Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دیروز Kevin Riepl, آهنگساز Gears در حالیکه با تعدادی از دوستانش به یک Bar رفته بود ناگهان بر روی زمین افتاده و غش کرد. او به بیماستان برده شد.
همسرش از طریق توییتر اعلام کرد که در بیمارستان به او خون تزریق شده و فردا نیز یک عمل جراحی در پیش دارد. او هم اکنون بیهوش بوده و نمی‌تواند کامنت بدهد.

امیدوارم Kevin سلامتی خود را بازیابد.
Source
:|
این بار با آدم چی کار میکنه ها !
ایشالا که خوب بشه !

دوستان یه سوال؟؟
حالا این iron sight که به بازی اضافه شده..واسه همه سلاحها هستش؟؟؟چون میترسم مولتی بازی بشه مثه mw همه وایسن یه گوشه بعد برن تو فاز iron sight و دیگه اون هیجان شاتگان زدن ونبردهای تن به تن از بین بره......... .

دوستان یه سوال؟؟
حالا این iron sight که به بازی اضافه شده..واسه همه سلاحها هستش؟؟؟چون میترسم مولتی بازی بشه مثه mw همه وایسن یه گوشه بعد برن تو فاز iron sight و دیگه اون هیجان شاتگان زدن ونبردهای تن به تن از بین بره......... .

اسنایپر رو میگی..؟ تو شماره 2 هم بود زیاد کارایی نداشت و بیشتر حرفه ای ها میرفتن دنبالش.
اتفاقا این نسخه با قوی کردن شاتگان کاری کردن که همه ترغیب بشن برای مبارزه تن به تن

اسنایپر رو میگی..؟ تو شماره 2 هم بود زیاد کارایی نداشت و بیشتر حرفه ای ها میرفتن دنبالش.
اتفاقا این نسخه با قوی کردن شاتگان کاری کردن که همه ترغیب بشن برای مبارزه تن به تن

نه بابا اسنایپر چیه.....

تو تریلر واسه همون اسلحه ای که حالا تیغه روش نصب شده(همونی که لگدشم زیاده) مثه cod زوم گذاشتن یعنی اون هدف فلزی اسلحه دقیقا نزدیک چشم میاد و مثلا میتونی تا فاصله چند 10 متری رو بزنی.......... .

دوستان یه سوال؟؟
این قابلیت فقط برای سلاح Hammerburst قرار داده شده و روی سلاح های دیگه نیست. همین باعث میشه که طرفداران HB توی بخش آنلاین بیشتر بشه.

1287435283.jpg

این قابلیت فقط برای سلاح Hammerburst قرار داده شده و روی سلاح های دیگه نیست. همین باعث میشه که طرفداران HB توی بخش آنلاین بیشتر بشه.

1287435283.jpg

به همین قابلیت تو تریلر مولتی پلیر دریافتم!:d فهمیدم فقط روی سلاح های Hammerburst کاربرد داره!
من از سلاح های HB واقعا متنفر بودم با این قابلیت شاید قابل تحمل تر بشن!

خبری نشد از آقای Kevin Riepl ؟! نگرانش شدیم!:d

عجب ویدئوی بود...!!! :-o من دیده بودم ولی کیفیت خیلی پایین بود ولی الان..

اون زومی که تو گفتی اونطوری ها هم نبود فقط کمی نسبت به نسخه قبل زومش رو بیشتر کردن که یکم گیمر های نوب از لنسر و اره کردنش دست بردارن
بعد شات گان هم خیلی قوی شده تو یک صحنه دو نفر رو همزمان کشت..!
قضیه اون لنسر بنفش که دست مارکوس بود چی هست..؟ نکنه قابلیت تغییر رنگ سلاح و زره رو داشته باشیم..؟

یکی زنگ زد بهم گفت اینجا خیلی گرد و خاکی بکش بیرون مارا . صداش شبیه مارکوس بود :d

کسی مثل اینکه این تریلر اپدیت ue3 را ندیده ؟ لینک برای دانلودش نبود خودم اپلود کردم .
موتور بازی واقعا پیشرفت عالی داشته به طوری که با دیدن این تریلر یاد ue3 صابق نمی افتید .بالاخره اگه بتونن همینا را رو gears3 پیاده کنن اصلا بد نمیشه !

لینک دانلود :
http://www.4shared.com/video/HM3XdKA6/videoplayback_ip0000sparamside.html

• Like
Reactions: ДядsЙ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or