Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
دوست عزیز اگه ممکنه بهم توی پیام خصوصی بگین از کجا خریدین
تو گوگل سرچ کنین (فروش گیفت مایکروسافت)
سایتهایی که گیفت برای فروش گزاشتن یه فایل راهنما هم دارن حتما کامل بخونینش
موقع وارد کردن کد هم باید از قندشکن استفاده کنین
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی جواب سوال من نمی دونست؟
یعنی همتون ویندوز اورجینال دارین!

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تو گوگل سرچ کنین (فروش گیفت مایکروسافت)
سایتهایی که گیفت برای فروش گزاشتن یه فایل راهنما هم دارن حتما کامل بخونینش
موقع وارد کردن کد هم باید از قندشکن استفاده کنین
---------------------------------------------------------------

کسی جواب سوال من نمی دونست؟
یعنی همتون ویندوز اورجینال دارین!

سلام

توی قسمت search ویندوز تایپ کنید: services
اسکرول کنید بیاید پایین یکی از موارد Windows Update هست روی اون دابل کلیک کنید.
تو قسمت startup type گزینه ی Manual رو انتخاب کنید و ok کنید.
حالا مشکل باید برطرف شده باشه

--------------------------------------------------------

دوستان یک موضوع دیگه ای رو توجه کنید این که اگر تو تنظیمات Region ویندوزتون کشور رو India انتخاب کرده باشید قیمت بازی 729 روپیه تقریبا معادل 10 دلار هست. اون طور که از سایت های دیگه خوندم با روش پرداخت با پی پل یا کردیت کارد می تونید بدون مشکل خرید رو انجام بدید فقط اونجایی که اطلاعات کارت و ازتون می خواد باید کشور رو همون هند وارد کنید.

اگر امکانش هست یکی از دوستان که امکان پرداخت به این روش رو داره می خواد بخره با این روش امتحان کنه اگر جواب بده هم برای خودش 20 دلار صرفه جویی می شه هم یه تجربه می شه برای بقیه که سمتش برن یا نه.
قاعدتا اون طور که من خوندم باید جواب بده بدون نیاز به V-P-N. با همین روش ملت کلی ROTR گرفتن فقط با 9 دلار.

پ.ن: الان که چک کردم کلا اکثر کشور ها قیمت بین 10 تا 14 دلار هست

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
جای بحث در مورد کرک و لینک دانلود گروه هایی که تو زمینه کرک بازیها فعالیت میکنن اینجا نیست . بارها گفتیم تو تاپیک اصلی بازی در مورد مشکلات سخت افزاری و کرک و فروشگاه های فروش cdkey و گیم اینجا گفتگو نکنید . هروقت بازی کرک شد میتونید تاپیکش رو تو بخش مشکلات ایجاد کنید و در مورد کرک و مشکلات مربوطه ش صحبت کنید . اگر فکر میکنید زدن تاپیکش ضرورت داره همین حالا هم میتونید تاپیکشو ایجاد کنید . ممنون از همکاریتون ;)

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
از اونجایی که تا بحال استور ویندوز کار نکردم:
1-بازی قفل داره که کرک نمیشه؟
2- میشه از یک اکانت روی دو سیستم استفاده کرد؟ مشکلی چیزی نداره؟

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,198
نام
سبحان
دوستان عزیز کسایی که بازی رو خریدن میتونن از لینک زیر اقدام به دانلود کنن بعد از طریق powershell اقدام به نصب کنن.
توجه کنید که شما باید ویندوز 10 بیلد 1511 داشته باشید واسه نصب بازی

http://tlu.dl.delivery.mp.microsoft...=0hpAqilOb/NVNVN8N+p+kKRd/DOFqnmHUEXxBUshoU8=

حجم دانلود 53 گیگ ناقابل هست که من با این سرعت نفتی فک میکنم 3-4 روزی بشه تا دانلودش کنم:d

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
دوستان عزیز کسایی که بازی رو خریدن میتونن از لینک زیر اقدام به دانلود کنن بعد از طریق powershell اقدام به نصب کنن.

http://tlu.dl.delivery.mp.microsoft...=0hpAqilOb/NVNVN8N+p+kKRd/DOFqnmHUEXxBUshoU8=

حجم دانلود 53 گیگ ناقابل هست که من با این سرعت نفتی فک میکنم 3-4 روزی بشه تا دانلودش کنم:d
مرسی از راهنماییتون
اگه 4G ایرانسل تو منطقتون هست و گوشی یا مودم 4G ساپورت هم دارین می تونین با سرعت ناقابل 6MB/S دانلود داشته باشید

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

سلام
دوست عزیز بی زحمت چند تا سوال داشتم
1.من الان بیلد ویندوزم رو میزنه 10240 که تازه هم آپدیت شده..حالا این بیلد 1511 که میگید رو چطوری باید بهش دست پیدا کنیم؟آیا باید از اول یه ویندوز جدید نصب کنم؟
2.ویندوز را اگر کرک کنم برای خرید بازی از استور و سپس نصب آن مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟
3.دیتای بازی رو از اینجا دانلود کنم مشکلی نداره؟
4.با پاورشل چطوری میشه نصب کرد؟
ممنون میشم همه را جواب بدید@};-@};-

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
1511 میشه بیلد 10586. همون ویندوز آپدیت باید دانلودش کنه که البته کل ستاپ ویندوز رو دانلود میکنه یا از سایت ماکرو فایل iso رو می تونید دانلود کنید. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

تا آپگرید از ویندوز 7/8 مجانی هست از فرصت استفاده کنید. فقط باید یکبار باید win7 رو نصب کنید تا یک فایل لایسنس رو برای کامپیوترتون ایجاد کنه. با این فایل راحت win10 اکتیو میشه.

.Zax

کاربر سایت
Jan 19, 2016
8
نام
LOOSER
1511 میشه بیلد 10586. همون ویندوز آپدیت باید دانلودش کنه که البته کل ستاپ ویندوز رو دانلود میکنه یا از سایت ماکرو فایل iso رو می تونید دانلود کنید. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

تا آپگرید از ویندوز 7/8 مجانی هست از فرصت استفاده کنید. فقط باید یکبار باید win7 رو نصب کنید تا یک فایل لایسنس رو برای کامپیوترتون ایجاد کنه. با این فایل راحت win10 اکتیو میشه.
بعد که ویندوز رو عوض کردیم/فرضا بعد از مهلت رایگان/چطور باز اکتیو کنیم؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
اون موقع رو نمیدونم ولی الان که چند بار ویندوز 10 رو از نو ریختم, آخر نصب که به اینترنت وصل میشه و با اکانت ماکروسافت لاگین میکنم, ویندوز اتوماتیک اکتیو میشه.
همون دفعه اول که با فایل لایسنس win 7 , ویندوز رو اکانتتون اکتیو میکنید مهم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر