GeForce 9 از فبریه 2008 عرضه خواهد شد

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Nvidia رسما اعلام کرد کارت های گرافیکی سری GeForce 9 از فبریه 2008 با قابلیت پشتیبانی از DirectX 10.1 و Shader Model 4.1 و چیپ های 65 نانومتری در دسترس خواهد بود.

1-1.jpg

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
هر کارتی که جدید اومدو که نمیشه گفت قوی مثلا همون 6800 که Lich King مثال زد وقتی سری 7 اومد به قول خودتون از بیشتر کارت های این سری قویتر بود من خودم اول 5500 داشتم وقتی که 6200ها اومدن کلی امیدوار شدم که بالاخره یه کارتی اومد که همه بازیها رو روون اجرا کنه ولی وقتی گرفتمش "xfx6200" کلا از خریدنش پشیمون شدم چون فقط 20% کارایی بهتری داشت و کلا فاجعه بود ولی الان که سری 8 اومده 8800gtx بهترینشونه چون هم تمام بازیهای قبل از خودشو فریم خوب میده و تا دو سال (که برای Rts و Rpg و Mmorpgبازها خیلی بیشتر)هم نیاز به تعویض نداره چون در بیشتر بازیها با تنظیمات High فریم خوبی میگیرید.....تازه اگه Rts باز باشید که تا 5 سال دیگه نیازی به ارتقا ندارید چون فریم راضی کنندس و حتی فکر تعویض به ذهنتون خطور نمی کنه حالا که قراره سریه 9 بیاد باید دید که واقعا مثل 8800gtx میتونه یه پرش بزرگی بکنه یا فقط در حد یه کارت جدید میمونه که اسم سری 9 رو بدوش می کشه.......

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
! بازی ساز هم برای اون کارت نهایت سعیش رو میکنه و شرکت هم فروشش رو میکنه
ولی چون شرکت باید تب خرید کارتهای جدید رو توی همه مشتری هاش فعال کنه هر 5-6 ماه
کارت گرافیکی جدیدتری میده بیرون و بازم میگم که این کار کار درستی نیست و یک جور
کلاهبرداری خیلی قانونی هست
این البته نظر شماست و محترمه اما دلیل نمیشه که حرف شما درست باشه. خیلی ها دوست دارن که با تکنولوژی گام بردارن و اپگرید کنن. اون کسی که دوست داره خرج میکنه اون کسی هم که نداره خرج نمیکنه. کلاهبرداری وقتی میشه که کسی به زور بیاد بگه خرج کن..کسی که کسی رو مجبور به گرفتن چیزی نمیکنه. شما اولین کسی هستی که پول دراوردن یک شرکتی رو امر بدی میدونی و معتقدی یک شرکتی باید تا میتونه درامدش رو کم کنه برای کسایی هم که اصلا مشتری هاش نیستن (کنسول گیمر)....
این بحث هم راهی به جایی نمیبره چون کنسول گیمر ها با پیسی گیمر ها یک mentality کاملا متفاوت دارن. کسی که دوست داره سخت افزارش رو هر پنج سال عوض کنه صد در صد فکرش با کسی که دنبال بهترینه و زود به زود اپگرید میکنه خوب خیلی فرق داره.

جناب واکاشی زوما میبییند که هر گردی لامذهب تو این بازار گردو نیست و بعضی موقع ها که
برای طاووس جور هندوستان رو میکشید یک ضرر اساسی رو هم متحمل میشید و به جای
طاووس شاید خروس قندی هم گیرتون نیاد !
نمیدونم منظورت از ضرر چیه. کسی که با تحقیق بره خرج کنه و چیز خوب بگیره مطینا ضرر نمیکنه. کسی که چیزی ندونه و یک یسیتم در پیت ببنده تقضیر خودشه خوب میرفت تحقیق میکرد چیز درست حسابی میگرفت. من که تا الان همش طاووس گیرم اومده و خروس قندی نبوده. You have to know what you're doing
همونطور که دوستان اشاره کردن 6800GT برای من حدود دوسال کار کرد (و حتی بیشترم اگه میخواستم کار میکرد)‌ . و هربازی هم که بهش دادم به خوبی جواب داد. برای من ثابت شده با گرفتن جنس خوب چند سال به راحتی میشه ازش استفاده کرد. کسی که میره 6200 یا 5200 یا 7300 میگیره طبیعتا نباید همچین انتظاری داشته باشه.

ببینید دوست عزیز شما موضوع رو چرا متوجه موضوع نمیشید ؟ و فکر میکنید من همش دارم
میگم این کارتها یک مشت اشغال بودن که شرکت مجبوره مدل جدید و همچنین یک آشغال
دیگه بده بیرون ؟
خب چرا یک شرکت نباید بده بیرون؟ شما چرا پیسی رو با چشم کنسول بهش نگاه میکنی؟ اپگیرد کردن و پیشرفت کردن لازمه بازاره پیسی هست. و البته مکزیموم کردن درامد یک شرکت که واجب ترین امره. برای چی یک شرکت باید بیاد دراومدش رو کم کنه؟

کسایی که کنسول ندارن فکر میکنند این شوک ها که رو دسته تهویه شده نمیتونه جای موس و کیبورد رو بگیره ولی سخت در اشتباه اند.من هم قبل از اینکه کنسول بخرم همین فکر رو داشتم ولی الان...
من هنوزم هیچ چیزی جای موس و کیبورد رو نمیگیره. برای بعضی بسبک بازیها مثل ریسینگ و فایتینگ کنترلر رو ترجیح میدم اما برای FPS اصلا کنترلر حرفی برای گفتن جلوی موس و کیبورد نداره.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
کما اینکه من معتقدم دسته خیلی بهتر از موس و کیبورد هست !!! ( FPS )
آره واقعا! من هرروز زجر میکشم که مجبورم موقع بازی دستم رو تکون اضافی بدم و سیستم خودش برای من با یه دکمه Auto Aim نکنه....
نه تروخدا ماوس دستت نگیر به Tennis Elbow مبتلا میشی!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
چه بحث جلبی؟! آخه یکی نیست به اینا بگه:نیست شما همه 8800 ultra رو sli کردین دارین غصه پایین اومدن قیمتش رو میخورین!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
کسایی که کنسول ندارن فکر میکنند این شوک ها که رو دسته تهویه شده نمیتونه جای موس و کیبورد رو بگیره ولی سخت در اشتباه اند.من هم قبل از اینکه کنسول بخرم همین فکر رو داشتم ولی الان...

اینقدر که این " شوک " منو اذیت میکنه ، اون " تهویه " اذیتم نمیکنه !!!

التماس میکنم به آنالوگ نگید شوک :((

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
بي خودي شورش نكن خودم اينارو تست كردم نسخه ي كنسولي گرافيكش خيلي بهتر بود
sp:da
test drive
nfs:carbon
spider man3
اين cod4 هم سايه هاي بازي توي كامپيوتر بهتر كار شده به خاطر همين يه دونه گرافيكش خيلي بهتره:confused:
البته مسلما 8800gtx قدرتش از كنسول بيشتره(البته به شرط داشتن cpu mb ram فوق العاده قوي)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9077&page=6

ViaDown

کاربر سایت
Apr 11, 2007
37
آخه عقل قبول نمیکنه که کنسولی حتی این پلی استیشن 3 از Pc بهتر باشه !!!!

خوب دلیلش اگه یکم فکر کنین میفهمین که همه ی این کنسولها حتی این Ps3 وXbox360 که اینهمه میگینو میشنوین که بهترین و قدرتمندترین کنسولن و بهتر از PC اشتباهه شما یکم فکر کنین همین کنسولارو با PC میسازن همه ی بازیاشونو حتی این Resident Evil 5 با اون گرافیک وحشتناکش همش ابتکاراته PC هستش ولی بدبختانه تو ایران به دلیل اینکه قطعاتو نمیدونم اینجور چیزا به پول بره
میایم سیتمی میخریم که از هر لحاظ تمامی قطعاتش همخونی نداره خوب وقتی ما میایم یه مادربورد Asus میگیریم یا میاییم با اون یه Cpu اینتلنصب میکنیم و یا یاه کارت گرافیکی 8800GTX که خیلی قدرتمندم هست نصب میکنیم نباید انتظار داشته باشیم که بهتر از کنسول باشه چون صطعاتمون از یه نوع چیپ پشتیبانی نمیکنن شما فکر کنین تمامی چیپستایه این PS3 کلا از یه آرمن CPU cell که خود سونی با شرکتایهه دیگه زده همچنین چیپست گرافیکیش از نتوع NVIDIA Geforce 7 هستش خوب دلیله مطابقت چیپستا اینه که شرکتها با یکدیگه همکاری کردن یعنی هر چیپی که تولید میکنن سازگاریه اونو روش تضمین کردن ولی رویه PC هیچوقت شرکت اینتل نمیاد بگه آقا NVIDIA با چیپست من سازگاره هیچوقت چون سیتماییرو که میسازن فقط برایه علیاته اگه بخوایین یه سیستمی بگیرین که واقعا معنی بازی هایه PC رو بفهمین یه سیستمی باید بگیریم که همه ی قطعاتش از یه نوع آرم باشن مثله سیستم Dell کهع GeForce 8 با تمامیه ثطعاتش سازگاره !!!! پس منیشه گفت سیستم ضعیفه دلیله ضعیفیش اینه قطعات نیاز همدیگرو نمیتونن برسونن باهم مچ نیستند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر