Gears of War 2

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
خداییش خیلی بازیه جالبیه
برعکس یکش که مراحلش تغریبا یکنواخت بود این خیلی متنوع و جذابه به طوری که اصلا خسته نمیشی
من بیچاره فقط شبا وقت دارم بازی کنم از ساعت 1 شب تا 3 ساعت 6 صبحم باید پاشم برم سر کار:(

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا gow2 از ادامه نسخه قبلی gow1 بازیو شروع نکرد همون جا که هواپیماشون(هواپیما بود دیگه یادم رفته:cheesygri) سقوط می کنه بعد بازی تموم می شه؟؟؟ زیاد بازی نکردم مشغول بازیای دیگم ولی همین 2 قسمتیشو که رفتم اولین سوالی که برام ایجاد شد همینه چرا از پایان نسخه قبلی شروع نشد؟

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
چرا gow2 از ادامه نسخه قبلی gow1 بازیو شروع نکرد همون جا که هواپیماشون(هواپیما بود دیگه یادم رفته) سقوط می کنه بعد بازی تموم می شه؟؟؟ زیاد بازی نکردم مشغول بازیای دیگم ولی همین 2 قسمتیشو که رفتم اولین سوالی که برام ایجاد شد همینه چرا از پایان نسخه قبلی شروع نشد؟
:eek::eek::eek:
سقوط میکنه؟:eek: اخر بازی که چیزی سقوط نمیکنه . سوار همون به اصطلاح هواپیما میشن میرن بعدشم بازی تموم میشه :confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
من هم بازي رو گرفتم و الان اواسط مرحله ي غار هستم.:biggrin1:
نكات مثبت بازي :
گرافيك فوق العاده
تنوع بيشتر دشمنان و اسلحه ها.
تخريب پذيري.
گروگانگيري:biggrin1:
داستان زيبا.
...
نكات منفي :
گرافيك بازي نسبت به نسخه ي 1 پيشرفت زيادي نداشته. فقط تو بعضي مراحل از نظر هنري زيباتر شده.
تخريب پذيري اونطور كه گفته بودن نبود. تقريبا سطحيه.
ديگه چيزي پيدا نكردم.:biggrin1:
------------------------------------------------------
اونطور كه دوستان گفتن من باگي نديدم توش. فقط تو بعضي قسمتها (خيلي معدود) تكسچرها دير لود ميشن. البته انگار اپيك اين مشكل هم تا حدودي حل كرده. اين كه خيلي زيبا لود ميشن.:biggrin1:
يه تيكه خيلي حال كردم.:biggrin1: اونجايي كه تو غار چند تا لوكاست داشتن رد ميشدن و ما ميتونيم از بالا با اسنايپر بزنيمشون.:biggrin1: خيلي باحال بود. هر كدومو ميكشتي ماركوس فوق العاده قشنگ ميشمرد.:biggrin1: That's one. That's Two. That' Three... با اون يه تيكش كلي حال كردم.:love: خيلي قشنگ ميگفت.:love:

آخرین ویرایش:

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
بالاخره ما هم این بازی رو شروع کردیم.فقط دریک کلام میتونم بگم که بهترین بازی عمرم هست که بازی میکنم.از همه لحاظ از گرافیکش بگیر تا.....(البته ninja gaiden2 هم بهترین بازی عمرم بود)
در این چند ساعتی که بازی کردم بر خلاف گفته بچه ها من هیچ باگ وکمبودی ندیدم.داستان وموسیقی بازی پیشرفت کرده.گرافیک بازی هم هرچقدر آدم میره جلو پیشرفتشو میبینه.قبل از اومدنه این بازی dead space و far cry2 رو بازی میکردم که با اومدنش دیگه بطور کلی اونا رو جمع کردم:biggrin1:
آدم با بازی کردن GOW2 بقیه گیمهادیگه بهش نمیچسبه.سطح توقعات رو خیلی بالا میبره.نمیدونم بقیه دوستان هم اینطورین یا من فقط اینجوریم.;)

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
کمک!!!!!!!!!!

اقا من وقتی تازه وارد بازی میشم یکم طول میکشه(در حدود یکی دو ثانیه) که تکسچر ها لود شن میخواستم بپرسم طبیعیه؟
اگه نیست راه حلش چیه؟
توروخدا کمکم کنید.:love::love::love::love:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
یکی جواب مارو بده!!!
راستی اگه اهنگ گیرز 2 رو هم داشتین بگذارین.
حالا نگفتین دیرلود شدن اولیه تکسچرها طبیعیه؟

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر شما دوست عزیز
کاملا طبیعی هستش
کلا بازی هایی که با UE3 ساخته شدن مثل UT3 & Brother in arms این مشکل رو دارن ( که البته تو این بازی واقعا مشکل نیست توی BiA واقعا به شکل خیلی زیادی این مشکل هست تو این بازی فقط همون اولین بار که وارد بازی میشی اون هم 1 ثانیه اول هست ولی توی BiA در تمام طول بازی هست )
این بازی از همه لحاظ عالی بود ( تمومش کردم ) ولی مزخرف ترین پایان رو داشت ( کوله باری از سوالات بی جواب ) ولی واقعا تو گرافیک که لنگه نداره حتی mgs4 ( ولی دلیلی بر بهتر بودنش نسبت به mgs4 نیست ) و توی موسیقی و گیم پلی IL واقعا شاهکاره .
من که واقعا وجدان درد گرفتم ( نوع جدیدی از بیماری های وجدانی ) که چنین شاهکاری و فقط با 4000 تومان بازی کردم . حتما اوریجینالش رو میخرم .

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
آقایون من الان دارم از تو اتاق عمل :D ( جراحی قلب !!!!!!!! :D ) میام !!
چقدر دیگه تا آخرش مونده ! ؟
خوب علی میتونی بری همون قسمتی که Load میکنی و ببینی Act و chapter چند هستی:)
ولی فکر کنم Act3 باشی بازی 5 Act هست. نگران نباش زودتر از اونی که فکرشو میکنی تموم میشه;):biggrin1:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خوب منم بالاخره بازي رو تموم كردم من كه نصف بازي رو اره كردم:biggrin1:
بسيار لذت بخش بود يكي از بهترين بازي هاي اكشن عمرم بود
از برتري هاي بازي كه قبلا گفتم نقص هاشم در كل خيلي كوچيك و كم بود مثلا 2 جا افت فريم يا تاكيد زياد روي استفاده از يك نوع تفنگ با يكم نقص هاي هوش مصنوعي كه گاهي قفل مي كرد اما در عوض پر نكات مثبت بود كه باعث مي شد بازيبازو تا اخرين لحظه محو خودش بكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر