Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
داداش مگه این میلی چه ایرادی داره؟؟!!
اون موقه ها که ریچ میزدم همه بچه خارجیا به وفور میزدن ، مخصوصا اساسین (همون که از پشت خفت میکنی) خیلی رایج بود و خیلیم حال میداد ، باحال ترین صحنه ای که تو ریچ دیدم اساسین شدن خودم رو هوا بود :d

داستانش کلا با هیلو فرق داره . اینجا طرف Melee بزنه کلا کاراکترت فریز میشه و دیگه کاری نمیتونی بکنی :d اما توی هیلو خیلی حال میداد و اصلا هم اذیت نمیکرد . اینجا کلا بالانس بازی رو به هم زده !
خارجی های آشغال لگ هم ندارن Melee هم میزنن !! تو روحشون خدایی :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
داستانش کلا با هیلو فرق داره . اینجا طرف Melee بزنه کلا کاراکترت فریز میشه و دیگه کاری نمیتونی بکنی :d اما توی هیلو خیلی حال میداد و اصلا هم اذیت نمیکرد . اینجا کلا بالانس بازی رو به هم زده !
خارجی های آشغال لگ هم ندارن Melee هم میزنن !! تو روحشون خدایی :d
البته این اواخر فریز میلی رو نسبت به قبل خیلی کمتر کردن ولی بازم دمیجش زیاده ...

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
من تا یه هفته دیگه بیشتر مهمون لایو نیستم.ولی تو این چند وقتی که بودم ، با لابی گیرز خیلی حال کردم و بهترین تجربه ی لایوم رو با ادم هایی باحال و کار درست مثل cpt rock , cpt hot creazy , و یکی دو نفر دیگه داشتم.امیدوارم همیشه در کنار هم خوش باشید و همینطور به دوستیتون ادامه بدید..چاکر همه :)
البته شاید بعد ها برگردم لایو ولی فعلا استراحت.
دانیال جون واقعا ناراحت شدم داری میری تو این مدتی که گرز بازی کردیم خیلی خیلی خوش گذشت playerهای خوبی مثل خودت واسه gears غنیمت هستند,زود برگرد >:d<

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دانیال جون واقعا ناراحت شدم داری میری تو این مدتی که گرز بازی کردیم خیلی خیلی خوش گذشت playerهای خوبی مثل خودت واسه gears غنیمت هستند,زود برگرد ...>:d<
.
........من چاکرتم مسعود جان.به خدا خاکی تر از شما گیرز بازها،من تو هیچ لابی دیگه ای ندیدم.اصلا یکی از دلایلی که من گیرز بازی میکردم این بود که تو لابی شما باشم.و گرنه با خارجی ها که حال نمیداد.درسته که تعداد شما گیرز بازها کمه،ولی معرفتتون یه دریاست.به امید دیدار دوباره.
خدانگهدار>:d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من الان بخوام این بازیرو آنلاین بزنم باید راحل زیر رو برم!
1-خرید اکانت گلد
2-خرید 800 پوینت مایکروسافت
3-خرید بازی بصورت برنر مکس
الان من همینو برم تمومه!!!؟؟یه وقت بن نشیم!!من تا حالا توی لایو آنلاین بازی نکردم!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من الان بخوام این بازیرو آنلاین بزنم باید راحل زیر رو برم!
1-خرید اکانت گلد
2-خرید 800 پوینت مایکروسافت
3-خرید بازی بصورت برنر مکس
الان من همینو برم تمومه!!!؟؟یه وقت بن نشیم!!من تا حالا توی لایو آنلاین بازی نکردم!
خرید اکانت گلد و سپس خرید بازی بصورت برنر مکس و تمام ... ۸۰۰ تا نمی خواد . بعضی بازیا ۸۰۰ تا می خواد : تو پست اول این تاپیک : خرید online pass بازی برای شما (پست اول خوانده شود) نوشته شده ...

یه تغییر دیگه تو بازی هم فریز smoke تقریبا صفر شده

آخرین ویرایش:

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان یه سوال
من الان دیسک بازی را با abgx چک کردم. xex unverified میده. آیا برای لایو مشکل داره یا نه ؟! ssv2 trusted هستش . برنرمکس هم هست .
با تشکر

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
سلامى دوباره من haven دانلود كردم ولى وارد بازى ميشم ارور ميده دوباره دانلود كن رو اعصابمه جكار كنم؟؟؟؟؟؟

الان کلا دانلود و اینا نکن به خاطر مشکلات لایو بوده حتما ارورش یکی 2 روز صبر کن بعد باز امتحان کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر