Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
البته از نظر من همین تجربه ی کوتاهی هم که از بازی می کنی خوشاینده. بازی که قرار نیست برای همیشه باشه. از نظر من ارزشش را داره که بازی کنی ولی اینکه صبح تا شب پاش پیر بشی نه.
دقیقا درسته، بازیی نیست که مثل WOW, XIV یکسره بشینی پاش و بدبخت ، بیچاره ، کارتن خواب و معتادت کنه :D
بازی فان، دوست داشتنی و خیلی خوش ساختیه که میتونیم با یکی 2 ساعت لاگین روزانه بازی پیش ببریم و هم لذت برد.

حس میکنم انگار هیچکی جز فرشاد تا حالا گاچا نزده اینجا:دی

این بازی ها هم همیشه آپدیت میشن و محتوای جدید میگیرن... روزانه،هفته ای،ماهانه و ... (یکم باید بگذره تا مشخص بشه برنامشون چیه)
محتواها هم کم کم همینطور سخت و سخت تر میشن، و کاراکترهای جدید که میان هم همینطور
اما اصولا جوری نیستن که نشه با کاراکترهای قدیمی تر و غیر 5ستاره ها بازی کرد...
البته نه دیگه مثلا سه سال بعد بخوای با کاراکترهایی که تو بنر فعلی هستن، جدیرترین مراحل رو بری:-' احتمالا تاریخشون میگذره دیگه:دی

کلا اگر از بیس کار خوشتون بیاد، معمولا زده نمیشید از بازی...
ولی باطلاق بدی هستن! به قول فرشاد اگر اهل گاچا نیستید نمیشه توصیه کرد! :-"
من خودم متاسفانه معتاد گاچا شدم و دردش رو میفهمم:دی ، یکی از بازی هامم به زور ترک کردم تقریبا...(البته اگر موبایلم جا داشت احتمالا در کنارشون صدتا گاچا دیگه میگرفتم:)) )

بازی هم فعلا PvE هست و کاراکتر تاثیر نداره و این حرفا! مطمئنم در آینده حتی اگر PvP هم به صورت مستقیم وارد نکنند(که میکنند:-" ) ایونت و رنکینگ و ... میزارن، و تفاوت یکی که $$$ داره با یکی که F2P هست کامل مشخص میشه:دی
با این حال، دعا کنید حداقل آپگرید کردن و مکس کردن کاراکترها زجر آور نباشه! F/GO که به نظرم یکی از زجرآورترین آپگرید کاراکترها رو داره:دی (البته باز خوبیش اینه میشه گفت کاراکترها تاریخ مصرفشون نمیگذره:دی )

یه مدت بگذره، اگر خوب بود بگید ما هم بیایم:دی

پلیر رو باید تا ته شیرشو دوشید?

خوب این دو بازی که اسم بردی با سابقه ای که دارن خیالشون راحته که با این که item و gear با state قویتر فروشی ندارن ولی پلیر هاش برای رنگ gear پول میدن.ولی یه بازی نو پا کسی رو وسوسه نمیکنه که پول بیخود خرج کنه.
این هم باعث میشه کسی سمتش نره و به خاطره ها بپیونده مثل خیلی بازیهای دیگه
قواعد درستت، قواعده درسته و برای بازی نو پا یا پرطرفدار فرقی نمیکنه، اون بازیها هم پرطرفدار شدن چون قواعد رو رعایت کردن، همین الان بیان p2w کنن ببینن چی جوری با کله میخورن زمین

آقا آپدیت بزرگ بعدی اواسط اوکتوبر میاد و یه بند خدایی یه سری چیزارو لیک کرده که اگه درست باشه من میگم همه بازیای دیگه رو ول کنین بیاین گنشین بازی بکنید :D

خیلی خیلی رویایین مثلا pity از 180 رول تبدیل شده به 50 رول

نمیدونم فکر نکنم جدی درست باشه ولی اگه باشه وحشتناک عالی

unknown.png

امروز یه ساعتی نشستم پاش و خوب بود انصافا. شروع و روایت داستان راضی‌کننده بوده، شخصیت‌ها جالب‌ان، موسیقی دل‌انگیزه، گیم‌پلی فعلا چیز خاصی نداشته ولی همونیه که انتظار می‌رفت و گرافیک هم که حرف نداره؛ کاراکترها، محیط و UI همه‌اش خیـــلی قشنگ کار شده. عجب تیم بااستعدادین :-bd

مثل اینکه بازی روی موبایل برای بعضی ها مشکل لود شدن تکسچرها داره، هم نسخه IOS و هم نسخه آندروید

Genshin Impact black void bug IOS - YouTube

خب دیگه وقتی بازی رو رایگان میده بیرون حتماً یه نقشه ای هم برای پلیر کشیده که جیبش رو خالی کنه، شاید حتی سود این کارش از فروختن هر نسخه 60 دلار هم بیشتر باشه:D
به نظرم بهترین حالت اینه که وقتی یه بازی رایگان هست بیان از اسکین شخصیت ها وسایل دکوری یا مینیون ها... کلا از طریق زیبایی پول در بیاری درسته سودش مثل الان که دارن شخصیت ها رو میفروشن نمیشه ولی باعث میشه بازی بلند مدت ادامه داشته باشه و کسی از بازی زده نشه

• Like
Reactions: pkarash
بازی رو روی تبلت نصب کردم و پشمام فر خورد وقتی بازی پلی شد!! ای کاش ساپورت از دسته اکسباکس رو اضافه کنن به زودی. رسما سرطانه کنترل با جوی استیک های مجازی.

• Like
Reactions: pkarash
البته از نظر من همین تجربه ی کوتاهی هم که از بازی می کنی خوشاینده. بازی که قرار نیست برای همیشه باشه. از نظر من ارزشش را داره که بازی کنی ولی اینکه صبح تا شب پاش پیر بشی نه.
بله درسته دیگه 10 گیگ که چیزی نیست نگران از دست دادن حجم باشید صبح 2 ساعت زود تر پاشید یه بسته نا محدود همراه اول یا ایرانسل بزنید کافیه

بله درسته دیگه 10 گیگ که چیزی نیست نگران از دست دادن حجم باشید صبح 2 ساعت زود تر پاشید یه بسته نا محدود همراه اول یا ایرانسل بزنید کافیه
از یه ساعت پیش گذاشتم برای دانلود ولی خیلی سرعت کم میده.راهی نیست؟VDSL دارم ولی با ۲۰۰ kB داره میگیره.

از یه ساعت پیش گذاشتم برای دانلود ولی خیلی سرعت کم میده.راهی نیست؟VDSL دارم ولی با ۲۰۰ kB داره میگیره.
نه متاسفانه برای pc سرور های چین بشدت شلوغ و ضعیفن. حتی سایتش هم خیلی طول میکشه تا لود بشه
نمیدونم دیتا بازی رو میشه پیدا کرد یا نه وگرنه باید با همون سرور رسمی سایت دانلود کنید

• Like
Reactions: Rohshen and pkarash
نه متاسفانه برای pc سرور های چین بشدت شلوغ و ضعیفن. حتی سایتش هم خیلی طول میکشه تا لود بشه
نمیدونم دیتا بازی رو میشه پیدا کرد یا نه وگرنه باید با همون سرور رسمی سایت دانلود کنید
راستش نسخه اندروید رو دارم میگیرم. رو سرور اروپا گذاشتم.شما هم اروپا رفتید؟ فرقی توی پینگ داره؟بعدا میشه change server کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or