Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
باید با استفاده از فیل.تر شکن برید استور خرید رو انجام بدید. تمام
پیشنهاد میکنم اگر گوشی هوشمند یا تبلت دارید اسمارت گلس رو دانلود کن و وی.پی.ان گوشی رو فعال کن و برو تو اسمارت گلس و خریدتو انجام بده.

:|
45$ میخری بعد بازی رو میگیری و بعدش 45 گیگ دانلود میکنی.همین!

ممنون
پول مالیات هم ازمون میگیرن؟
بعد وی پ *ان باید با اکانت سرورش یکی باشه

کسی دوستان تو تهران هست حجم بازی رو به من بده؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
ممنون
پول مالیات هم ازمون میگیرن؟
بعد وی پ *ان باید با اکانت سرورش یکی باشه

کسی دوستان تو تهران هست حجم بازی رو به من بده؟

من فردیس کرجم کسی خواست هر دیتایی که داشته باشم در اختیار دوستان میزارم تا فردا هم دانلود Gears تموم میشه.

امکان جالبی که داره بعد از حدود 12 % میتونید داخل بازی برید و ارجعیت دانلودتون رو انتخاب کنید بین مولتی و کمپین که اول کدوم قسمت رو دانلود کنه که اگر مثل من مولتی واستون ارجعیت داشته باشه اول مولتی رو کامل دانلود میکنه و بعد میره سراغ کمپین!! البته شاید بازی های دیگم این امکان رو داشته باشن ولی من دفعه اول بود که میدیدم.

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دیتا بازی رو با کنسول دانلود میکنین بعد میشه ریخت تو هارد اکسترنال یا مثل ps4 میشه با کامپیوتر هم دانلود کرد ؟
هیچکدام از موارد امکان پذیر نیست عزیز

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
هیچکدام از موارد امکان پذیر نیست عزیز

فرستاده شده از SM-N910Hِ من با Tapatalk

چرا امکان پذیر هست. دیتا با کنسول دانلود میشه بعد میشه کپی کرد رو هارد اکسترنال و به کنسول دیگه انتقال داد.

تنها چیزی که ممکن نیست اینه که پی سی نمیشه نمیشه چیزی دانلود کرد

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
چرا امکان پذیر هست. دیتا با کنسول دانلود میشه بعد میشه کپی کرد رو هارد اکسترنال و به کنسول دیگه انتقال داد.

تنها چیزی که ممکن نیست اینه که پی سی نمیشه نمیشه چیزی دانلود کرد

من تا جایی که امتحان کردم x1 مدیریت دانلود نداره شب ساعت رایگان مثلا بزارم دانلود قطع کنم فرداش از ادامه میاد دانلود یا میاد از اول ؟ :|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من تا جایی که امتحان کردم x1 مدیریت دانلود نداره شب ساعت رایگان مثلا بزارم دانلود قطع کنم فرداش از ادامه میاد دانلود یا میاد از اول ؟ :|

از ادامش میاد.

--
یکم راجب خود بازی صحبت کنین بابا :d هی میام ببینم مردم چی میگن راجب خود بازی می بینم خبری نیست :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
از ادامش میاد.

--
یکم راجب خود بازی صحبت کنین بابا :d هی میام ببینم مردم چی میگن راجب خود بازی می بینم خبری نیست :d
در مورده بازی ! کمپین بازی گرافیک خیلی خوبی داره ! یعنی خیلی ! البته افت فریم هم داره که بعضی جاها اذیت میکنه ! دوست داشتم کمپین گرز 1 رو نمیرفتم اصلا و از همون اول کمپین این بازی رو میرفتم !!
مولتی بازی هم سروراش خوبه ! match-making اش هم خوبه ! فریم 60 لذت مولتی رو چند برابر کرده ! شاتگان بازی یه سری مشکلات داره که به زودی رفعش میکنن با آپدیت !

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
چرا مولتی 60 فریمه ولی کمپین نیست ؟ همه بازیا اینجورین ؟
1-گرافیک تو قسمت مولتی زیاد مهم نیست!همه دنبال سرعت و بازی نرم و روان هستن یعنی فریم بیشتر
2-قسمت 1 رو برعکس کن!گرافیک تو سینگل خیلی مهمه:d

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
منم امروز گیم رو به قیمت مناسب پیداکردم و خریدم ( ۱۸۵ تومن اکبند )
یه کلام بازی فوق العادست:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر