Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
بچه ها من از همین جا به تمام فن های ایکس باکس و گیرز باز ها تبریک می گم .
گیرز در یک کلام ترکوووووووند. نمره هایی که گرفته خبر از یک شاهکار میدن .
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/gears-of-war-3/critic-reviews
دیگه چیزی برای گفتن نمونده این بازی یک شاهکار تمام عیاره

• Like
Reactions: reach

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
یا خدا برید review سایت GT نگاه کنید یسری سکانس نشون میده اشک تو چشماتون جمع میشه !!!! حالا فرصت کنم چندتا shot میذارم .....

افکت آتیش و دود حجم دارش رو که دیدم یه دور کل اتاق دویدم :d

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
ای بابا انگار باید دستگاه و update کنیم واسه این بازی اونم سخت افزاری.
کسی میدونه اینupdate اومده یا نه.من دیوونه ی این بازیم

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
سلام میرسوند ! :d
من شماره ی اول و دوم رو بازی کردم و اون نمره ها که گفتمو دادم ! شماره ی سوم رو هم که مثل نقل و نبات ازش دمو هست و با دیدن دموهاش به نظرم اومد که همون شماره ی 2 هست و حتی یه ذره تفاوت نکرده تو هیچ زمینه ای ...
سایتا هم که معلومه وقتی میبینن بازی اینهمه پیش فروش داره و کلی تبلیغ براش شده و انحصاریم هست مگه مرض دارن بیان نمره ی زیر 9 بدن که مردم بهشون گیر بدن ؟! یگانه مرد دنیای گیم همون Eurogamer هست به نظرم ... b-)
بر و بکس منطقو حال کنن ببینن بعضی از این فن ها چی میگن...
فقط مواظب باشید یه وقت با هاشون بحث نکنید چون با دلایل محکم قانتون میکنن:))
بساط امضا هم جور شد

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA

ولش کن بچه رو راس میگه دیگه.
گیرز 3=گیرز 2 اونم تو همه ی زمینه ها مگه نه؟
;)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من دارم دانلودش میکنم، متاسفانه اکثر لینک ها خیلی سریع پاک میشن واسه همین مجبور شدم هر تیکه رو از یکی از سایتها دانلود کنم. فعلا پارت 4 اش رو دارم دانلود میکنم با سرعت کم ولی فکر کنم کلا تا یکی دو ساعت دیگه تموم بشه. راستی فکر کنم فقط روی Jtag قابل اجرا هست ها...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
من دارم دانلودش میکنم، متاسفانه اکثر لینک ها خیلی سریع پاک میشن واسه همین مجبور شدم هر تیکه رو از یکی از سایتها دانلود کنم. فعلا پارت 4 اش رو دارم دانلود میکنم با سرعت کم ولی فکر کنم کلا تا یکی دو ساعت دیگه تموم بشه. راستی فکر کنم فقط روی Jtag قابل اجرا هست ها...

اگر لینک غیر JTAG اومد اینجا قرار بده..

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب، دانلودش تموم شد. یه مقدار الان کار دارم نتونستم بازی کنم امشب یه حالی بهش میدم حتما!

تا اونجا که من میدونم این بازی از سری جدید دیسک ها استفاده میکنه و فعلا نمیشه رو غیر Jtag اجراش کرد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یعنی اگر بگن توسایت ign یه فنبوی نشسته بوده بازی را نقد کرده باور میکنم ! مخصوصا در مورد گرافیکش ! چون بیش از اندازه با منطق جور در نمیاد . تو همین سال به جزء کرایسیس 2 و KZ3 بازی ای نیست به خوبیه گیرز 3 تا اینجای کار گرافیک داشته باشه . بعد با کمال ناباوری میاد میگه مطمئنا یه بازی خوب حساب میاد ؟! یعنی همین الانش هم اگه گیرز 2 را بزاری جلوت بازی کنی شاید بشه گفت یک بازیه عالی کنسولی هست . ولی شماره 3 بازی به نظر ign میشه فقط یک بازی خوب !

فقط یه چندتا سایت براتون نشون میدم که ببینید چی گفتن بعد با ign مقایسه کنید :

gamerant
Offering incredible graphics with over-the-top, arcade-esque violence and gun mechanics .the game’s environments and level designs are some of the best of any title this year, further emphasizing Epic Games’ goal in increasing the scope and scale of the game.

g4tv
The Unreal Engine is out of control. You’ll encounter a jaw-dropping vista around every other corner and I frequently got distracted just looking up at the sun. Seriously, Gears 3 doesn’t even look like it’s on the same console as the original Gears.

EDGE
The degree of refinement and technical polish across every facet of Gears 3 is enough to make most other games look tatty

oxm
It maximizes the hardware's horsepower

Digital Spy
It's the great bump in visual quality

gameinformer
The intensely violent audiovisual presentation puts weight behind every action in the game, selling a real sense of physical space and contact

eurogamer
Visually, of all the general improvements to the engine, it's the lighting that works the real magic, at times creating a sense of something I've never previously experienced in a Gears game: beauty. And I struggle to think of a more gloriously convincing riposte to the persistent jibes about Gears of War's colour palette than the setting for Act V.
گیم اسپات هم که 2 تا مدالش را داده یعنی کمش همون 9.5 که مثلا به کرایسیس 2 مدال تکنیکی نداده بود ! البته تو این قسمت هم گیم اسپات خوشحال بازی در اورده بود :D
کلا من نظرات IGN را در مورد گرافیک قبول دارم ولی اینیکی را دیگه واقعا همون کاری را کرده که بعضا گیم اسپات انجام میده .
البته تواین بخش گرافیکی هم امسال اونقدر بازی زیاد هست و سنگینی میکنه که دیگه انتظار نداشته باشید کلمه بهترین را اینهمه راحت به زبون بیارن چون ممکنه دو هفته بعد دوباره و 1 ماه بعدش دوباره و 2 ماه بعدش دوباره این کلمه را تکرار کنن :D

در کل باید منتظر DF بود که ببینیم چی میگه این یکی مهر تائیده :D

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بساط امضا هم جور شد
اگر نسخه بتا رو بازی کرده بود
تغییرات رو حس میکرد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
Executionsرا دیدم خیلی عالی بود . با BoomShot زد سر یارو رو ترکوند لامذهب :d
با ChainSaw هم عجیب طرفو تیکه پاره کرد خون پاشید رو صفحه حال کردم اساس آخر شبی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر