Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
واقعا توهین آمیز بود این دی ال سی و کلا این جاجمنت ! کاملا مشخصه که این بازی فقط واسه این اومده که آخر نسلی دیگه تا می تونه از اسم گرز پول بکشه بیرون ! ۱۰۰۰ پوینت در برابر ۳ مپ !!! با این وضعی هم که گفته شده که کلا ۶ تا مپ با دی ال سی پولی قراره بیاد پس حتما یک دی ال سی دیگه با ۳ مپ دیگه و ۱۰۰۰ پوینت !!! بعدا خواهد اومد ! اگه الان برگردم به اوایل هرگز سیزن پسش رو نمی گرفتم ...
حالا می فهمم چرا کلیف جدا شد ...
اعترااااااض دارم کجااااااااااااااست اون گرز هاردکور یه نگاهییییی به دوروبرتون بندازید:d خیلی باحالن PCF رو میگم اصل نوب بازی تو این مد جدیدس اخه اینم شد مد یا اون بلاد درایوو مثل شلوار کردی گشاد کردن که چی!!؟؟ چرا وقتی محبوب ترین اسلحه بازی gnasher هست انقدر دوست دارن رو این اسلحه های تخمی تخیلی مانور بدن,فکر کنم تو dlc بعدی شاتگانو حذف کنن یا اسم بازی رو بزارن Bulletstorm Of War.اسکیناشم خیلی مسخرست همش انگاری مهتابی ریسه وصله بهشون مثل اینکه میخان برن halloween یه دونه اسکین نظامی نداره اینم شد گرز ریدن با این بازی ساختنشون اون یه زره امیدی که به این گرز داشتم از بین رفت شاید برم کال اف باز بشم!

آخرین ویرایش:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
اعترااااااض دارم کجااااااااااااااست اون گرز هاردکور یه نگاهییییی به دوروبرتون بندازید:d خیلی باحالن PCF رو میگم اصل نوب بازی تو این مد جدیدس اخه اینم شد مد یا اون بلاد درایوو مثل شلوار کردی گشاد کردن که چی!!؟؟ چرا وقتی محبوب ترین اسلحه بازی gnasher هست انقدر دوست دارن رو این اسلحه های تخمی تخیلی مانور بدن,فکر کنم تو dlc بعدی شاتگانو حذف کنن یا اسم بازی رو بزارن Bulletstorm Of War.اسکیناشم خیلی مسخرست همش انگاری مهتابی ریسه وصله بهشون مثل اینکه میخان برن halloween یه دونه اسکین نظامی نداره اینم شد گرز ریدن با این بازی ساختنشون اون یه زره امیدی که به این گرز داشتم از بین رفت شاید برم کال اف باز بشم!

داش مسعود اینقدر داغ نکن(شیرت خشک میشه)
دایورت کن به لفتت /مثل این :-q

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
Gears of War: Judgment MAXIM DLC – “Dreadnought” Available soon! | Epic Games Community

dreadnought_action_shot.jpg

یه dlc دیگه داره واسه جاجمنت میاد!

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
بازم DLC جدید با طعم chekout,این DLC جدید Lost Relics نام داره و 3 تا مپ جدید Lost City, Museum, and Ward,
و باز سازی مپ معروف گیرز 3
Checkout
که امید وارم مثل bload drive خرابش نکرده باشن با چندتا ارمور اسکین جدید و یک مد جدید به نام
Breakthrough
برای gears of war
Judgment در ماه june معرفی شد.

09301320982474918371.jpg
14298868743694388869.jpg
41538146479213492026.jpg
28811177526143781335.jpg
45509213944040459520.jpg

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خدا کنه رایگان باشه [-o<
دلم واسه گیرز و بچه های گیرز تنگ شده.بعد امتحان ها حتما میام.(البته اگه مپ ها رایگان باشه).لعنت بهشون.اخر نسلی رایگان کنن.هم گلد رو.هم dlc ها رو.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر