Gears of War 2

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اصلا همچین قراری نبوده که آپدیت با گیرز 2 بیاد
آپدیت قراره 19 نوامبر روی xbl قرار بگیره
و رو بازیهایی که بعد از این تاریخ عرضه میشن هم خواهد بود
نمیدونم چرا یه نفر که یه چیزی میگه بقیه هم پشتشو الکی میگیرن

sainsrow_ir
عزیز جان شما چی گفتی ؟!! پس اگر بازیهایه بعد از گیرز 2 رو بعدا نصب کنی چی؟
راه حلش چیه؟

خوب بعدا نصب میکنی
راه حله چی چیه؟؟؟؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين بازي يه كم بيش از حد تنوعش زياد نيست:biggrin1:
جدا كه ادم هرچي بيشتر جلو ميره بيشتر بهش حال ميده دم epic گرم خيلي بهمون حال داد مخصوصا اون طرف كه بازي رو برامون دزديد كه تونستيم اينقدر زود بازي كنيم:biggrin1:

sainsrow_ir

کاربر سایت
Jan 12, 2007
25
بازم ممنون امیدوار شدم
یه چیزی را میخواستم بگم که من بازی را به کل کنار گذاشتم ولی فقط این بازی را تهیه کردم به خاطر زیباییه شماره یکش الانم 2 مرحله از بازی را رفتم اگر خوابم نمیومد تا صبح میشستم پاش

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
اون قسمتي كه ميري تو شكم اون كرم بزرگه خيلي جالب بود ادم واقعا احساس ميكرد تو شكم يه كرم هستش مخصوصا كه هرچي به قلب كرم نزديك تر ميشي صداي قلب بلندتر ميشه اگه با هدفن بازي كنيد ميفهميد چي ميگم.

Last edited by a moderator:

mehranz

کاربر سایت
Oct 29, 2007
4
کمک در مورد مرحله درياچه

لطفاً دوستان اگه ميشه یه راهنمایی بکنید . من توی اون مرحله هستم که روی درياچه یه هيولا به قايق حمله ميکنه ، وقتی وارد دهن هيولا ميشيم بايد چکار کرد ؟ به هر کجا تير اندازی ميکنی باز بعد از مدتی هيولا قايق رو ميکشه پائین ....؟؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
لطفاً دوستان اگه ميشه یه راهنمایی بکنید . من توی اون مرحله هستم که روی درياچه یه هيولا به قايق حمله ميکنه ، وقتی وارد دهن هيولا ميشيم بايد چکار کرد ؟ به هر کجا تير اندازی ميکنی باز بعد از مدتی هيولا قايق رو ميکشه پائین ....؟؟
وقتی رفتی تو دهنش اون چیز ا که بهت حمله میکنه و درازه رو بزن و بعد یه چیزی وسط دهنش باز میشه توی اون باید نارنجک بندازی

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من بازی سفارش دادم بیاد ولی نمیدونم چرا اتقدر طول کشید دارم از خماری میمیرم تازه 360 درست شده می هوام با این بازی 3چراغش کنم:evil:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا یه جا بد جوری گیر کردم:
تو مرحله ی برفی اونجا که با یه چیزی مثل تانک داری میری بعدش دوم به مارکوس میگه اون برجو بزن بعد با چندتا تیر برجرو میزنی میفته بعدش میری تو یه غار که همه جا یخ زده تو اون غار یخ زده باید چیکار کرد ؟

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
همون که سوار هلکوپتريم بايد بزنيمش ديگه !
اخه اون که غول نبود اگه دقت کنی وقنی که Baird میاد شما رو از Brumak سوار هلیکوپتر میکنه Baird میگه که ما بمب رو گم کردیم و بعدش اون Brumak شروع میکنه به بزرگ شدن و بعدش Baird میگه که این Brumak الان مثل tickleها (همونایی که با تیر زدن منفجر میشدن) ها شده و بعدش مارکوس میگه I think we found our bomb ، پس در نتیجه از اون Brumak به عنوان بمب استفاده شد و توی cut scene بود که بهش تیر زدن و منفجر شد ;)

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
شرمنده من یه جایی توی شکم کرمه گیر کردم که باید با اره رگهای یه چیزی که مثل قلب هست پاره کرد البته 4 رگه که بعد از پاره شدن خون بالا میاد میشه مثل یک دریاچه,من همش غرق میشم و میمیرم از اساتیدی که بازیو تموم کردن تقاضای کمک دارم:biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
شرمنده من یه جایی توی شکم کرمه گیر کردم که باید با اره رگهای یه چیزی که مثل قلب هست پاره کرد البته 4 رگه که بعد از پاره شدن خون بالا میاد میشه مثل یک دریاچه,من همش غرق میشم و میمیرم از اساتیدی که بازیو تموم کردن تقاضای کمک دارم:biggrin1:
عزیزم لطف کن متنوتو تو SP بذار و برای جواب سوالت 3 یا 4 تا پست بالاتر را بخون
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر