Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

این عکس ها که اصلا دروغینه
لطفا رو مدرک حرف بزن نه رو هوا.داری تمام سایت های معتبر مثل گیم اسپات و آی جی ان و .. رو زی سوال میبری پیشنهاد میکنم حد اقل یه کلیپ ازش ببینی نه فقط عکس

لطفا رو مدرک حرف بزن نه رو هوا.داری تمام سایت های معتبر مثل گیم اسپات و آی جی ان و .. رو زی سوال میبری پیشنهاد میکنم حد اقل یه کلیپ ازش ببینی نه فقط عکس

عزیز من این عکسا واقعی هستش ولی مربوط به آپدیت موتور و گرافیک در این حد و اندازه در بازی وجود نخواهد داشت.... .

واسه شماره 2 هم همچین اپدیتی بیرون دادن که اگر تصاویر اون آپدیت تو بازی پیاده میشد gears 2 تا آخر نسل بهترین گرافیکو داشت:d

تو تریلری که از بازی اومد از Directional Light Shaft استفاده شد , اونم با کیفیت و میزان زیاد ...
حالا باید تریلر های بیشتری از بازی بیاد بعد راجع بهش نظر داد , الان چیزی معلوم نیست ...

فکر کنم Crysis 2 تقریبا همزمان هستن
شاید کیلزون 3 هم تو همین فصل بیاد:-s
چرا یه چیزی رو نمیدونید میگید آخه؟:دی

Crysis 2 و Killzone 3 که همین سه چهار ماه دیگه میان. GeoW 3 تو شهریور/مهر سال دیگه میاد. تو اون بُرهه زمانی هم فکر کنم فقط Rage هست...:دی

درسته حرف شما ولی من فکر کردم تاخیر نخورده الان که نیگا کردم دیدم:dولی قبل از تاخیر همزمان بودن

Crysis 2 و Killzone 3 که همین سه چهار ماه دیگه میان. GeoW 3 تو شهریور/مهر سال دیگه میاد. تو اون بُرهه زمانی هم فکر کنم فقط Rage هست...:دی

سلام
اختمالا یکی تاخیر میخوره با هم عرضه نمیشن

به U3 میخوره پس :دی عجب درگیری خدایی سر فن های جفت بازی بشه :دی

ولی عنوان L.A.NOIRE هم بزرگه حتی به نظرم جز برترین بازی ها سال 2011 هست :d مکس پین 3 هم شاید اگه خدا بخواد تاخیر نخوره تابستان میاد :d ولی بازم هیچکدام به پای GeoW 3 خودمون نمیرسه مخصوصا اون شاتگانی که طراحی کردن برای دام خیلی باحاله جون میده برای سوراخ سوراخ کردن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back