GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
خب تیم ما هم مشخص شد
خب خدارو شکر تیم شما هم جمع شد چون جاتون خالی بود فکر کنم تیمتون تو تورنومنت قبلی دوم یا سوم شد
به خاطر یکسری تهدیدات اسم تیم عوض شد:d
عزیزم تهدیدت نکردم فقط گفتم داری زیاد خوشمزه بازی در میاری نمیخوام مثل تورنومنت قبلی یه چیز بهت بگم بهت بر بخوره.. و اینکه میخوایم دور هم خوش باشیم بگیم بخندیم اصلا دل خوری پیش نیاد .. پس حواستو جمع کن چون این سری با مسخره بازی توهین یا هر چیزی دیگه خیلی جدی برخورد میشه ..... امیدوارم تیمتون مثل تورنومنت قبلی خوب بازی کنه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مپ Blood Drive رو هم اضافه کنید

---------- نوشته در 12:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

یک چیزی رو هم یادم رفت بگم
اعضای تیم ما فقط 9شب به بعد میتونن حاضر شن
لطفا 24 ساعت قبل از بازی ساعت بازی ها رو اعلام کنید که اگه مشکلی بود بشه هماهنگ کرد
ممنون از زحماتتون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
در مورد زمان مسابقه بستگی به تعداد تیم های شرکت کننده داره هرچقدر تیم ها بیشتر باشه بیشتر طول میکشه ولی تو تورنومنت مشابه که برای gearz 2 برگزار کردیم 1 هفته طول کشید
هنوز تعداد تیم ها مشخص نیست تا برنامه مسابقات تنظیم شه ...دلیل صبرمون هم اینه که حیفه این بازی فقط 5 6 تیم توش شرکت کنن میخوایم تعداد بیشتر شه

با تشکر از دوستان صیور

حالا به نظرت ۱۸ ام تا ۲۳ ام مسابقه ای خواهد بود ؟! یعنی من که اون تاریخ ها نیستم نمی تونم شرکت کنم یا ... ؟!

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مپ Blood Drive رو هم اضافه کنید

---------- نوشته در 12:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

یک چیزی رو هم یادم رفت بگم
اعضای تیم ما فقط 9شب به بعد میتونن حاضر شن
لطفا 24 ساعت قبل از بازی ساعت بازی ها رو اعلام کنید که اگه مشکلی بود بشه هماهنگ کرد
ممنون از زحماتتون

در مورد مپ اگه دوستان تقاضا کنن چشم اضافه میکنیم ولی اصلا قابل مقایسه با blood drive شماره 2 نیست blood drive شماره 2 یه دنیا بود واقعا مپش حرف نداشت تو شماره 3 انگار فقط یه ماکت از این مپ رو طراحی کردن من به شخصه اصلا خوشم نیومد

در مورد زمان بازیا ما باید یه جور تنظیم کنیم که تو کمترین زمان ترافیک اینترنت باشه تا دوستان دچار لگ نشن ولی ساعت 6 بعد از ظهر و 9 شب زمان خوبیه با دوستان مشورت میکنیم و بهترین زمان رو انتخاب میکنیم

یه مسئله دیگه که چند وقت هست متوجه شدم اینه که واقعا افراد مدعی تو gears of war 3 زیاد شده ماشالاه بازار کری خونی و کل کل هم حسابی گرمه.... ولی از وقتی که اسم این تورنومنت اومده ازشون خبری نیست یا دوست ندارن شرکت کنن من نمیدونم رو چه حسابی خودشون رو مدعی میدونن اره زدن حرف مفته ولی کو عمل؟؟؟؟؟؟؟؟ از این دسته دوستان تقاضا دارم که بیان وسط ببینیم چی تو بساط دارن چون اینجا دیگه فقط حرفو کری ملاک نیست خبریم از bot نیست اینجا بازی مهمه باید با بازیت خودتو ثابت کنی نه با حرف مفت پس اگه مردشی بیا... نیستی برو عقب بشین سر جات حرفم نزن.... صد رحمت به بچه های gears 2 که حده اقل با بازیشون حرف میزدن نه حرف مفت....
جا داره از همه بچه هایی که ثبت نام کردن تشکر کنم بهشون این قول رو میدم که این مسابقات تو بهترین شرایط و به طور برابر برگزار شه ..از همتون ممنونم

---------- نوشته در 01:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:20 AM ارسال شده بود ----------

حالا به نظرت ۱۸ ام تا ۲۳ ام مسابقه ای خواهد بود ؟! یعنی من که اون تاریخ ها نیستم نمی تونم شرکت کنم یا ... ؟!
والا اینجور که معلومه تا جمعه بیشتر مهلت ثبت نام نیست تیما جمع میشن و زمان مسابقات معلوم میشه ولی این فرصت رو به دوستان میدیم 1 یا 2 روز با هم تیمی هاشون تمرین کنن و باهم مچ بشن انشالاه زمان مسابقه به تاریخی که شما گفتین نمیخوره ما هرکاری از دستمون بر بیاد میکنیم

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ميخواستم يك حقيقتي رو از تورنومنت قبل بگم
نميدونم نويد گفته يا نه
بازي با تيم mmd slash رو من بازي نكردم پروفايلمو دادم به نويد(navid of war) اون به جاي من بازي كرد
فكر كنم عرفان هاست بود تو لابي من به نويد زنگ زدم اونم تلفن رو گذاشت كنار headset من حرف زدم تا همه فكر كنن منم دارم بازي ميكنم
دليل بازي نكردنمم اين بود كه جايي دعوت بوديم خونه نبودم
در كل بسي خنديديم اون زمان

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اخه ببین بیشتره اوان تو بازیسنتر عضو نیستن

---------- نوشته در 12:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

نميدونم نويد گفته يا نه
بازي با تيم mmd slash رو من بازي نكردم پروفايلمو دادم به نويد(navid of war) اون به جاي من بازي كرد
فكر كنم عرفان هاست بود تو لابي من به نويد زنگ زدم اونم تلفن رو گذاشت كنار headset من حرف زدم تا همه فكر كنن منم دارم بازي ميكنم
نوید اف وارو من یادمه بنظرم بازیش خیالی شاخ بود erfan90 میگی اره؟

King.Ardalan

کاربر سایت
May 26, 2009
81
نام
اردلان
نميدونم نويد گفته يا نه
کسی که این نقشه رو کشیده بود خیلی آدم خفنی بود :dحالا کار ندارم کی بود:d

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
نميدونم نويد گفته يا نه
تخلف خیلی زیرکانه ای بوده من خودم شنیدم حسابی خندیدم ولی این سری از این خبرا نیست یه سری *****ها گذاشتیم که دیگه کسی تقلب نکنه این سری از این هوس ها نکنی که خودتو تیمت حذف میشین ..
اخه ببین بیشتره اوان تو بازیسنتر عضو نیستن
خیر.. تو xbl حسابی اطلاع رسانی شده همه هم خبر دارن همین کاربرای جدید که میبینی عضو شدن پست دادن عضو نبودن پیام xbl مارو گرفتن و اومدن اینجا ثبت نام تمام ادمایی که باید بدونن بهشون اطلاع رسانی شده

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
داداش بیا تو فرندای من تو لایو به اوناهم بده را این جندالاه هم بازیش خوبه بد نیست اما بروبچ جدید لایو عین اون قدیمیا نیستن میدونی مثلا منو عرفانو و نویدو با naz2shr خیلی حال میکردیم با گیرز 2

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 AM ارسال شده بود ----------

من چرا تورو یادم نمیاد گیمرتگ قدیمیت چی بود؟ اق مدیر تایپک به دوستام دادم مسیجو درمورد تورنومنت

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوست عزيز من از اين تورنمنت به دليلي مشغله كاري زياد اين روزاي من انصراف ميدم خيلي دوست داشتم همراهتون باشم ولي شرمنده
pro gamer1980

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر