Gears of War 2

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
هستن کسانی که این کارو کردن.. (فکر کنم مهدی گرفته باشه) گرفتن 1000 اچیومنت رو میشه یک کاریش کرد ..ولی این اچیومنت های جدید رو فکر نکنم کسی بتونه بگیره چون باید با پوینت مپ بگیری و بعد بری سراغ اچیومنت..
چرا من اگه اشتباه نکنم توی پروفایل مهدی( Nik ) و یا آقا اشکان دیدم که همه رو گرفته بودن;)

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
gears of war 2 خیلی بازی یاحالی بود!
کسی رمزی ازش نداره؟؟؟
من تا به الان رمزی ازش ندیدم ولی اخه مگه بازیش چی داره که میخوای رمز بزنی بدون رمز حال میده .;)
ارزش تکرار بازی خیلی بالا هست ادم لذت می بره .
بله ارزش اچیومنت گرفتن بازی هم خیلی بالاست .:cheesygri

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
جدید اخبار اپدیت 3 اینه که بازیکن هایی که به هر صورتی که از هاست قطع بشن یا بازی رو ترک کنن یک Bot جانشین انها میشه البته حتی حدس نمیتونید بزنید که Difficulty bot چی هست؟
INSANE

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
جدید اخبار اپدیت 3 اینه که بازیکن هایی که به هر صورتی که از هاست قطع بشن یا بازی رو ترک کنن یک Bot جانشین انها میشه البته حتی حدس نمیتونید بزنید که Difficulty bot چی هست؟
INSANE

به به !!!
خوش خبر باشي حسام جان !!!
آقا ننوشته قراره به سلامتي اين lagها درست شن ؟؟؟!!!
بابا گند زدن با اين liveشون !!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به به !!!
خوش خبر باشي حسام جان !!!
آقا ننوشته قراره به سلامتي اين lagها درست شن ؟؟؟!!!
بابا گند زدن با اين liveشون !!!
متاسفانه مشکل لگ کار بسی دشوار هست مگر این که تعدادی سرور اضافه کنن و اونم مخصوصا نزدیک اروپا و اسیا چون سرویس دهی اونا فقط در امریکاس و این امریکایی ها با لگی مچ های کمتری بازی میکنن نسبت به بقیه(ما رو استثنا بده ما پینگمون هم لگ میده)البته کارهایی داره صورت میگیره به طور مثال ایجاد لابی هایی برای هر منطقه که برن توش بازی کنن

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
میشه این بازی رو دو نفره ( با دو تا دسته و یک کنسول ) طوری بازی کرد که یکی لوکاست و
اون یکی جزو اعضای گروه دلتا باشه ؟ اگر میشه باید چیکار کنم؟

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
میشه این بازی رو دو نفره ( با دو تا دسته و یک کنسول ) طوری بازی کرد که یکی لوکاست و
اون یکی جزو اعضای گروه دلتا باشه ؟ اگر میشه باید چیکار کنم؟
ببین اون کسی که به عنوان نفر دوم میخواد با تو بازی کنه باید به عنوان گست باشه .
وقتی رفتی تو بازی به راحتی یکیتون Y رو میزنه و دیگه متوجه میشی که جاتون عوض میشه و دیگر هیچ . :-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اخبار اپدیت جدید:
وقتی smoke میندازن شما فقط 2 ثانیه دان میشید و بلند میشید (خیلی خوب شد اگر kantus کسی برمیداشت که اکثرا هم برمیداشتن تا 4 ثانیه دان بودن و به راحتی میمردن در کل این اسموک تو سرپایینی و گوشه دیوارها اشک در می اورد خیلی نکته ای خوبی بود که بهش توجه کردن)
اما دوستان اچیومنت بگیر 250 GS در قالب 5 اچیومنت که تمامی مربوط به گرفتن رنک های 1-100 بازی هستن تعبیه شده که حال میکنم خوره های اچیومنت برای اینم شده بلند میشن میان گیرز(حداقل دلیلی برای خودم پیدا شد که بیام برگردم دوباره بازی کنم:biggrin1:)
قضیه host-migration منتفیه نتونستن پیاده کنن اما اگر هاست مچ رو ببنده یعنی بیاد بیرون فقط خودش XP از دست میده
رنک 100 شکلش مثل رنک 5 میمونه
اسنایپر کمی بهتر شده حالا چیش بهتره شده نمیدونم
اپدیت در مراحل پایانی و تست شدن است به زودی منتشر میشه.در ضمن بعد از اپدیت مضامین جدیدی نیز در نظر گرفته شده که میان

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
خیلی خوب میشه..

فقط نگفته این امتیازها و رنکهای که تا حالا گرفتیم چی به سرش میاد..؟

اگر میتونستند کاری انجام بدن که چند نفر با هم هاست باشن خیلی خوب میشد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر