Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99
بله میتونی دوست عزیز و فک کنم انگلیسی هم داره فقط باید قند شکن روسی هم داشته باشی

مطمئنید قند شکن می خواد؟ من اپلیکیشن های دیگه رو بدون قند شکن دانلود و نصب کردم مشکلی نبوده. ریجن کامپیوترم هم کلا روی هند هست جدیدا با هند خیلی حال کردم :d

- - -ویرایش - - -

ویندوزم ابیدته

والا تا اون جا که من می دونم ویندوز اگر آپدیت باشه باید همون ورژن 1511 باشه.

به نظرم یه آموزش درست و حسابی و تصویری در مورد استور مایکروسافت و نصب بازیهاش لازمه
حالا این بازی رو میشه بیخیال شد اما Quantom Break رو نمیشه
یه جوونمرد زحمتش رو بکشه
:)

فقط ریمستر از نسخه اول بازی هستش

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

جدی؟؟؟؟؟ ممنون :|
من از اولش فک کردم هر سه نسخه هست :| 6 ماه منتظرش بودم :|
خوب شد فهمیدم پول مفت پاش ندادم :|
بعد یه سوال جسارتا دوستان 30 دلار دادن برای یه ریمستر تکراری؟؟؟؟ باز اگر هر سه بازی بود یه چیزی!

یه مومنی بیاد توضیح بده نسخه انلاک رو از این سایتا بگیریم چطور ری استورش کنیم! این استور هم مسخرشو در آورده!

دوست گلم من صفحه قبل توضیح دادم کامل
پستم رو بخونید متوجه میشید

- - -ویرایش - - -

برای دانلود که کلا با ای پی ایران نمیشه. ولی ip روسیه هم دارم . برای پلی گیم چی؟؟؟
برای پلی مشکلی نیست.شبکه ویندوز 10 همون شبکه Xbox Live هست ظاهرا

دوست گلم من صفحه قبل توضیح دادم کامل
پستم رو بخونید متوجه میشید

- - -ویرایش - - -

برای پلی مشکلی نیست.شبکه ویندوز 10 همون شبکه Xbox Live هست ظاهرا
با کمال احترام پست شما غیر قابل استفاده و درکه! :d
از صفر و مرحله به مرحله باید باشه تا مخاطبی مثل بنده که هیچی کار نکرده در این زمینه متوجه بشه
ممنون

آخرین ویرایش:
دوستانی که انلاینشو بازی کردن لطفا در موردش کمی توضیح بدن؟....ارزش خرید داره یا نه؟ چون من قسمت سوم این بازیو یک مدت خیلی با همین بچه ها توی ایران بازی می کردم و خیلی لذت میبردم.با gnasher کار کردن مثل قسمت سومه یا کلی فرق کرده؟ ( دوستانی که قسمت سوم رو بازی کردن می دونن چی می گم)

آقا دم شما جیز
زدم دانلود شه گیرز با idm حجم فایل appx رو زده 52.75 گیگ درسته؟

در ضمن دوستان من بازی رو با 12 دلار تهیه کردم با ip ایران هم دانلود میشه. هرکی خواست با کمال میل راهنماییش کنیم.
من که بازی رو خریدم ولی اگه میشه بگید برای یکی از دوستان میخوام:d

- - -ویرایش - - -

یک ساعت پیش یک آپدیت منتشر شده برای بازی که مشکل کارت های AMD و Ambient Occlusion رو حل میکنه
حجم آپدیت 97mb

آخرین ویرایش:
دوستانی که انلاینشو بازی کردن لطفا در موردش کمی توضیح بدن؟....ارزش خرید داره یا نه؟ چون من قسمت سوم این بازیو یک مدت خیلی با همین بچه ها توی ایران بازی می کردم و خیلی لذت میبردم.با gnasher کار کردن مثل قسمت سومه یا کلی فرق کرده؟ ( دوستانی که قسمت سوم رو بازی کردن می دونن چی می گم)

مکانیک نشر در تمامی شماره های GEARS به یک صورت بوده در نسخه ULTIMATE EDITION هم به همین ترتیب هست.
...
تاپیک مالتی پلیر PC
Gears of War Ultimate Edition Multiplayer | PC

آقا دم شما جیز
زدم دانلود شه گیرز با idm حجم فایل appx رو زده 52.75 گیگ درسته؟

در ضمن دوستان من بازی رو با 12 دلار تهیه کردم با ip ایران هم دانلود میشه. هرکی خواست با کمال میل راهنماییش کنیم.

دوست عزیز راهنمایی کنی ممنون میشم.من که 110 تومن ناقابل رو فقط دادم گیفت:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or