GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

gears-of-war-3-wallpaper-13.jpg

درود به دوستان عزیز

طبق روال معمول هرسال این بارهم به اصرار دوستان تصمیم گرفتیم برای شماره ی سوم این بازی محبوب هم یک تورنومنتی برگذار کنیم با پلیرهای جدید این شماره که در نسخه های پیشین نبودن اشنا و یک مسابقه داشته باشیم لازم به ذکر هست که با توجه به تجربیاتی که در تورنومنت های قبلی به دست آوردیم میخواستیم محدودیت سنی قرار بدیم چون یه سری از پلیر های کم سن واقعا جو مسابقات رو تخت شعاع قرار دادن ولی دیدیم که اینجوری یکم کم لطفی به یه سری از پلیر های کم سن میشه که واقعا بچه های خوبی هستن و نسبت به سنشون درک شعور خیلی بالاتری دارن پس محدودیت سنی رو کنسل کردیم ولی تذکر جدی به افرادی میدیم که به هیچ وجه جو رو خراب نکن چون بلافاصله از مسابقه اخراج میشن ...تمام شرایط و قوانین برای همه یکسان هست چیزی به عنوان اعتراض وجود نداره پس کسی اعتراض نکنه با اگر موردی خلاف این قضیه بهش ثابت شد فقط میتونه با تیم داور اون مسابقه در میون بزاره.
بهترین تیم رو برای خودتون انتخاب کنین چون بعدا امکان تعویض یا تغییر تیم نیست و همینطور اگه کسی از هم تیمی هاتون موقع مسابقه نیومد باید 3 نفره بازی کنین ولی اگر بازیکن تاخیر داشت کاپیتان تیم با داور هماهنگ میکنه و داور مساله رو با تیم مقابل در میون میزاره اگه تیم مقابل موافقت کرد داور مسابقه بازی رو نگه میداره تا بازیکن مورد نظر بیاد و اما بحث لگ .....بهترین هاست ها برای مسابقه انتخاب میشه در صورتی لگ برای بیش از 4 نفر بیشتر بود دوستان میتونن اعتراض کنن ولی اگه یه نفر یا 2 نفر بگه من لگ دارم این موجه نیست و بازی ادامه پیدا میکنه در ضمن تو این تورنومنت برای تنوع از تیم ها میخوایم که برای تیمشون اسم انتخاب کنن اونایی که کلن دارن که از اسمه کلنشون اونایی که ندارن میتونن انتخاب کنن اسم تیم ما هم میشه old school ver 2.0 یا united of old &new school , یک سری قوانین و مقرراتی جدید به تاپیک اضافه میشه و به مرور زمان اپدیت میشه از دوستان فعلا خواشمندم گیمر تگ خودشونو با تیم مورد نظر قرار بدن.

برنامه بازیها

اگر مشکلی با زمان و روز بازی ها داشتید هرچه زودتر اعلام کنید

بازیساعتروز
PILL4GERS - HAYABUSA9:30چهارشنبه
SPARTA - THE BEGINNERS10چهارشنبه
BROTHERS TO THE END - THE BEGINNERS9:30پنجشنبه
BLACK TENSIONX - SPARTA10پنجشنبه
GEARS CONSCRIPT - HAYABUSA9:30جمعه
BROTHERS TO THE END - BLACK TENSIONX10جمعه
PILL4GERS - GEARS CONSCRIPT9:30شنبه
SPARTA - HAYABUSA10شنبه
THE BEGINNERS - BLACK TENSIONX9:30یکشنبه
BROTHERS TO THE END - PILL4GERS10یکشنبه
SPARTA - GEARS CONSCRIPT9:30دوشنبه
HAYABUSA - THE BEGINNERS10دوشنبه
BLACK TENSIONX - PILL4GERS9:30سه شنبه
SPARTA - BROTHERS TO THE END10سه شنبه
GEARS CONSCRIPT - THE BEGINNERS9:30چهارشنبه

MODE : TEAM DEATHMATCH

4VERSUS4

ROUND : 3

DURATION TIME : 5MINUTES

RESPAWNS ALLOTTED : 20

Bleed Out Time : 10SEC

(All weapons : cycle+(NO BOOMSHOT

: MAPS

OLDTOWN - TRENCHES - CHECKOUT - HOTEL

تذکر:

میتوانیم از SAWED-OFF SHOTGUN استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از LANCER استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از HAMMERBURST استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از RETRO LANCER استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از Melee استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از CHAINSAW استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از BOOMSHOT استفاده کنیم؟ خیر
میتوانیم از GORGON PISTOL استفاده کنیم؟ خیر

*کلیه WEAPONS ها به غیر از اینایی که اشاره شد ازاد است.*

HOSTS : SLYTANICX - ERFAN90

سرپرست و برنامه ریز : PiLL4geR Ve5tal

TEAM 1 :
HAYABUSA

MEMBERS :

soroush sj - X fieNd rYu IXi - Talkyocean255 - cow07

TEAM 2 : PiLL4geRs

MEMBERS :

PiLL4geR Ve5tal - F4nta5Y L4GooN - PiLL4geR WarD3n - ArTaXeRxSeS

TEAM 3 : SPARTA

MEMBERS :

GOD OF GODS lll - RMP7 CRISOM4KOS - GOD 0F HUN7ER M - RMP7 INFAMOUS

TEAM 4: Brothers TO the end

MEMBERS :

jondollah - cpt rock 0098 - Cpt Hot Creazy - Cpt M3RCENARY

TEAM 5: Beginners

MEMBERS:

roshan gh- omided --Mr FORTY SEVEN

TEAM 6 : Gears Conscript

MEMBERS:

M F 6 O W - EHsAN Ardent -HeX I ToXiC -Iman Khfan

PLAYERS :

SlyTanicX
Sh4dOw D4NCER X
Sh4dOw HuN7eR X
SH4dow Ris3r X

Sh4dOw rider X
xXHALO RiNgSXx
ArTaXeRxSeS
faro5

faster man3
CPT M3RCENARY

Ninja Reza
hamed3000
Sh4dOw CuT7eR X

XIvampireIX
imanax
GOD OF GODS lll

roshan gh
OMID3D
Soroush sj
Jondollah

PiLL4geR Ve5tal

PiLL4geR Ra5cal
X fieNd rYu IXi
SamFish3r707

r0te1l
RMP7 INFAMOUS
GOD 0F HUN7ER M
RMP7 CRISOM4KOS
soheil123321

Talkyocean255
sinesookhte
MDGameDesigner
M4zHaI2 FasHisT

...

pre tournament :
Xbox Live Tournament : Gears of War
Gears of war 2 the final battle tournament
GEARS OF WAR 3 BETA MULTIPLAYER
Gears Of War 2 XBL Tournament - انجمن های بازی‌نما

BAN PLAYERS :
AREFxTHExKILLER

*UPDATE SOON*
...

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ممنون مهرداد جان اطلاعاتی که دادی عالی بود واقعا خوبه که میبینم که از سری قبل همه چی یادته چه مسائلی به وجود اومد و این سری ازشون پیشگیری کردی... امیدوارم مسابقات تو سطح خیلی بالا و عادلانه برگزار شه خیلی دوست داشتم که الان حسین و نوید هم بودن ولی حالا بنا به دلایلی نیستن جاشون تو تیم واقعا خالیه :(.ولی خب امین و اشکان که از بچه های کلن خود من هستن چیزی کم ندارن ....امیدوارم همه دوستان شرکت کنن و یه مسابقات تو سطح بالا داشته باشیم پس توصیه من به دوستان اینه که با تمام قدرت و با بهترین تیم بیان ..........

xXHALO RiNgSXx

کاربر سایت
Jun 27, 2012
4
نام
Mehrbod
ممنون مهرداد جان برای زحمتی که کشیدی برای تاپیک. امیدوارم همه ی بچه های لایو به یکدیگر احترام متقابل بزارن تا مسابقات در جو کاملا سالم و بدون هیچگونه حاشیه و بچه بازی برگزار بشه...پس بچه ها نهایت همکاری را بکنن...

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
مهرداد اینو دیدم یاد تورنومنت GeOW 1 خودمون افتادم ! چه قدر زود میگذره :|
بیا تاپیکش هم پیدا کردم ! :D

[h=1][URL="http://forum.bazicenter.com/thread23014/?highlight=gears+of+war"]Xbox Live Tournament : Gears of War[/URL][/h]

اون مسابقات یادمه مشکلاتی هم داشت اما خب واقعا حال داد دور همی بازی میکردیم ...

در رابطه با تورنومنت GeOW 3 که خب زننده ی این تاپیک یعنی مهرداد با توجه به اینکه چهار سالی هست که میشناسمش یکی از بهترین پلیر ها چه از لحاظ اخلاق و چه از لحاظ Skill به حساب میاد .
اینارو گفتم که دوستان از وضعیت برگزاری این مسابقات خیالشون راحت باشه .
حالا من که خودم شخصا افتخار اینو ندارم در کنار دوستان باشم اما ایشاالله بعد از این مسابقات اگه بشه یک تورنومنت GeOW 1 میزاریم اونجا جبران میکنیم ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
با توجه به اینکه چهار سالی هست که میشناسمش یکی از بهترین پلیر ها چه از لحاظ اخلاق و چه از لحاظ Skill به حساب میاد .

من به شخصه بهترین پلیری که دیدم مهرداد بوده . لعنتی مو لا درزش نمیره :d با توجه به اینکه بهترین هستش البته به نظر من کوچکترین ادعایی هم نداره خیلی فروتنه :d بعد از مهرداد هم حسین خیلی خفنه . جاش خیلی خالیه
کلا اینکه مسابقه ی خوبی را آرزومندیم و اینکه انشاالله اتفاقات GeOW2 تکرار نشه !
:d

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
من به شخصه بهترین پلیری که دیدم مهرداد بوده . لعنتی مو لا درزش نمیره :d با توجه به اینکه بهترین هستش البته به نظر من کوچکترین ادعایی هم نداره خیلی فروتنه :d بعد از مهرداد هم حسین خیلی خفنه . جاش خیلی خالیه
کلا اینکه مسابقه ی خوبی را آرزومندیم و اینکه انشاالله اتفاقات GeOW2 تکرار نشه !
:d
مردک تو شرکت نمیکنی؟؟؟؟؟:D
در توانایی های مهرداد هیچ شکی نیست :D منکرش لعنت :D ولی لامصب این gears 3 اصلا جذابیت 2 رو نداشت باعث خیلی از جمله خودم مهرداد و بقیه بچه های قدیمی کنار بکشیم از اون از اون سرچ نکردنو لگ حرکتیش ...شاهکار دیگش bot کشتن تو quick match دادن رنک کوفت زهره مار با bot کشتن بود همینه که الان ادمایی میبینیم که تو روحشون پلیر خارجی نزدن ولی با رنکای رنگارنگ تو بازیها میبینیشون یادش بخیر gears 2 از این برنامه ها نبود ...خلاصه اگه مسئله همین bot کشتن نبود و یه سرور درست حسابی داشت یا اصلا مثل gears 2 بود خیی بهتر بود
حالا نمیخوام بحث انالیز بازی راه بندازم :D ولی مطمئنم مسابقات خیلی جذاب میشهb-)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب بازیم که خوبه اونو خودمم میدونم!(:d)متاسفانه هدست ندارم و اینترنتم نویس گرفته که لگ میزنه فضایی!بعدم دسته ایکس باکسم فرسوده شده خاموش میشه یهو!:d(خصوصا اگر دستم بخوره به جای باطریش:|)

Sh4dOw RiS3RX

کاربر سایت
Jun 27, 2012
3
نام
Amin
ba tashakor az mehrdad aziz vase in tournamenti ke gozashte omidvaram betunim tu old school Khoob amal konim ba inke jaye un 2 ta player tupeshuno nemishe por kard vali sayemuno mikonim az in ja ja dare az leader clan Sh4dOw yani mehran(Sh4dOw D4nCeR) TASHAKOR KONIM KE MESE MEHRDAD AZ PLAYERA 1 GOW1&2&3 HASt tashakor konam

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
منم که یسری با دوستان بودم و بازی میکردم ولی به خاطر مشغله کاری و درسی کشیدم کنار !
حالا تا یه 1 هفته دیگه هستم ! دوستان اگه منو بشناسن و حسین جون هم فکر کنم بشناسه با هم بعضی موقع ها میرفتیم ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر