Gears of War 3 - Spoilers Thread (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

بااااااااااااااااا بخدا هیچی از بازی لو نرفته کاملا سر کار بودید.

من خودم بحاطر برخی از دوستان جدا دیگه دست به بازی نزدم. صبر میکنم نسخه اورج رو میگیرم و انلاین چیلیپی حال میکنیم:دی

نمی دونم چرا ولی هر کاری میکنم نمی فهمم چرا اپیک این قدر بی سلیقه ست ، شایدم من بی سلیقه ام :d
در هر صورت به رنگ های تیره و کدر و میحط های تاریک خیلی علاقه داره :d

اون ویدوی offscreen که چند وقت پیش لیک شده بود یادتونه ؟؟؟ بنظرم اون خیلی کنتراستش عالی بود :

بنده ویدیو اخر بازی رودیدم هر کاری خواست ببیته اخرش چی میشه اسپویلر زیر رو بخونه هر کی هم نمیخواد نخوونه(زورکی نیس):

"دام" و "ژنرال پرسکات" میمیرن.............البته مثه اینکه ملکه هم به هلاکت رسید.....در اخر یه فرکانسی اشعه ای چیزی از یه دستگاهی منعکس می کنن که همه لوکاستا و لمبنتا وسط مبارزه یهو می افتن زمین و میمیرن و نژاد بشر پیروز میشه......
اخرش هم انیا دست مارکوس رو می گیره و در کنار هم ساحلو نگاه می کنن:d

در کل اصلا در اون حدی که باید پایان زیبایی داشته باشه نداشت به نظر من.......تو همچین سبک حماسی پایان هیلو ریچ خارق العاده بود ....

.
.
.

آخرین ویرایش:
ای بـــابــــا، جـــدا آخرش همین بود ؟! :-l
هرچقدر سعی کردم اسپویلر رو بــاز نکنم نشـــد، البته زیادم مهم نیست ما که از اولش هم برای آنلاینش بازی میکردیم :-l:d
...
شرط رو باخــــتیم...

ویرایش:
الان ویدئو ِ ending رو دیدم، مارکوس بدونِ دستمال سر چه خنــــــــدس :-l

آخرین ویرایش:
منم ویدئو Ending رو دیدم, ای بر نفس اماره لعنت :دی, البته دقیقاً میدونستم آخرش چی میشه (حس ششم و اینا :دی) واسه همین زیاد جذابیت نداشت !

مارکوس بدونِ دستمال سر چه خنــــــــدس
نه باو اتفاقاً عین راک شده :دی

28829123561295419748.png

دوستان یسری عکس از مپ مولتی گرفتم ببینید بگرخین :d

خدایش ue3 زیر رو رو کردن :d

دوستان یه عکس از ATC one chapter 3 میزارم فقط امید وارم سکته نزنین :d
11706481718141097472.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or