیه:)) )
و مثل اکثر JRPGها هم فاقد Lip Sync هست:D ... اینا چرا واقعا حداقل دهنشون بیخود تکون نمیخوره؟ ژاپنی که هیچ... اون دو خطی که انگلیسی زیرنویسش هست هم احتمالا انگلیسی برم بازم جوابگو نیست... نکنه چینی ها با دوتا آوا ، اندازه 2خط انگلیسی جمله میگن؟ :))

ولی بگذریم، عادیه :D

گیم پلی و مبارزات بازی به نظرم خیلی باحاله:-" یعنی این ترکیب عناصر و تاثیر پذیریشون نسبت به هم واقعا جذابه!

نکته ای که هست، بازی واقعا حس گاچا نمیده...یعنی اگر به یکی نگن گاچا داره و این حرفا، کاملا فکر میکنه داره یه JRPG (...حالا ARPG :-" ) میزنه
ولی خوب ما معتادین گاچا...به این بخش علاقه داریم:D

فعلا ادونچر lvl13 هستم، علاوه بر اونایی که داستانی باز میشن، با چندتا کارتی که کشیدم، از بنر دوم یک دختر جادوگر با عنصر آب در اوردم(اصلا با جادوگرها کنار نمیام:D )
یه پسر شمشیرزن با عنصر آب ، و یک دختر جادوگر دیگه با عنصر باد...
همشم 4ستاره:( (البته هنوز هیچکدوم رو امتحان نکردم، دوتای آخر رو دیشب قبل خاموش کردن در اوردم:D )

بازی فعلا که کشش داره، داستانشم ساده ست، ولی خوب..‌خوبه...

در مورد سیستم گاچا... فعلا که هانی مونه و خیلی جم میدن، ولی حس میکنم یکم که جلوتر بریم، جم گرفتن و کارت کشیدن خیلی سخت میشه:D

و امیدوارم امروز بتونم به Adventure lvlه 15 برسم، به نظر میرسه خیلی چیزا با رسیدن به lvl15 باز میشه...
اونجایی متوجه میشی عمق سیستم گاچا بازی رو که ویدئو میبینی تو یوتیوب یارو واسه پیدا کردن یه کاراکتر 5000 دلار خرج می کنه تا در میاد :-"
البته تا جایی که تجربه بازی قبلیشون به من ثابت کرده دست و دلباز هستن و فرت و فرت event می زارن و بعضا کاراکتر مفت می دن ولی خب فارغ از این چیزا که برنامه ش مشخص نیست و یه موقع هست یه موقع نیست سیستم اصلی گاچا بازی افتضاحه :D
حالا باز خوبه اونقدر مردونگی داشتن شانس ها رو نوشتن چقدره و می دونی با چه سیاهچاله ای طرفی که بری تو در نمیای دیگه :-"
اگه می خواستن این قضیه رو fair کنن باید یه راه غیر این لوت باکس ها می زاشتن برای گرفتن کاراکتر ها و اسلحه های 5 ستاره (برای اسلح های 4 ستاره هست) ولی متاسفانه نزاشتن...
یا حتی راحت تر از اون آیتم cosmetic می فروختن که ظاهرا هیچی نداره بازی (حداقل تا اینجا که من رفتم) ولی نمی دونم چرا ترجیح دادن این کار رو بکنن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
بنظرم Genshin Impact می‌تونه درس خوبی به بازی ساز های موبایل بده تا آنقدر شیت ساده سر هم بندی تحویل ندن.انصافا چینی ها خوب کار کردن. این سیستم Elements که تو RPG های قوی استفاده میشه رو رو یه بازی موبایل پیاده کردن که بسیار عالی.
مثلا تو یه فایت شما نمیتونی رندوم دکمه هارو کلیک کنی و اتک بدی. Periority اسپل ها مهمه تا ادغام بشه و بیشتر اتک بده.
این هارو کاملا خارج از بحث گاچا و در مورد گیم پلی میگم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اونجایی متوجه میشی عمق سیستم گاچا بازی رو که ویدئو میبینی تو یوتیوب یارو واسه پیدا کردن یه کاراکتر 5000 دلار خرج می کنه تا در میاد :-"
البته تا جایی که تجربه بازی قبلیشون به من ثابت کرده دست و دلباز هستن و فرت و فرت event می زارن و بعضا کاراکتر مفت می دن ولی خب فارغ از این چیزا که برنامه ش مشخص نیست و یه موقع هست یه موقع نیست سیستم اصلی گاچا بازی افتضاحه :D
حالا باز خوبه اونقدر مردونگی داشتن شانس ها رو نوشتن چقدره و می دونی با چه سیاهچاله ای طرفی که بری تو در نمیای دیگه :-"
اگه می خواستن این قضیه رو fair کنن باید یه راه غیر این لوت باکس ها می زاشتن برای گرفتن کاراکتر ها و اسلحه های 5 ستاره (برای اسلح های 4 ستاره هست) ولی متاسفانه نزاشتن...
یا حتی راحت تر از اون آیتم cosmetic می فروختن که ظاهرا هیچی نداره بازی (حداقل تا اینجا که من رفتم) ولی نمی دونم چرا ترجیح دادن این کار رو بکنن
اون ها که هست... سر همین F/GO و OPTC هم هست، طرف ممکنه یه عالمه خرج کنه و هیچ که هیچ! یکی هم ممکنه با جم های یکی دو ماهش کارت بکشه و اونی که میخواد رو در بیاره!(تو F/GO من خودم تقریبا اینجوریم...تازه جم یکی دو ماه هم نیست، جم ایونت ها و ... رو دو ماهی یکبار میرم تو بازی و جمع میکنم، بعد باهاش مرلین،کینگ حسن،موساشی،سمیرامیز، هیجیکاتا و ... در میارم:)) همشونم بنر اولشون:| ) کاملا شانسه...

اگر بازی شکنجه ت نده برای بازی کردن با کاراکتر غیر 5ستاره، مشکلی نیست اونقدر ... به هر حال دیر یا زود آدم کاراکترهای 5ستاره هم گیرش میاد:-"
اما اگر ببینی بدون داشتن کاراکتر به شانس و زجه زدن و ... باید مرحله رد کنی، آره اون موقع مفتش گرونه!

ما هم که جم نمیخریم که بعد از Xمولتی کشیدن( X=زیاد... مثل OPTC مثلا 20مولتی:| ) بخواد گارانتی بده... میخوام که نده بعد Xتا:| باز این 5یا10 به نظرم بدک نیستا... حداقل از دو سه بازیی که من زدم خیلی بهتره:))
برای ما میزان جمی که روزانه میشه گرفت مهم ترین مورد هست! اینکه هرچندوقت یکبار میشه کارت کشید، و یا هرچندوقت یکبار میشه گارانتی گرفت...

اون شانس نوشتنه از مردونگی نیست:D قانون شد چندسال پیش فکر کنم:D تازه اینا خیلی کلی نوشتن، بقیه بازی ها فور کنم هر کاراکتر رو جدا مینویسن که چقدر هست:D

دوتا سوال!
1. یکی از بچه ها میخواد شروع کنه، راه حل ریرول بازی چحوریاست؟ ترجیح میده خمین اول کار با یه 5ستاره شروع کنه، تا اینکه مثل من خودش رو به دست شانس بسپره:D

2. کاراکترهایی که میشه در اورد، همشون توی بازی وجود دارن؟ (بخش داستانی یا مراحل فرعی)، یا نه... فقط بعضیاشون اینجورین؟
اگر همه باشن خیلی خوبه:D حس بهتری میده!

حیف بازی لب هالووین منتشر شد نمیشه انتظار داشت ایونت فصلی هم بدن... انشاالله کریسمس ببینیم چه برنامه ای دارن:D

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اگر بازی شکنجه ت نده برای بازی کردن با کاراکتر غیر 5ستاره، مشکلی نیست اونقدر ... به هر حال دیر یا زود آدم کاراکترهای 5ستاره هم گیرش میاد:-"
هر 70 تا ویش فکر کنم یه 5 ستاره گارانتی هست... یا 90 تا بود؟!

البته من هر روز دارم 10 تا ویش راحت باز میکنم. گرایندش ok هست.
حداقل تا ar25

کاراکتر venti هم همچین آش دهن سوزی نیست واکردم تو 30 تا.
الان فقط یه blunt کم دارم.

صبر داشته باشی میتونی رول هر ماه رو پیک کنی.
الان تا حالا 4 تا duplicate در آوردم چند تا دگ درآرم میتونم وایسم کاراکتری که میخوام رو پیک کنم تو اون ماه.

سریع خودتو به 32 یا حداقل 20 برسون. تنها کاری که باید بکنی اینه داستان رو کله کنی بری. البته من که خیلی یواش دارم میرم. کلاً داستان رو دنبال میکنم ولی یه پروانه ببینم عین ADHD ها میرم دنبالش!

راستی این حرفا تو co-op اش فیلتر میشه:

damn
sh!t
need
game

غیر از هنگ کنگ و چین و این چرت و پرتا آخه چرا اینا باید فیلتر شه؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pkarash

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
آقا میشه یکم ساده توضیح بدید این بازی دقیقا سبکش چیه ؟ من اصلا مالتی پلیر و آنلاین بازی نمیکنم ( البته قبلا بازی میکردم Wow و این چیزا ولی دیگه نه ) . الان من از گرافیک گیم پلی این خیلی خوشم اومده میگن یکم شبیه زلدا هم هست الان میخوام ببینم بازی بخش single player ـه داستانی داره که تنها بازی کنم و lvl up بشم یا نه ؟ بعدم چرا بازی مجانیه منظورم اینه که چی تو بازی میخرن مگه ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
آقا میشه یکم ساده توضیح بدید این بازی دقیقا سبکش چیه ؟ من اصلا مالتی پلیر و آنلاین بازی نمیکنم ( البته قبلا بازی میکردم Wow و این چیزا ولی دیگه نه ) . الان من از گرافیک گیم پلی این خیلی خوشم اومده میگن یکم شبیه زلدا هم هست الان میخوام ببینم بازی بخش single player ـه داستانی داره که تنها بازی کنم و lvl up بشم یا نه ؟ بعدم چرا بازی مجانیه منظورم اینه که چی تو بازی میخرن مگه ؟
تو بازی مهمترین چیزی که میخری کاراکتر هست. یچیزی شبیه lol. چه با بازی کردنت چه با پول.
بازی هم بخش اصلیش single هست ولی یسری جاها میخوای گرایند کنی میتونی co-op بری.
بازی اولش شبیه زلدا هست ولی خیلی فرق داره بنظر من. زلدا خیلی میشد با محیط ور رفت اینجا بیشتر باید با المنت ها combo بری.
euqipment ها اینجا فرق داره (خبری از آرمور و کلاه و اینا نیست) بجاش ترینکت داری. اسلحه و ترینکت و خودت هم جدا lvl up میشین و باید سرشون پوینت خرج کنی که سیستم لوت و گرایند بازی اینجا میاد وسط!

بازی سه زبون چینی و ژاپنی و انگلیسی داره.
کلاً باید خودت امتحان کنی. اگه فکر میکنی حاضر نیستی 13 گیگ دانلود کنی یا وقتشو نداری بازی کنی دیگه حرفی ندارم بگم! :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
تو بازی مهمترین چیزی که میخری کاراکتر هست. یچیزی شبیه lol. چه با بازی کردنت چه با پول.
بازی هم بخش اصلیش single هست ولی یسری جاها میخوای گرایند کنی میتونی co-op بری.
بازی اولش شبیه زلدا هست ولی خیلی فرق داره بنظر من. زلدا خیلی میشد با محیط ور رفت اینجا بیشتر باید با المنت ها combo بری.
euqipment ها اینجا فرق داره (خبری از آرمور و کلاه و اینا نیست) بجاش ترینکت داری. اسلحه و ترینکت و خودت هم جدا lvl up میشین و باید سرشون پوینت خرج کنی که سیستم لوت و گرایند بازی اینجا میاد وسط!

کلاً باید خودت امتحان کنی. اگه فکر میکنی حاضر نیستی 13 گیگ دانلود کنی یا وقتشو نداری بازی کنی دیگه حرفی ندارم بگم! :D
مرسی از توضیحت . بیشتر میخواستم ببینم تنهایی میشه جلو رفت و بازی کرد یا نه که متوجه شدم . ممنون .

• Like
Reactions: pkarash

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
دیگه از بازی به نسبت روزهای اول لذت نمی بری؟
تنهایی بازی میکنی و دچار افسردگی شدی که چرا یک هم زبون نیست که باهم Coop بریم؟.
دنبال یک دوست ایرانی میگردی که تو بازی پدرت دربیاره، رو اعصابت راه بره، آخرش مجبور بشی ریمووش کنی و تنهایی بازی کنی؟
جای دوری نمیخواد برید، به ما بپیونیدید.
User ID خودتون و سروری که درش بازی میکنین اینجا به اشتراک بزارید که من به پست اول اضافه کنم:
??:))

اینم چراغ اول که روشن میشه:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251 سرور EU

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دیگه از بازی به نسبت روزهای اول لذت نمی بری؟
تنهایی بازی میکنی و دچار افسردگی شدی که چرا یک هم زبون نیست که باهم Coop بریم؟.
دنبال یک دوست ایرانی میگردی که تو بازی پدرت دربیاره، رو اعصابت راه بره، آخرش مجبور بشی ریمووش کنی و تنهایی بازی کنی؟
جای دوری نمیخواد برید، به ما بپیونیدید.
User ID خودتون و سروری که درش بازی میکنین اینجا به اشتراک بزارید که من به پست اول اضافه کنم:
??:))

اینم چراغ اول که روشن میشه:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251 سرور EU
ایشالله مزاحم میشیم. ولی جدا بازیش روز های اول خوب و جذاب بود. ولی نمیدونم چرا دیگه حال ندارم پلی بدم. شاید بخاطر همون موارد بالا باشه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
دیروز بالاخره رسیدم lvl20 (در اصل 21 :-" )
هنوز خوبه بازی... امروز احتمالا جم هام به تعدادی برسه که بتونم یه مولتی دیگه بکشم...ولی تلاش میکنم که صبر کنم تا بنر بعدی! :-"

چند مورد دیگه...
سیستم بتل پسش رسما جزو مضحک ترین بتل پس هاییه که دیدم! رسما کوفت هم نداره!(فکر کنم نهایت 3~4تا تیکت برای کارت کشیدن)
حتی اون خریدنیش هم... یکی از 5تا سلاح؟ واقعا؟ :D حداقل یه چیزی میدادن ارزشش رو میداشت:D

ایونت آنلاین، راستش نمیدونم بهینه ست رفتنش یا نه، ولی استامینا (همین ماه که ازش 120تا داریم) مصرفش خیلیییییه:)) اگر مثل من یه شیفت بازی میکنید، رسما 3دور بیشتر نمیشه رفت! بعد چلنج روزانه ش، میگه 150تا خرج کنید:| برای من که رو کنسول میزنم رسما انگار هیچ... حالا یکی با موبایل باشه میتونه دسترسی داشته باشه، ولی کنسول از کجا بیارم سر کار مثلا؟ :| یا هم کله سحر باید قبل کار بشینم یه دست بازی کنم:))

abyss رو هنوز نتونستم چک کنم...

شهر دوم رو رفتم...چه خفنه! واقعا این حس رو میداد که رفتیم منطقه جدید و شهر جدید با حال و هوای کاملا متفاوت! :x دوست داشتم!

بخش expedition واقعا انقدر بیخوده یا بهتر میشه؟
هم منابعی که میده به درد نمیخوره، هم دو نفر واقعا کمه:| جلوتر بیشتر میشه؟

کلا دوستانی که جلوتر هستید، وضع چطوره؟
چندتا راهنمایی برای خرج منابع و ... بکنید، چون دیدم خیلی سر استامینا ( Resin ، ماه ) و کلا سیستم lvl up دارن غر میزنند:D
کلا توثیه کنید ببینیم چه کارهایی کنیم، و چه کارهایی نکنیم:D

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
آقا اسمهارو بزارید، شوخی سرتون نمیشه؟ :D
اگه 2روز دیگه مولتی پلیر بازی کامل آپدیت شد، پلیرهای Coop و... بیشتر شدن، له له زدین برای چندنفره بازی کردن که آیتم و... بهتری نصیبتون بشه، کسی از بچه های اینجا باهاتون بازی نکرد نگی که نگفتی.
ایدی من
Sent from my MAR-LX1M using Tapatalk
اضافه شد، EU دیگه درسته؟

• Smile
Reactions: omid0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر