GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
سلام به عارف عزيز. حق باشماست. البته مي‌شه ساعت رو جوري تنظيم كرد كه هم اونا بتونن بازي كنن هم ما. اما من كلّا به دلايلي كه مطرح شد از داشتن هم‌تيمي خارجي منصرف شدم. /:)

اگه با خارجی ها مسابقه بدیم نیمیفهمن و از lancer استفاده میکنند

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,265
تمامی دوستان باید تا فردا شب اعضا و نام تیمشونو اعلام کنند...
UPDATE:
اخرین مهلت تا جمعه ساعت ۲۱

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
دوستان من خوره آنلاين اين شاهكار هستم هر موقع كه بگيد پايه تون هستم كه باتون بازي كنم اگه ميشه من هم اضافه كنيد
pro gamer1980

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
یه سوال کلیدی : مسابقات تا چه تاریخی خواهد بود؟!! میشه برنامه ای از زمان مسابقات بزاری؟!
در مورد زمان مسابقه بستگی به تعداد تیم های شرکت کننده داره هرچقدر تیم ها بیشتر باشه بیشتر طول میکشه ولی تو تورنومنت مشابه که برای gearz 2 برگزار کردیم 1 هفته طول کشید
هنوز تعداد تیم ها مشخص نیست تا برنامه مسابقات تنظیم شه ...دلیل صبرمون هم اینه که حیفه این بازی فقط 5 6 تیم توش شرکت کنن میخوایم تعداد بیشتر شه

با تشکر از دوستان صیور

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا یارانه هارو کی میدن؟ اخه بابام گفت این یارانه هارو همشو میده بم لنزمو درست کنم چون پیروز برام گوشی خرید گفت یارنه ها برا لنزو و اپدیت راستی همین پس فردا من میام gears of war3 من تو یک کلن میخوام برم بنام BTP 12 نفرن خوبه

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
داداش بین المللی باشه که 3 تا از این خارجی با پینگ 20 نابود میکنن ما ایرانی هاذرد

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

دوستان کلن BTP هم تو لایو بم گفتن میخوان بیان 12 نفرن چکار کنم؟

همونطور که مهرداد گفت میتون همشون شرکت کنن و به 2تا تیم btp A&B تقسیم بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر