Gears of War 3 - Spoilers Thread (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

با این که نسخه ی لیک شده گفته می شه کامل نیست ولی باز هم نورپردازی خیره کنندس .
واقعا اپیک فوق العاده کار کرده . اما از اون هم مهم تر که من توی پیشرفت گیم پلی دیدم که سرعت بسیار بیشتر شده و مراحل وسیع تر هستند .
بسیار عالی بود .

توجه به جزییات تو بازی بیداد میکنه ، الان تو این عکس به محیط ، درخت و شاخ برگش دقت کنید :
حالا موقع زوم کردن رو همون درخت کیفیت محیط رو نگاه کنید :
تکنیک های motin blur و depth of feild هم که در بالاترین سطح ممکن بکار رفتن :
draw distanc هم که ....::d

اینم یسری تصاویر واسه دوستانی که تو ingame بودن کات سین ها شک دارن ، تصاویر بالایی مربوط به کات سین و پایینی از گیم پلی :

به این تصویر نگاه کنید :

حالا تو حالت زوم مقایسه کنید :

البته هنوز مشخص نیست که تمام کات سین ها ingame باشن یا نه ولی مطمئنن تا اینجای کار بیشتر کات سین ها بصورت کاملاً ریل تام و هم زمان رندر میشن .

اینم یسری تصاویر واسه دوستانی که تو ingame بودن کات سین ها شک دارن ، تصاویر بالایی مربوط به کات سین و پایینی از گیم پلی :

به این تصویر نگاه کنید :

حالا تو حالت زوم مقایسه کنید :

البته هنوز مشخص نیست که تمام کات سین ها ingame باشن یا نه ولی مطمئنن تا اینجای کار بیشتر کات سین ها بصورت کاملاً ریل تام و هم زمان رندر میشن .
مگه DVD 9 چقدر جا داره 90 دقیقه کات سین پری رندر توش بزارند ؟

مگه DVD 9 چقدر جا داره 90 دقیقه کات سین پری رندر توش بزارند ؟

فک نمی کنم ازی این لحاظ مشکلی باشه چون تو شماره های قبلی هم تا اونجایی که من میدونم کات سین هاش Pre-Rendered بود.

کلاً یکی از دلایل استفاده از کات سین های Pre-Rendered بالا بردن کیفیت تصاویری هست که قرار مخاطب ببینه ، چون اصولاً تو کات سین های ingame تمام تصاویر به صورت همزمان توسط خود انجین رندر میشه و این مورد مستلزم قدرت و کیفیت انجین در ساخت افکت های مختلف ، مدلینگ و .... است.

مثلاً این تصاویر Pre-Rendered هستن :

• Like
Reactions: Panther_X
دوستانی که بازی کردن اسلحه های جدید چه جورینئد؟
محیط ها برزخی اند یا اینکه توی جاهای سرسبز هم بازی وجود داره؟
مثل گیرز 1 بیشتر تو محیط های بازه یا مثل گیرز 2 توی محیط های بسته؟

سلام دوستان من دستگامjtagهست امروزgow3 به دستم رسید.باید بگم بایه شاهکار بی چون و چرا روبرو هستیم.هرچند نصخه کامل نیست چون بعضی جاهاش هنوز اثرطراحی 3بهدی و افت فرم وبعضی جاها دیالوگاش یا جامیمونه یا اصلا حرف نمیزنند.از داستانش نمیگم ولی خود بازی پیشرفت فوق بالایی داره مبارزاتش نفس گیرترشده. طراحی محیط غیرقابل باورشده.من تو هیچ دمویی ازش این مراحل زیباروندیده بودم .خلاصه بهترین بازی عمرمه

سلام دوستان من دستگامjtagهست امروزgow3 به دستم رسید.باید بگم بایه شاهکار بی چون و چرا روبرو هستیم.هرچند نصخه کامل نیست چون بعضی جاهاش هنوز اثرطراحی 3بهدی و افت فرم وبعضی جاها دیالوگاش یا جامیمونه یا اصلا حرف نمیزنند.از داستانش نمیگم ولی خود بازی پیشرفت فوق بالایی داره مبارزاتش نفس گیرترشده. طراحی محیط غیرقابل باورشده.من تو هیچ دمویی ازش این مراحل زیباروندیده بودم .خلاصه بهترین بازی عمرمه

دمت گرم ببین چند مورد چک کن بیا توضیح بده :

1- sens بازی تغییر کرده ؟؟؟ یا هنوز همون سه حالت low ، medium ، High هست؟؟؟

2- گرافیک بازی نسبت به بازی های دیگه چطوره ؟؟؟ اگه بخوای بهش امتیاز بدی چند میدی ؟؟

3- گیم پلی نسبت به شماره های قبل تغییر کرده ؟؟؟

به اون مرحله E3 2010 رسیدی ؟؟؟ اون تو شبِ یا تو روز ؟؟؟؟

دمت گرم ببین چند مورد چک کن بیا توضیح بده :

1- sens بازی تغییر کرده ؟؟؟ یا هنوز همون سه حالت low ، medium ، High هست؟؟؟

2- گرافیک بازی نسبت به بازی های دیگه چطوره ؟؟؟ اگه بخوای بهش امتیاز بدی چند میدی ؟؟

3- گیم پلی نسبت به شماره های قبل تغییر کرده ؟؟؟

به اون مرحله E3 2010 رسیدی ؟؟؟ اون تو شبِ یا تو روز ؟؟؟؟

1. 4تا گزینست.
2. گرافیک غیرقابل باور با نصخه قبل یا حتی کل بازی هایی که برای ایکس باکس ریلیز شده.امتیاز من از 10 بالای 10هست بی نضیره بازیش
3.ولی دوستانی که دارن با jtagبازی میکنن میدونن نصخه کامل نیست مثلا افت فرم شدید باگ دیالوگا ونیمه کاره موندن مراحل وجود داره ولی با این حال شاهکاره .من تنم میلرزید از بس بازی خفن شده :-o.در ضمن من فایلی که دانلود کردم8گیگه پس مطمعا باشید یا 2dvd یا سهdvd.دشمناش که با تیر میزنی منفجرمیشن .
4. نه هنوز من بازی نمیکنم دارم زندگی میکنم باش :((خیلی زیباست>:d<

• Like
Reactions: kayne
یا خدا گرافیک بازی فراتر از چیزیه که تصور میکردم !!!

البته حدس میزدم نسخه لیک شده مربوط به آلفا یا بتا باشه ولی با این حال باز با دیدن تصاویر نسخه اصلی جا خوردم !!! یه نکته هم که توجه هم رو جلب کرد این بود که کات سین سکانس اول رو ingame کردن !! ( احتمالاً خواستن قدرت انحینشون رو نمایش بدن )

4 تا عکس فقط از اول سکانس میذارم بگرخین !!:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or